Umírám zevnitř

Anonymní
3.7.21 18:44

Umírám zevnitř

Zdravím..
Nevím s čím se to potýkám ale často brečím a zajímá mě proč.. nebrečím jakože z ničeho nic, ale vidím něco trochu smutného nebo, že někdo udělal pro někoho něco pěkného a brečím a nejde jen tak přestat. Říkám si, může to být z toho, že bych chtěla aby lidi dělali hezký věci i pro mě? Můj život funguje tak, že já dělám pro všechny všechno co chtějí. Ale když chci něco já, tak se setkávám s tím, že se na mě urazí, naštvou nebo začnou mít řeči. Netýká se to mnoho osob. V mem okolí mám jen 4 lidi.. přítele, rodiče a jednu kamarádku co mě ignoruje od doby co mám děti. Takže vlastně 3 lidi, a rodiče pro mě udělají první poslední.. takže se to asi týká přítele… Možná často brečím, protože se nemám komu vypovídat, nemám si komu postěžovat.. občas nevím jak dál, protože všechno je pak hrozně těžký a nemám na nic chuť. Teď jsem nejedla poslední 3 dny. Cítím se zničená, ale ne fyzicky, spis psychicky. A nechápu sama sebe. Chci utéct od života co mám teď. Kdyby nebylo dětí, tak nevím co bych dělala. Jsou jediný důvody proč ještě mám snahu dýchat.
Nechci být špatná matka, protože mám v hlavě problémy. Nevím jestli to vyřeším, tím že přítele pošlu pryč. Nevím vůbec čím tohle vyřeším.
Ale moc bych si přála, mít po boku někoho kdo ve mě vidí to pěkný, kdo pro mě udělá věci co mi vidí na očích a já nemusím vlastně ani žádat. Někoho, kdo se na mě podívá a začne se smát protože mě vidí. Někoho komu nebude vadit, že chci obejmout a držet. Někoho kdo chápe, že člověk není robot a ne vždy má dobrou náladu. Někoho kdo mi donese květinu aniž bych o to půl roku říkala a na narozeniny se skoro připomněla. Někoho kdo když vidí, že jsem unavená a už to nezvládám, tak pomůže sám od sebe aniž bych se prosila. Někoho kdo rád usne v mý náručí. Někoho kdo odeme neočekává jen jídlo a úklid. Někoho komu nemusím 40× říkat přivrtej prosím tě poličku, udělej prosím tě držák na toaleťák, udělej tu lištu pod televizi.. a poslouchat pak “furt mě jenom honíš!” Říkám o tyhle věci přes 3 měsíce. Nevím jestli mám mít s prominutím i pipinu a i pinďíka a dělat vše sama v domácnosti nebo oč tu jde..
a když to čtu.. tak asi jo.. chyba je moje, chci toho prostě moc.asi jsem to chtěla jen dostat ze sebe ven.. i tak děkuji těm co to přečetli a nějak poradili či cokoliv. Prosím špatný komentáře vynechte.. už teď se cítím dost blbě a pořádně nevím jak se životem naložit.
Ztratit dalších několik let se špatným člověkem co si ani nevšimne, že jsem na dně nebo být na dně ze samoty což přejde a po čase být šťastná? Co byste dělali vy? :think: :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4366
3.7.21 18:56

Nízká hladina cukru v krvi může způsobovat výkyvy nálady. Takže do sebe zkus dostat aspoň něco k jídlu nebo třeba sladký nápoj.
K Tvému hořekování - u spousty takto „obětujících“ se lidí se po čase zjistí, že se jich o ty oběti nikdo neprosil, dělají to ze své vůle, protože to považují za „správné“ a „očekávané“. Pak jsou z toho vyčerpaní a čekají, že se jim to vrátí a ono nic.
Jinak na nepřivrtanou poličku pomáhá požádat o přivrtání jiného chlapa, v tom ostatním neporadím, pokud v něm tyhle věci nejsou, těžko je z něj křesat. Možná zkusit nějakou psychoterapii (klidně i individuälní) na vykecání se a nalezení vnitřního klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
3.7.21 19:04

Co najskor vyhladat odbornika. Mne znies dost vycerpane, to sa potom tazko hladaju riesenia.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5521
3.7.21 19:18

Z tvého psaní čiší pocit osamělosti, absence podpory, sdílení společných zájmů s přítelem. Má smyl takto marnit život? Vztah není klec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
3.7.21 19:42

Jen dvě věci…

1. Vyměň chlapa, nebo ho zdupej na tři doby… Ale zdupej tak, že si to bude pamatovat ještě za 10 let!

2. Kup si čokoládu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9597
3.7.21 19:47

Najdi si kamaráda, nemyslím hned s benefity;) nebo klidně jinou kamarádku, prostě někoho kdo tě podrží a nebudes na vše sama, sdílená starost je hned poloviční, radost dvojnásobná. Ty děti máš se současným partnerem? On se jim nějak věnuje? Nebo nechává vše na tobě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat