Léto venku s eMiminem

14760
12.7.21 14:53

Léto venku s eMiminem

Dobrý den,

možná jste už zaznamenali novou soutěž Léto venku s eMiminem. Pojďte si s námi zasoutěžit o hodnotné ceny. Sdílejte místo, které jste v České republice navštívili. Podrobná pravidla soutěže najdete zde: https://www.emimino.cz/…-venku-2021/

V této diskuzi můžete sdílet linky ze svých výletů a žádat o podporu ostatní, případně se na cokoli ptát nás adminů, kdyby nebylo cokoli jasné.

Přeji vám příjemné cestování, krásné léto a hodně úspěchů v soutěži.

Přeji krásný den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9270
12.7.21 15:02

Nápad super :palec:

ALE

Jak chcete zajistit to, že dané fotky opravdu člověk vyfotil? Všude na internetu jsou MRAKY fotek volně ke stažení. Když jsem se na to díval, tak bych mohl začít tvořit spousty míst s pár fotkama, kde jsem v životě nebyl a začal to tam sázet. Jelikož lednice za 18tis by mě za ten čas stála apod. A opravdu na účast v soutěži budu potřebovat 20 dalších lidí, kteří tam reálně byli? Však to vyhrajou ti, kteří jako první tam nahážou ty nejvíc profláknutý místa. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14760
12.7.21 15:30

Díky za komentář.

1. Autorské fotky

Hlavní ceny vyhrají jen ti, jejichž fotky budou původní, k tomu využijeme již existující kontrolní nástroje. Nebudeme proto kontrolovat jednotlivé fotky, zkontrolujeme ty, které by měly vyhrát hlavní cenu. A pokud nebudou originální, resp. najdeme jejich autora někde jinde, budeme losovat náhradního výherce.

JE PROTO VE VLASTNÍM ZÁJMU KAŽDÉHO ÚČASTNÍKA VKLÁDAT POUZE VLASTNÍ FOTKY. V opačném případě přijde o cenu a veškerá námaha bude zbytečná.

1. 20 hodnotících

Ano, skutečně stojíme o 20 lidí, kteří místo navštíví a ohodnotí. Cílem je budování komunity, sdílení nápadů. Pokud máte zajímavé místo, můžete požádat o podporu v diskuzi nebo na sociálních sítích a získat tak potřebné hodnotící.

Aby ostatní ohodnotili vaše místo, je dobré věnovat nějaký čas i jeho popisu. Pak bude pravděpodobně ochota hodnotit místo větší :) Zatím sledujeme, že většina účasníků příliš nedbá na popis místa, ten je ale také důležitý.

Díky za komentář.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14760
16.7.21 11:41

Předplatné do Audioteka Klubu

První předplatné do Audioteka Klubu má své majitele
Rozeslali jsme první měsíční předplatné zdarma výhercům letní soutěže Léto venku s eMiminem. Jakmile získáte nárok na předplatné, automaticky se vám kód zobrazí v záložce Moje hra. Upozornění bude zároveň odesláno na váš email.

Předplatné až na 3 měsíce zdarma (tzn. dárek v hodnotě 300 Kč) má tentokrát možnost získat každý. Stačí přidat:

• za 5 tipů na výletní místa 1. kód na měsíční předplatné za 99 Kč
  • za 15 tipů na výletní místa 2. kód na měsíční předplatné za 99 Kč
  • za 25 tipů na výletní místa 3. kód na měsíční předplatné za 99 Kč

Kódy mají platnost do 30.9.2021.

A kromě toho můžete s troškou štěstí vyhrát i další super ceny :kytka:

PS
A dobrá zpráva, zrychlili jsme načítání mapy :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
26.7.21 19:13

Prosba o hodnocení

Ahoj, kdo z vás byl v Olomouci a užil si historické centrum? Budu ráda, pokud mi sem hodnocení dáte, dvě hodnocení jsou podmínkou pro účast v týdenní soutěži. Díky :hug:

Pokud mě označíte nebo napíšete zprávu, tak přidám hodnocení i vám (pokud jsem dané místo navštívila). :kytka:

https://www.emimino.cz/…lomouce-572/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14760
27.7.21 13:28
@Vefka1986 píše:
Milí @admin,
chtěla jsem se zeptat, zda neplánujete pozměnit pravidla této hry, resp. pravidla pro hlavní výhry? Splnění 1. podmínky: Vložit 5 míst, je naprosto reálné, to ano. Ale 2. podmínka: Aby vám dalších 20 maminek místo ohodnotilo, to je dle mého nereálné. Koukala jsem na různá místa a i ta nejnavštevovanější jsou hodnoceny okolo 2 dalšími lidmi. Našla jsem jen jedno místo, kde jej hodnotí okolo 6 lidí.
Ano, vím, že máme teprve 3. týden, nícméně bude také přibývat dalších a dalších míst, takže se i hodnocení budou více rozprostírat a bude nereálné, aby někdo na 20 hodnocení dosáhl…
Nebylo by lepší dát 5 míst+ mít na své místo 5 hodnocení? Nebo třeba přidat 10 svých míst? Toto jsou totiž věci, co já osobně mohu ovlivnit, ale nemohu nikoho přinutit, aby mi mé místo ohodnotil…
A ještě poslední věc - nefunguje Vám odkaz na pravidla soutěže :-)Děkuji za přečtení a za odpověď :srdce:

Dobré odpoledne,
nejprve vysvětlivka, proč převádím diskuzi sem, nově založená je duplicitní :) A k Vašim dotazům a návrhům:

1. Podmínky hlavní hry

Stávající pravidla zůstanou zachována. O podporu svého místa můžete požádat v této diskuzi, sdílet můžete i link na své mkísto na sociálních sítích.

Nicméně - uvažujeme o doplnění pravidel a to tak, aby ekvivalentem 20 získaných hodnocení bylo 10 vložených míst s důkladným a detailním popisem v rozsahu alespoň 500 znaků. Čekáme ještě na interní shodu ohledně doplnění pravidla a následně ji oficiálně zveřejněníme v této diskuzi a doplníme herní stránku spolu s pokyny, jaké informace by měl důkladný popis obsahovat.

K vkládaným místům:
Smyslem mapky není jen ukázat známá místa. Cílem je objevit nová zákoutí a místa, kde je příjemné trávit čas s dětmi. Samozřejmě, že zábavní parky mají na mapce své místo. Ale také tam patří louka, kde se dají „válet sudy“, rokle, kde se dají sbírat zkaměněliny, vyhlídka z blízké skalky, stromy, na které se dá krásně šplhat. Prostě cokoliv, co děti zaujme a kde s nimi bude příjemné trávit čas.

1. Pravidla

Odkaz je již funkční, díky za připomínku :kytka:

Díky a pěkný den,
Jitka :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14760
27.7.21 13:39
@orsulikova.zuzana píše:
Tady já se přidám, v pravidlech je, že se mají přidávat místa s popiskem a vlastní fotografií, náhodně jsem prohlížela něco v našem okolí a třeba ZOO Olomouc, kde není v popisku ani slovo a obrázek stažený z netu? :roll: Takové místa by měli být dle mě hned mazany ať je můžeme přidat třeba my ostatní tak jak mají být. Nehledě na to, že když si to místo jako neznalá rozkliknu, tak mi to absolutně nic nedá (teď nemyslím proflaklou Zoo, ale kdyby to tak uživatelky přidávaly ke každému místu, tak se nedozví nikdo nic…) :nevim:

Díky za připomínku. Podobně zpracovaná místa skutečně nejsou v pořádku. Pokud místo neobsahuje autorskou fotku, nesplňuje podmínky hry a uživatel, který ho vložil nemůže získat cenu. Pokud na takové místo narazíte, prosím, použijte tlačítko „Nahlásit duplicitu“. Taková místa projdeme a promažeme.

Nicméně není cílem vkládat pouze všeobecně známá místa, jako je zoo. Vítaná jsou i krásná hřiště a prolézačky, bezpečné aleje pro nácvik jízdy na kole, kopečky, na kterých se dá třeba i sáňkovat :) Míst v okolív máme každý nespočet :)

Díky za připomínku :kytka:
Jitka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14760
27.7.21 13:43
@Cenarius píše:
@orsulikova.zuzana však tohle jsem já říkal adminum už na začátku, ale prej to budou kontrolovat. Evidentně ani prd.Navíc každej není zvedavej na to, přidávat místa kde byl. Chce na netu zůstat anonymní. Takze i když uživatelů je spousta, těch ochotných vystoupit z anonymity už tolik není.

Kontrolovat budeme důkladně všechny fotky výherců hry. Pokud ten, koho vylosujeme nebude mít splněné podmínky (např. autorskou fotku), vyřadíme ho a automaticky vylosujeme náhradníka, který podmínky splní :)

Díky za připomínku,
Jitka :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14760
27.7.21 13:51
@Pears206 píše:
@Cenarius Naprostý souhlas. Dále tam admini psali cosi o sbližování uživatelů a budování komunity. Jsem si říkala, jestli si dělají srandu, v dnešní době, kdy třeba když se člověk hlásí na novou pracovní pozici, tak si ho budoucí zaměstnavatel lustruje nejen na FB, ale různě na netu.Nemyslím si, že by ty hodnotné ceny stály masově za to odtajnit přesná místa, kde žijeme :nevim:

Díky za poznámku. Účast ve hře je dobrovolná, hry se můžete zúčastnit pod anonymní přezdívkou.

Děkujeme za připomínku a pěkný den,
Jitka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14760
27.7.21 15:24

3. týden hry: O co hrajete?

Ve 3. týdnu hry hrajete o super ceny.
Stačí následujíci:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.7.21 11:03

@Lucieklu Hotovo, já sem upravila tu ZOO, tak budu ráda když mi tam přidáš hodnocení :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
28.7.21 12:28

@orsulikova.zuzana Díky, taky jsem tam přidala hodnocení. Jsem ráda, že k té Zoo je nový příspěvek ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
28.7.21 19:23

@admin dobrý den, nedaří se mi dostat do audiotéky, uplatnit promo kód atd. Mohu poprosit o detailnější radu jak na to ;) Děkuji.
V popsaném postupu nefungují odkazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14760
28.7.21 20:15
@Saraf píše:
@admin dobrý den, nedaří se mi dostat do audiotéky, uplatnit promo kód atd. Mohu poprosit o detailnější radu jak na to ;) Děkuji.
V popsaném postupu nefungují odkazy.

Dobrý večer,
mrzí mě komplikace. Přeposlala jsem Váš problém kolegyni, zítra se na to podívá a pomůže Vám s řešením.

Přeji hezký večer.
Terka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
28.7.21 20:19

@admin moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek