Líbí se mi kolega

Anonymní
3.7.21 19:30

Pozváni

Líbí se mi kolega, ale problém je, že se nikdy nemáme šanci vidět sami. Maximálně řešíme pracovní věci, a to jen prohodíme par vět.. neměl to někdo z vás podobně?
Díky!

Příspěvek upraven 10.07.21 v 19:04

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
161
3.7.21 19:47

Chlapi nejenže nepotřebují nějaké kličky, náznaky či finty, oni je navíc nechápou. Rozuměj prosím, že muži mají racionální mozek a pokud mu chceš dát najevo, že se ti líbí, dej mu to najevo nějak normálně prosím :lol: Prostě se s ním na chvilku zakecej a zeptej se, jestli by nešel na oběd/kafe/zacvičit si, že je ti sympatický. E-mail taky jde, ale napřímo je napřímo. Prostý, normální, dospělý jednání. Vždyť o nic nejde, zoufale to určitě vypadat nebude (pokud to zoufale neproneseš) ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3680
3.7.21 19:49

Mail bych nepsala, kdyby zájem neměl, nevíš komu to ukáže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.21 19:50

"

Příspěvek upraven 10.07.21 v 19:06

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.21 19:52

"

Příspěvek upraven 10.07.21 v 19:06

• Citovat
  • Nahlásit
2344
3.7.21 19:54

Já bych se ho asi osobně zeptala jestli by neměl čas zajít na kafe :) a uvidíš podle reakce.

Me se v práci chlap líbil, oba jsme byli trapní dost dlouho a pořád jen naznačovali, letmé dotyky, zprávy, atd.. až jsem se jednou hecla, vstala od PC a šla mu dát takovou pusu, no, nakonec čekáme druhé dítě a jsem ráda, že jsem tenkrát měla takovou odvahu, l.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1074
3.7.21 20:11

A vy nemate kuchynku, chodbu atd? Kuchynka ideal na nejaky pokec ve 2.
Jste v jednom useku nebo kazdy nekde na jine strane?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12782
3.7.21 20:16

Rekni, ze potrebujes neco doladit, ze by to bylo lepsi u kafe, jdete do kuchynky… A bud vrelejsi, opravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.21 20:18

"

Příspěvek upraven 10.07.21 v 19:05

• Citovat
  • Nahlásit
1074
4.7.21 02:41
@Anonymní píše:
@zrnko je tam jen kuchyňský kout, který je hned u kolegů.. právě nikdy taková šance není, chodba tam někde je, ale to bych musela stopovat, kdy tam jde a pak ho tam nějak zastavit, což mi přijde divný, když je celou dobu o 5 stolů vedle.. máme tam takové malé buňky, on je v jiném týmu, ale v kanclu jsme oddělení jen par přepážkami..

A nemas ted treba narozeniny? Ze bys mu nabidla dort v kuchynce. Je uplne normalni, ze se tam pak 2 lidi zakecaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 09:59

"

Příspěvek upraven 10.07.21 v 19:05

• Citovat
  • Nahlásit
931
4.7.21 10:05

Ja jsem kolegovi normalne do mailu napsala, jestli nedame nekdy pivo (bylo to na konci mailu, kde jsme resili normalni pracovni veci) a bylo :lol: mne to teda nevyslo, ale proc to nezkusit :) jinak stejnej problem, open space, takze chytnout jej nekde samotneho pripominalo spis lov dive zvere nez pokus o pozvani na rande. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat