Lezení na předloktí

20.4.17 20:12

Lezeni na predlokti

Ahojky. Mám 9m stareho kluka uz par dni chce lezt ale peruje na predlokti mela jste to taky tak nektera,???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1078
20.4.17 20:35

Naše dcera dnes začala lézt ale než se jí to povedlo tak taky pořád jen pérovala a pak se ji to podařilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 20:40

Moje dcera prvních pár dní lezení lezla po kolenou a předloktí. Volala jsem na rehabilitaci (je sledována) a bylo mi řečeno, ať tomu nechám týden, dva. Kdyby nezačla lézt normálně po rukou, měla jsem přijít. Po pár dnech opravdu začala lézt normálně. Takže bych tomu nechala čas a kdyby to trvalo déle, obrátila bych se na rehabilitační doktorku nebo fyzio…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 20:42

A v 9m má na lezeni ještě čas, je to šikula :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1078
20.4.17 20:51

Malá má 6mesicu taky má čas ale co už :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22436
20.4.17 20:53

Jo jo, jasně, jako vojáci v zákopu. Bylo to kouzelný. A jedna dcera to vychytala tak, že jednou rukou se odhypovala předloktím a druhou dlaní. Bylo to takový „kulhání“ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 20:56

Tak každý to má jinak, myslím, že tabulky velí lezení do 10m. Moje dcera začala lézt ve 13tém měsíci :dance: Taky je moc šikovná :lol: :lol: :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1078
20.4.17 21:01

Jo jo klidně ještě mohla počkat teď ji musíme porad hlídat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19068
20.4.17 21:02
@Aries6 píše:
Jo jo, jasně, jako vojáci v zákopu. Bylo to kouzelný. A jedna dcera to vychytala tak, že jednou rukou se odhypovala předloktím a druhou dlaní. Bylo to takový „kulhání“ :D

Tak přesně takhle se plazil náš kluk taky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7426
20.4.17 21:51

Měla to snad většina dětí.. je to zkrátka další etapa v růstu a poznávání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 09:42

No on spis zatim jaksi poskakuje :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 09:44

@Chulimanga aha no já se prave toho bojim ze má slabe ruky pac na nich se moc nezveda tak ho aspon cvicim na balone atd ale nevim myslim ze do 10m nesedne a pujdem cvicit vojtovky :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1078
21.4.17 10:42
@evíček 84 píše:
@Chulimanga aha no já se prave toho bojim ze má slabe ruky pac na nich se moc nezveda tak ho aspon cvicim na balone atd ale nevim myslim ze do 10m nesedne a pujdem cvicit vojtovky :,(

My chodili cvičit Vojtovu když byli malé 3mesice a dost nám to pomohlo jak říkám a teď má 6mesicu a ležet ak už chodit nemusíme…nechtělo se mi tam chodit ale asi to k něčemu bylo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 10:46

@Enicka no ja cvicila s prvnim od 6m a ten druhy mi prijde sikovny tak uz bych to podruhe nerada absolvovala kor od 10m to uz bude macek ze ho ani nepreperu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1078
21.4.17 10:50
@evíček 84 píše:
@Enicka no ja cvicila s prvnim od 6m a ten druhy mi prijde sikovny tak uz bych to podruhe nerada absolvovala kor od 10m to uz bude macek ze ho ani nepreperu :D

No to asi jo :) ale tak někomu to trvá dyl a třeba si pak zničehonic sedne a bude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama