Líbí se mi? Nebo jen kamarád?

Anonymní
30.7.13 19:33

Líbí se mi? Nebo jen kamarád?

Zdravím všechny :-)

mám takovej problém… Prostě s holkama v práci podnikáme pořád ted přes léto nějaký akce, je to docela fajn :-) jezdí s námi ještě jeden týpek, co vlastně pořád táhne za jednou holčinou z tý naší party. Je to všechno super, ale… Ona prostě pořád říká, že ho nechce na vztah, že on prostě dělá divný věci (v určitých věcech je takovej svůj - ale mě ty věci přijdou v pohodě, každej jsme něčím ujetej ;) ) a že s ním vlastně nechce ani mileneckej vztah. Já si s ním občas taky povídám a je mi s ním moc fajn, vlastně asi cejtím, že se mi líbí… ale nejsem si tím úplně jistá, hlavně teda nevím, jestli já se vůbec líbím jemu, ale znáte takové to chemické, že to prostě víte, ale nemůžete to ničím podložit? Prostě divné, ale já vždycky když jsem tady to s někým měla, tak se mi to vždycky potvrdilo. No a předevčírem jsem se byli všichni koupat, holky na chvíli plavaly na druhý břeh a já tam s ním zůstala sama a povídali jsme si, všechno super, smáli jsme se, probrali toho docela dost (byli jsme tam spolu asi půl hodiny). Oni se pak vrátili a my seděli stále u břehu a různě plácali nohama a on se mě tam pak pod tou vodou asi 4 x nebo 5 x dotkl nohou, jen tak prostě takové mini pohlazení, jako nechápu to. :oops: ta holčina, co za ní tak nějak táhne, tak jakoby to najednou vycítila a hned mu nabízela, aby si šel lehnout k ní na deku atd. a prostě ho tahá za nos a obmotává si ho kolem prstu :nevim: on občas masíruje, tak mě i kámošku (jinou) dneska masíroval ruce. Ta kámoška šla první, probírali normální témata a pak jsem šla já a docela jsem rozjeli takový narážky a tak, ta co za ní táhne u toho nebyla. A když masíroval, tak jsem se nějak dostali k tomu, že je fajn, když chlap masíruje ženskou, tak je to fajn, že je v tom větší chemie a upřeně na mě u toho koukal a já normálně cítila, jak rudnu. :oops: no, prostě tak. Já vím, že to může někomu připadat jako kravina, ale jsem z toho celá nějaká vykolejená, tak prosím někdo poraddte. Já jinak jsem ted v rozvodovým řízení, takže nemám moc dobrou situaci kolem sebe. díky za rady předem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
30.7.13 19:37

Jaj, ja tipovala, ze ti bude tak maximalne 18 8o
soudim, ze teda asi ne, kdyz se rozvadis :mrgreen: ale chapu, ze je leto, je horko a cas jak delany na podobne „uvahy“…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6179
30.7.13 19:38
@Anonymní píše:
Zdravím všechny :-)mám takovej problém… Prostě s holkama v práci podnikáme pořád ted přes léto nějaký akce, je to docela fajn :-) jezdí s námi ještě jeden týpek, co vlastně pořád táhne za jednou holčinou z tý naší party. Je to všechno super, ale… Ona prostě pořád říká, že ho nechce na vztah, že on prostě dělá divný věci (v určitých věcech je takovej svůj - ale mě ty věci přijdou v pohodě, každej jsme něčím ujetej ;) ) a že s ním vlastně nechce ani mileneckej vztah. Já si s ním občas taky povídám a je mi s ním moc fajn, vlastně asi cejtím, že se mi líbí… ale nejsem si tím úplně jistá, hlavně teda nevím, jestli já se vůbec líbím jemu, ale znáte takové to chemické, že to prostě víte, ale nemůžete to ničím podložit? Prostě divné, ale já vždycky když jsem tady to s někým měla, tak se mi to vždycky potvrdilo. No a předevčírem jsem se byli všichni koupat, holky na chvíli plavaly na druhý břeh a já tam s ním zůstala sama a povídali jsme si, všechno super, smáli jsme se, probrali toho docela dost (byli jsme tam spolu asi půl hodiny). Oni se pak vrátili a my seděli stále u břehu a různě plácali nohama a on se mě tam pak pod tou vodou asi 4 x nebo 5 x dotkl nohou, jen tak prostě takové mini pohlazení, jako nechápu to. :oops: ta holčina, co za ní tak nějak táhne, tak jakoby to najednou vycítila a hned mu nabízela, aby si šel lehnout k ní na deku atd. a prostě ho tahá za nos a obmotává si ho kolem prstu :nevim: on občas masíruje, tak mě i kámošku (jinou) dneska masíroval ruce. Ta kámoška šla první, probírali normální témata a pak jsem šla já a docela jsem rozjeli takový narážky a tak, ta co za ní táhne u toho nebyla. A když masíroval, tak jsem se nějak dostali k tomu, že je fajn, když chlap masíruje ženskou, tak je to fajn, že je v tom větší chemie a upřeně na mě u toho koukal a já normálně cítila, jak rudnu. :oops: no, prostě tak. Já vím, že to může někomu připadat jako kravina, ale jsem z toho celá nějaká vykolejená, tak prosím někdo poraddte. Já jinak jsem ted v rozvodovým řízení, takže nemám moc dobrou situaci kolem sebe. díky za rady předem :kytka:

Já se omlouvám, nevím, kolik ti je, ale pokud jsi v rozvodovém řízení, tak 16 asi ne, že? A přeci to tu jako šestnáctka řešíš…Takto to přeci neřeší dospělá zkušená ženská :nevim: Přeci to není první chlap, který se ti líbí, ovšem z Tvého popisu mi vyplývá, jakoby byl..prostě mi tam něco nesedí..bud je ti 16 a ten rozvod je smyšlenej, nebo moc pálilo sluníčko..já nevím, fakt…a co tedy přesně chceš řešit, na co se ptáš? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
30.7.13 19:42

Jéé to je uplně stejný jako já na pionýrským táboře, jo to byli časy :pankac: :pankac: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
4
30.7.13 19:43

Ahoj :-) Zažila jsem něco podobného a vůbec ti to nezávidím. To je tak, že člověk chce to co nemá a nebo nemůže mít a když to má anebo může mít, tak už to tak nějak nechce. ;) To samé mi připadá s tvoji kamarádkou a tím klukem. Dokud věděla, že ho má jistého, tak ho nechtěla, ale hned jak se začal zajímat o tebe tak to v ní vzbudilo žárlivost, že už u něj není a prvním místě. Nejspíš hned jak ho zase poblázní, tak ve svém snažení o něj poleví. Radím ti, zkus vyložit karty na stůl a pokusit se mu dát nějak jasně najevo co k němu cítíš. Jinak se tím budeš trápit dlouho a nikam to nepovede. ;) I kdyby to dobře nedopadlo, tak budeš mít jasno na čem jsi a můžeš jít dál. Držím ti palce. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
30.7.13 19:45

Mně je za týden 28 a taky někdy řeším takové věci. :) Jinak bych tomu ještě dala čas, třeba se nakonec nějak vyjádří první. Myslím, že to je na dobré cestě. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.13 19:50

Je mi 28 let a vím, že asi řeším kraviny, právě s tím „nikoho“ neotravuju, nikomu to neříkám, jen jsem ten batoh myšlenek potřebovala někde „vyhodit“. Tak jestli vás to tolik otravuje, tak neodpovídejte…

• Nahlásit
  • Citovat
48557
:oops:
@Anonymní píše:
Zdravím všechny :-)mám takovej problém… Prostě s holkama v práci podnikáme pořád ted přes léto nějaký akce, je to docela fajn :-) jezdí s námi ještě jeden týpek, co vlastně pořád táhne za jednou holčinou z tý naší party. Je to všechno super, ale… Ona prostě pořád říká, že ho nechce na vztah, že on prostě dělá divný věci (v určitých věcech je takovej svůj - ale mě ty věci přijdou v pohodě, každej jsme něčím ujetej ;) ) a že s ním vlastně nechce ani mileneckej vztah. Já si s ním občas taky povídám a je mi s ním moc fajn, vlastně asi cejtím, že se mi líbí… ale nejsem si tím úplně jistá, hlavně teda nevím, jestli já se vůbec líbím jemu, ale znáte takové to chemické, že to prostě víte, ale nemůžete to ničím podložit? Prostě divné, ale já vždycky když jsem tady to s někým měla, tak se mi to vždycky potvrdilo. No a předevčírem jsem se byli všichni koupat, holky na chvíli plavaly na druhý břeh a já tam s ním zůstala sama a povídali jsme si, všechno super, smáli jsme se, probrali toho docela dost (byli jsme tam spolu asi půl hodiny). Oni se pak vrátili a my seděli stále u břehu a různě plácali nohama a on se mě tam pak pod tou vodou asi 4 x nebo 5 x dotkl nohou, jen tak prostě takové mini pohlazení, jako nechápu to. :oops: ta holčina, co za ní tak nějak táhne, tak jakoby to najednou vycítila a hned mu nabízela, aby si šel lehnout k ní na deku atd. a prostě ho tahá za nos a obmotává si ho kolem prstu :nevim: on občas masíruje, tak mě i kámošku (jinou) dneska masíroval ruce. Ta kámoška šla první, probírali normální témata a pak jsem šla já a docela jsem rozjeli takový narážky a tak, ta co za ní táhne u toho nebyla. A když masíroval, tak jsem se nějak dostali k tomu, že je fajn, když chlap masíruje ženskou, tak je to fajn, že je v tom větší chemie a upřeně na mě u toho koukal a já normálně cítila, jak rudnu. :oops: no, prostě tak. Já vím, že to může někomu připadat jako kravina, ale jsem z toho celá nějaká vykolejená, tak prosím někdo poraddte. Já jinak jsem ted v rozvodovým řízení, takže nemám moc dobrou situaci kolem sebe. díky za rady předem :kytka:

ach závidim. To bych chtěla taky někdy ještě prožít

Jinak moje rada zní, pěkně ho vosoulož a bude jen tvuj:-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Sphynx Lady @Janina.R díky vám holky za reakce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
2011
30.7.13 19:51

Hormony, léto to jsou mrchy :pankac: :pankac: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2738

Počkej, až se po prázdninách vrátíš zase zpátky, do reality ( :lol: ) :hug:
Pokud chceš na chvíli zapomenout na vše špatné kolem rozvodu, stráně jsou už zahřáté :palec: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Kamča.dalmatinka o tom právě přemýšlím, ale nejsem na to, abych to rozjížděla první, vždycky čekám, až začne chlap, no uvidíme, jak se to vyvrbí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.7.13 19:52

@Bibušenka jj, to je pravda, asi kolem toho všeho potřebuju vypnout :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
378
30.7.13 19:52
@Anonymní píše:
@Sphynx Lady @Janina.R díky vám holky za reakce :kytka:

Já se ve svých 28 letech cítím ještě často jako puberťačka, co se týká chlapů :D Taky to prožívám takto. :-P 8) Takové lásky jsou taky potřeba, než najdeme toho „pravého“ :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2738
30.7.13 19:53
@Anonymní píše:
@Bibušenka jj, to je pravda, asi kolem toho všeho potřebuju vypnout :pankac:

tak se tomu nebraň, jen pak počítej s tím, že i ty pro něj budeš jen ta „odreagovačka“ na léto.. bohužel.. ale co ty víš, třeba on bude ten novej důvod k tomu mužům zase začít věřit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama