Levné brýle Ali :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 11:24
Levné brýle Ali :)

Zdravím ženy :) Chtěla bych se zeptat, zda máte zkušenost s koupí brylovych obroucek na ali, wish a tak.. Nevyhne se mi predepsani brýlí a opravdu nechci dávat 2 litry jen za obroučky :/ Dělají s tím v optice problém nebo mi tam třeba ty skla dají? Nechci ani drahá skla, něco obyčejného, auto neřídím, takže antireflex není potřeba :nevim: Na kolik vás vyšly brýle? Jsem na rodicaku, takže s financema je to fakt na knop :/ Chtěla bych takový ty s těma silnějšíma obrouckama, co má v dnešní době každý ???? Díky za rady :)

Reakce:

rendulinka3
Povídálka 27 příspěvků 06.11.18 11:29

Většinou levné brýle z těchto stranek maji skla zatavena na pevno a vyměnit to nejde ????

Bugaboo
Závislačka 2785 příspěvků 20 inzerátů 06.11.18 11:36

Zrovna mi dosly..jsou opravdu zatavene…i jine…uz jsem jich hromadu nakoupila pro zname na Ali :)

elinka90
Závislačka 2540 příspěvků 06.11.18 12:33

Pokud nechceš drahé brýle, tak i v optikách se dají sehnat levné brýle. Já si vybrala brýle, kdy mě měly vyjít na necelých 8000kč (jen obroučky a skla) a paní v optice mi poskytla její zaměstnaneckou slevu a byly o polovinu levnější.

Alkata
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 06.11.18 12:40

Na zdraví se nevyplati šetřit. :think:

Veerousek
Kecalka 146 příspěvků 06.11.18 12:54

Já mám brýle za 6.000 Kč a každý říká, jak jsou drahé, takže se dají koupit levné. Často jsou nějaké slevy nebo akce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 13:39

Já si teď nechala dělat brýle (jsou to ty s těma silnějšíma obrouckama, jak teď frčí) vyšly mě komplet na necelých 1800. Řekla jsem, že nechci žádné drahé značkové obroucky a bylo to. Plus tam měli ještě slevu 40%, to teda nevím, jestli ještě mají. Btw kupovala jsem je v grand optical

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >