Těhotenství a nedůvěra k partnerovi

Denisa94
30.7.13 17:02

asi by mi bylo líp

Ahoj :)
jsem na konci třetího měsíce a mám obavy.. S přítelem jsme spolu skoro rok, což není moc dlouhá doba, ale co je horší, že ze začátku to bylo nádherný, ale co budu povídat, prostě neuvěřitelná láska, jela jsem se za ním seznámit 300 km autobusem, protože jsem ho prostě toužila poznat.. A dopadlo to vlastně krásně, za měsíc jsem bydlela už s ním, ale za tu cenu že jsem tam nechala všechno co jsem měla.. Ze začátku mi to děsně chybělo, ale vyplnovalo se to tím, že byl na mě přítel strašně moc hodný. Ovšem pak jsem se začala dozvídat jakej opravdu je, s kolika děvčaty si vypisoval ( né moc kamarádsky), nacházela jsem fotky nahých slečen v počítači a nakonec když jsme měli jít na pivo s jeho KAMARÁDKOU (říkali si dvojčata) tak jsem si přečetla jak jí psal sms jestli jí nevadí, že s nimi pujdu já.. Tím to asi vše začalo, já se chtěla stěhovat zpátky domů, protože jsem se cítila strašně ponížená.. Nakonec se s ní nebaví a zdá se být jiný, ale pravdou je že mu nedokážu už moc věřit.. jednou mě zklamal a občas zklamává dál.. Neumí si představit jak moc každý den přemýšlím jestli by mi nebylo líp bez něj.. Je hrozně nezodpovědný na to kolik mu je a já se s ním cítím jak kdybych tu byla jen na skok, než se zase přimotá nějaká další, přece jen už nejsem jako proutek… :( co myslíte? Bylo by mi líp samotné? no spíš jsem se potřebovala vypsat, ale předem díky za odpovědi.. :kytka:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

24121
30.7.13 17:07

No ty taky nejsi zrovna zodpovědná že jsi hned těhotná, se nezlob..

• Nahlásit
24108
30.7.13 17:09

Proč si s ním pořizovala dítě?
Já bych teda nechtěla chlapa, za kterým se musím trmácet přes půl republiky, ale to je věc názoru.

• Nahlásit
11341
30.7.13 17:11

Vidíš jakej je a stejně do toho s nim spadneš? :zed: oba jste nezodpovědní, i když on teda asi bude tatínek k pohledání.

• Nahlásit
31
30.7.13 17:11

Ahoj tak to je mi líto? A jak staré jsou ty fotky nahých slečen v počítači? Tak jestli si s těmi slečnami psal, když byl ještě sám, tak bych to neřešila. A v čem je nezodpovědný? A těší se na miminko? Zkus si s ním promluvit

• Nahlásit
13506
30.7.13 17:12

@Denisa94 No žádná neuvěřitelná láska, normální zamilovanost, že jo. Z mého pohledu jsi byla jen jedna z řady. Tato špatná situace už bude plodit jen méně či více špatná řešení. V tom, jestli jsi nebo nejsi jako proutek to není a že si hned s někým neznámým pořídíš dítě. :?
No nějaké přísloví říká, že největším trestem pro člověka je, když dostane to, co chtěl. Máš to. :|

• Nahlásit
5635
30.7.13 17:12

A tohle už víš jak dlouho? Vždyť s ním čekáš v lednu dítě, ne? Ono to asi bylo celé takové překotné - přestěhování 300 km, pak otěhotnění, je ti 19…kam jste tak spěchali?

• Nahlásit
Denisa94
30.7.13 17:13

Proč hned trmácet?? :-O prostě jsme si psali a já se do něj zamilovala..
A rozhodně se vám tu nebudu vzpovídat proč čekám miminko, prostě se to stalo a já už bych neměnila.. To si snad děláte srandu ne?? Je to ta nejhezčí věc co mě potkala, at mmáte názor jakejkoliv…

• Nahlásit
31871
30.7.13 17:14

Nechápu nekonečnou naivitu a hloupost. Hlavně, že čekáš dítě, že jo. Jaký bude další téma? Bydlení, dávky, nezájem. Tak co, vsadíme se?

• Nahlásit
Denisa94
30.7.13 17:15

Nebylo to plánované, ale rozhodně už bych to nedala pryč když jsem se to dozvěděla..

• Nahlásit
15419
30.7.13 17:18

Nakonec když jsme měli jít na pivo s jeho KAMARÁDKOU (říkali si dvojčata) tak jsem si přečetla jak jí psal sms jestli jí nevadí, že s nimi pujdu já.. Tím to asi vše začalo

nechápu… :nevim:

• Nahlásit
2929
30.7.13 17:19

Asi by ti bylo líp… líp to napsat nejde. :mavam:

• Nahlásit
ShadowHunter

Ach jo.. Kdy ženy začnou myslet hlavou a ne svým přirozením :roll:

• Nahlásit
11341

@Denisa94 nikdo ti neříká ať to dáš pryč, ale vidíš že se evidentně tahá i s jinejma, ty mu vysíš u nohy a pokud se nechová zodpovědně, tak ty ale taky ne, když s ním otěhotníš i když evidentně o jeho chování pochybuješ… mámě tě chválit? Přečti si to po sobě ještě jednou a možná sama najdeš odpovědi…

• Nahlásit
Mamkazprahy11
30.7.13 17:20

…tak si pak nestěžuj ;-) když čekáš dítě s někým, kdo to s tebou asi nemyslí vážně… Měla bys teď prožívat radost a lásku partnera, ne pochybnosti…

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama