Problém s otcovou přítelkyní

valkil
30.7.13 17:27

"Problém" s otcovou "přítelkyní"

Ahojky, omlouvám se, bude to dlouhé…
Dnes mi v e-mailu přistálo tohle:

Valkil, promiňte, že vás obtěžuji - jestli moc, tak mi to dejte najevo.

Vím, že to není jen tak si začít bližší vztah se starším člověkem. Když ten Vítek asi klame tělem :-) - jak vypadá na svůj věk dobře, pohyblivý…a já nevím do jaké míry už mozek méně pohyblivý, a do jaké míry jeho projevy ukazují na letité návyky…
Nechci mu ubližovat - a tak (mj.) zkouším s vámi zkonzultovat - i když páchám přestupek, že mluvím o někom bez jeho vědomí. Neb vy ho znáte léta, dobře a máte své zkušenosti. Možná by mi některá z těch vašich mohla pomoci v komunikaci s ním.
např.:

EDIT: zde následovaly tři stránky A4

Tak jsem se vám aspoň vypovídala - a ještě jednou s moc omlouvám že obtěžuju.
Snad mi můžete - aspoň trochu pomoci pochopit, co lze měnit, co těžko…?.

Příspěvek upraven 01.08.13 v 14:48

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

valkil
30.7.13 17:30

Otci je 78, paní je okolo 65.

Totálně mě to dostalo, neboť jsem měla pocit, že vzah otec už před pár měsíci ukončil 8o
Vůbec netuším, jak na to reagovat, jestlil polopatě, na každý dotaz, pěkně to rozebrat, jako tady na emiminu, nebo vůbec?

• Citovat
  • Upravit
valkil
30.7.13 17:32

NAvíc jsme oba „racionálně“ založení a nějaká panna v merkuru je nám k smíchu :?
To co ona popisuje mi navíc na tátu moc nesedí, ale ona to svýma očima možná takto vnímá.

Podotýkám, že (jak táta vypravoval) nikdy s žádným chlapem moc dlouho nevydržela a vztahy s dcerou jsou všelijaké, dcera se prý od ní brzy odstěhovala…

• Citovat
  • Upravit
valkil
30.7.13 17:33

TAk pokud se budete večer trošku nudit a něco vás napadne budu moc ráda!
:kytka:

• Citovat
  • Upravit
10048
30.7.13 17:34

Tak já četla, sem tam něco přeskočila…ale mě ta paní přijde uplně mimo… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
30.7.13 17:34

Nepřijde mi od tebe moc fér, že jsi to sem celé zkopírovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
30.7.13 17:36
@Loll píše:
Nepřijde mi od tebe moc fér, že jsi to sem celé zkopírovala.

nepopírám

• Citovat
  • Upravit
3176
30.7.13 17:37

To ti napsala žena, s kterou se ani osobně neznáte? 8o Úpřimně nechápu, zda chceš slyšet radu co s tím nebo jen názor. Ale za mně je to teda silné kafe. Soudí tvoji mámu, zvyky v rodině a to mně by se hodně dotklo a to i kdyby měla pravdu…nevím jak jsou s taťkou dlouho, ale nemyslím, že by na to měla právo. Jinak tleskám, že tatínek jezdí ještě na kole :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2642
30.7.13 17:38

.

Příspěvek upraven 21.02.14 v 23:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
30.7.13 17:39

Co se s ní sejít osobně…mnohdy to co čteme, pochopíme jinak, než jak to dotyčná osoba napsala…pokud něčemu nerozumím nebo mám pocit, že mi to na tu osobu nesedí, musím si to „vyříkat“…a aspoň se poznáte… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
stazinka09
30.7.13 17:40

@valkil
počkej oni spolu vůbec nechodí?? a ona myslí, že ano???
já bych jí odpověděla jak to je…
nebo pokud tě to obtěžuje, odpověděla bych na její dotaz, jestli obtěžuje moc, že jo, že obtěžuje MOC :think:

no moje kamarádka říká takovým typům esoterička po přechodu 8)

• Nahlásit
  • Citovat
valkil
30.7.13 17:40

Hele když jsem to uviděla, udělalo se mi trošku nevolno. Po půlhodině jsem se tedy odhodlala, rozklikla a začala číst.
U slov snad vše u vás řídila maminka.. se mi začaly dělat mžitky před očima, a dnes to zrovna vederem není.

A na konci jsem se 2× mužkýho zeptala, co s tím? A pak jsem se rozhodla, že se jí „pomstím“ a mrsknu to sem. Fakt nevím ani jak a jestli vůbec reagovat, ani nevím, jestli to co si myslím je aspoň trošku objektivní.

• Citovat
  • Upravit
3176
30.7.13 17:41

Jo a jinak bych ji asi napsala, že pokud ho nemá ráda takového jaký je, tak není co řešit. A v jejim i v jho věku je snad jasné, že se nezmění a ba naopak s přibývajícím věkem bude hůř…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
30.7.13 17:41

Upřímně, já bych jí napsala, že je otec plnoletý a svéprávný a pokud ho chce poznat, ať se s ním víc vídá. Víc bych se k tomu nevyjadřovala. A pak ten úvodní příspěvek smazala, ať je ta žena jakákoliv, obrátila se na tebe ve vší slušnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
valkil
30.7.13 17:42
@stazinka09 píše:
@valkil
počkej oni spolu vůbec nechodí?? a ona myslí, že ano???

Já vlastně nevím :think:
Ona si asi myslí, že ano, otec si myslí že ne.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama