Let do Egypta po covidu

2306
27.3.21 13:31

Let do Egypta po covidu

Ahoj byl teď :lol: někdo v Egyptě po prodělání nemoci covid? Na hygieně mi bylo řečeno, ze 90 dni můžeme být falešně pozitivni a nemáme chodit na testy a byl nám vystaven certifikat o prodělání nemoci.
Volala jsem snad úplně všude včetně cestovek, chceme si zaplatit týdenní svatební cestu a letět teď bohuzel ale nevíme jestli je nutne absolvovat PCR testy (kvůli té možné falešné pozitivite). Někde mi tvrdi, ze stačí certifikat, jinde ze chtějí i přesto testy… :think: :think: už jsem z toho fakt blázen, cestovka tvrdí, ze testy chce i tak, invia - ze stačí certifikat, po te co jim řeknu, ze jsem mluvila s CK a co mi řekli, tak pak zase nevědí, letecká společnost má na stránkách, ze jsou výjimky pro certifikat, v Egyptě delegát ze jim stačí certifikat, ale z ČR chtějí test :) byl tam někdo s tím
Certifikátem? Fakt mám chuť se na to vykaslat a zůstat doma, nemam problém se jít otestovat, ale podle doktora muže být na citlivem PCR testu pozitivni výsledek po prodělání nemoci i 60 dni :nevim: a vyhodit 3500,– za testy a pak nikam neletet to nasere

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1338
27.3.21 14:41

Egypt vyžaduje PCR test po příletu a certifikát je nezajímá. Stejně tak při návratu do ČR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5015
27.3.21 14:51

Ofiko info jsou zde:

https://www.mzv.cz/…vani_do.html

krom toho tohle by byla jedna z posledních zemí, kam bych jel na svatební cestu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat