Lékař během karantény

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
1008
26.10.21 21:10

Ještě podotýkám, že syn šel dokonce v izolaci, pozitivní. Skutečně není jen Covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
26.10.21 21:16

V karantene jsme přijaly dítě s akutním problémem a negativním pcr, vytiskli jsme pak papír o vyšetření v daný den a danou hodinu, kdyby prudila hygiena. Pokud je ale dítě bez akutního problému, určitě karantenu dodržet a termín u lékaře přeobjednat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25258
26.10.21 21:29

Odlet toho, jež akutní je návštěva a jaké by případné prodloužení mělo dopady. Život a zdraví ohrožující stavy neodkládat, jinak bych dodržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23578
26.10.21 21:29
@j.a.n.i1 píše:
No, jelikož je nove karantena zkracena na 7 dnu, pokud je 5-7 negativni test, takže bych se na nejaky 14 den zvysoka vybodla, pokud ten negativní test splnuje dane pravidlo.

Jenže tu zkrácenou karanténu musí mít potvrzenou od hygieny a splnit negativní testy, což nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9254
26.10.21 21:35

Pokud byl s nakaženým 11.-14. října, tak určitě už by pozitivní byl, kdyby něco, jestli navíc má negativní test, tak je pravděpodobnost, že má covid opravdu nulová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79624
26.10.21 21:58
@Janli píše:
Jenže tu zkrácenou karanténu musí mít potvrzenou od hygieny a splnit negativní testy, což nemá.

No, ono je otázkou, zda ma písemně narizenou karantenu od hygieny, když tedy chces bazirovat na detailech… A negativni testy nejspis splnene ma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54894
26.10.21 23:17

Odkdy je vůbec to zkrácení, od tohohle pondělka nebo až od dalšího? Jako že jeden týden je člověk potenciálně infekční 14 dní navzdory negativnímu testu a o týden s tou samou chorobou už není infekční po sedmi dnech, protože negativní test :mrgreen:
Jinak nulová pravděpodobnost s negativním testem sice není, ale je dostatečně nízká na to, aby si dovolili sem tam nějakýho covida nechat uniknout za cenu toho, že přestanou prudit výrazně víc lidí, co ho s tím negativním testem opravdu nemají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
992
27.10.21 01:04

Covid jsem právě prodělala. poslední den izolace byl 25.10 (test pozitivní 11.10.) tentýž den 25.10 jsem byla objednaná na vyšetření, takže hned při hovoru s hygienou jsem se jich ptala, zda je možné na to vyšetření jít.. řekli mi, že si mám zavolat k danému doktorovi a záleží na něm, jestli mě vezme poslední den mé izolace.. nikdo s tím neměl žádný problém, takže jsem vyšetření podstoupila.. stejný postup mi řekla i má obvodní doktorka.. takže bych zavolala tam, kde mám k vyšetření jít a domluvila se individuálně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18809
27.10.21 07:01

Zavolej do ordinace a poptej se.

A moc se nevztekej, když budou dodržovat pravidla a přeobjenají vás.

Výhodou je, že nejspíš budou mít podobně uvolněné termíny i v době, kdy vám skončí karanténa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 08:05

Tak sem volala sestře a vezme nás :)

• Citovat
  • Nahlásit
8956
27.10.21 09:34
@Anonymní píše:
Tak sem volala sestře a vezme nás :)

Hurá. Ještě existují normální lidé, kterým kovid nezatemnil mozek. :dance: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11395
27.10.21 13:22
@Šmoulice píše:
Hurá. Ještě existují normální lidé, kterým kovid nezatemnil mozek. :dance: :dance:

souhlasím. A to říkám jako naočkovaná, která nemá problém nosit respirátor, tam kde je to potřeba. Ale nejít na dlouho objednané vyšetření poslední den karantény a ještě po negativní pcr testu :nevim:. To už by tam taky nemusel jít nikdy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat