Letět k moři nebo ne?

30.5.21 20:49

Letět nebo ne?

Ahoj, snad nevadí, že to píšu sem. Bude to teda trochu nuda. V létě bychom chtěli letět k moři…máme dvě děti 4 a 1,5 roku. Zajímalo by mě, zda jste někdo letěl s takto malými dětmi a zdá se to dalo. Naposledy jsme byli, když jsem byla těhotná a synovi byly 2,5. To bylo v pohodě, ale dcerka je ještě malá. Zas kvůli němu bychom chtěli letět, za 1.se mu u moře moc líbí a za 2.ze zdravotních důvodů (má ekzém). Jenže si říkám, co když to malá nevydrží v letadle nebo pak i cestu na hotel a bude tím všechny obtěžovat. Jaké máte zkušenosti? Vím, že letaji teda i menší. Díky :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17403
30.5.21 20:50

Tak neletejte, ale jeďte někam, kam se dá doje autem. severozápadní pobřezí itálie je moc prima.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3706
30.5.21 20:52

Letěli jsme s ročním a byl úplně v pohodě. Ditw 1,5 roku zabavi už malování, něco prospi, můžeš pustit na tabletu krtka, nějaká hračka, knížka… jako ano, chtělo to se mu neustále věnovat, ale oba lety mi sousedky na konci podekovaly a chvalily jak byl malej v klidu. Byla jsem v šoku, protože hlavně na zpáteční cestě vypadla ze vyskoci z okna když viděla, ze se blizim k ni a budu tam sedět :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
30.5.21 20:54
@Kopretina91 píše:
Ahoj, snad nevadí, že to píšu sem. Bude to teda trochu nuda. V létě bychom chtěli letět k moři…máme dvě děti 4 a 1,5 roku. Zajímalo by mě, zda jste někdo letěl s takto malými dětmi a zdá se to dalo. Naposledy jsme byli, když jsem byla těhotná a synovi byly 2,5. To bylo v pohodě, ale dcerka je ještě malá. Zas kvůli němu bychom chtěli letět, za 1.se mu u moře moc líbí a za 2.ze zdravotních důvodů (má ekzém). Jenže si říkám, co když to malá nevydrží v letadle nebo pak i cestu na hotel a bude tím všechny obtěžovat. Jaké máte zkušenosti? Vím, že letaji teda i menší. Díky :))

Kriste pane, pokud Váš společenský status umožní nebýt v létě na dovolené u móře, tak jeďte k rybníku v ČR a máte klid.
Tahat takhle malé děti do horoucích pekel. Neuvěřitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3706
30.5.21 20:57
@Borecek178 píše:
Kriste pane, pokud Váš společenský status umožní nebýt v létě na dovolené u móře, tak jeďte k rybníku v ČR a máte klid.
Tahat takhle malé děti do horoucích pekel. Neuvěřitelné.
:zed: jdi vykydat hnůj, tady už to stacilo… ne každý chce cele léto kopat do kaprů v rybníku.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15090
30.5.21 20:59

Naše děti byly poprvé u moře vždy v necelém roce. Teda syn jednou i v břiše, ale to se nepočítá. Já bych se cesty nebála a letěla. Moře je super, děti to vždy zvládaly v pohodě, trochu protestovaly jen při přistání, ale to se ozývalo dětí víc. Když to budeš brát v pohodě ty, budou v klidu i děti. Ony tu nervozitu a obavy vycítí a pak zlobí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
30.5.21 21:03

Vy znate svy dite nejlip, vy to musite vyhodnotit. Letaji stejne stary i mladsi, to ano, ale kazdy dite je jiny. Nas by to v tom veku nedal, neposeda, nezabavilo ho vyznamne nic, byl by to pro nas ocistec a to pak i na miste pobytu. No ono ani ted po dalsim roce by se to nedalo nazyvat dovolenou… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1805
30.5.21 21:20

Letěli jsme s dcerou teď, má 21 m. Let tam prospala, letěli jsme v 6 ráno. Zpátky dopoledne a to si hrála, měli jsme nějaký knížky, omalovánky, jídlo a výjimečně pustili chvíli pohádku.
Autem jsme jeli loni, to neměla ani rok. Jeli jsme přes noc, většinu prospala a bylo to taky OK :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1524
30.5.21 21:45

Deti to ustoji i 1,5 let. Ja osobne bych k mori s tak malym prtousem neletela. Uzijes si koupačku? NE. Vyvalis se na deku na plazi? NE. Budes zavrena na pokoji s miminem, protoze rok a pul stare dite neustoji smazak na plazi. Takze pro tebe nedovolena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24283
30.5.21 21:52
@migmina píše:
Deti to ustoji i 1,5 let. Ja osobne bych k mori s tak malym prtousem neletela. Uzijes si koupačku? NE. Vyvalis se na deku na plazi? NE. Budes zavrena na pokoji s miminem, protoze rok a pul stare dite neustoji smazak na plazi. Takze pro tebe nedovolena

znáš vynález jménem slunečník? vynalezeno v Číně 2000 let před naším letopočtem :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1524
30.5.21 22:26
@stinga píše:
znáš vynález jménem slunečník? vynalezeno v Číně 2000 let před naším letopočtem :palec:

Slunecnik te mila zlata ochrani pred sluncem.hic je vsude vcetne rozpaleneho pisku. Ano v cr nekde u reky ok ale more je neco jineho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1833
30.5.21 22:40

Litame od deseti měsíců děti a úplně v pohodě. Uzily si to vždycky a my taky. Kde jsou ty časy, kdy jsme řešili jen slunečník na pláži, bohužel. :roll:.přes poledne obecně zalezame na pokoj, stejně jdeme na 12 na oběd a pak jsme cca do 3 zůstali na pokoji, hlavně ty první dny. Taky se letos chystáme, covid nás nezastaví. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3328
30.5.21 22:42

To je úplně v pohodě tento věk. Normálně leťte. Vždyť to ty tři hodiny zvládnete ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1743
30.5.21 22:44

My byly poprvé v roce a půl syna a klesání v letadle vůbec nedával. Letušky nas*ané, syn řval jak tur. To jme byly poprvé a Naposled. Každé dítě je jiné, já bych neletěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3328
30.5.21 22:44
@migmina píše:

Proč by měla být zavřená na pokoji? To jsou názory teda. Vždyť jsou ty stany na pláž a nebo stín pokud je. Prcek bude rád že se bude čachtat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat