Přítel mě bije a vyhazuje z bytu, jak dál?

Anonymní
30.7.13 16:00

Domáci nasili a vyhazovani z bytu

Ahoj holky, chtela bych se sverit, anonymně, snad to pochopite..pritel me mlátí, zrovna pred hodinou mu zase ruply nervy, mame dvouletou holcicku ktera u toho zrovna nebyla (nekdy je)..porad me vyhazuje z bytu, i kdyz neni jeho, jsme v podnájmu, poradte mi co mam delat :-( Jsem nestastná

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.7.13 16:01

Policajti s tim nic neudelaj..uz jednou jsem je zavolala a ty mi rekli, at si v klidu promluvime a usmirime..proste nevim co mam delat..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.7.13 16:01

anonymka123

@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtela bych se sverit, anonymně, snad to pochopite..pritel me mlátí, zrovna pred hodinou mu zase ruply nervy, mame dvouletou holcicku ktera u toho zrovna nebyla (nekdy je)..porad me vyhazuje z bytu, i kdyz neni jeho, jsme v podnájmu, poradte mi co mam delat :-( Jsem nestastná

beruško, odejdi, nenech si ubližovat a trápit se, už jenom kvůli dcerušce. máš rodiče? :(

• Nahlásit
  • Citovat
2225
30.7.13 16:02
@Anonymní píše:
Policajti s tim nic neudelaj..uz jednou jsem je zavolala a ty mi rekli, at si v klidu promluvime a usmirime..proste nevim co mam delat..

Sbal sebe i dítě a odejdi od něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.13 16:02

Rodiče mám, ale těm jsem uz nekolikrat brecela do telefonu a vzaly nás k sobe jen na par dni :-(

• Nahlásit
  • Citovat
15419
30.7.13 16:03

A máš kam jinam jít? K rodině? Nenech dítě, ať to vidí :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.13 16:04

anonymka123

@Anonymní píše:
Rodiče mám, ale těm jsem uz nekolikrat brecela do telefonu a vzaly nás k sobe jen na par dni :-(

budeš z toho mít psych. následky a hlavně malá. Vykašli se na něj, proč tě tam nenechali dýl?? Popros je, že už s ním nechceš být a jestli můžeš zůstat u nich, vlastní rodiče tě pochopí, neboj se..

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
30.7.13 16:05
@Anonymní píše:
Rodiče mám, ale těm jsem uz nekolikrat brecela do telefonu a vzaly nás k sobe jen na par dni :-(

a pak tě poslali zpátky?

• Nahlásit
  • Citovat
13124
30.7.13 16:05

Říct to rodičům a požádat je o pomoc, nebo jestli je byt tvůj vyhodit partnera, nebo zavolat na nějakou krizovou linku a oni ti určitě poradí kde jsou azylové domy. Cokoliv by bylo lepší než zůstat s ním.
Btw. když to řekneš rodičům, oni ti nepomůžou a bude jim jedno, že je jejich dcera mlácená?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71422
30.7.13 16:06

A na koho je ta podnájemní smlouva psaná? kdo platil kauci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4682

Odejdi, když nepomůžou rodiče, zkus azylový dům, tam ti pomohou najít i bydlení. Nenech se týrat a už vůbec tomu nenech přihlížet svoji holčičku :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
stazinka09
@Anonymní píše:

odkud jsi? Ve větších městech fungují intervenční centra pro oběti domácího násilí. Určitě by stálo za to, tam jít se poradit. Většinou mají dobrý přehled o konkrétních možnostech v oblasti. Poskytují poradenství…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.7.13 16:08

Kauci platil on, je psanej na neho, ale jsme tam napsany i my dve..

• Nahlásit
  • Citovat
5166
30.7.13 16:08
@Anonymní píše:

Rodiče tě u nich nechali pár dní, a poč jsi se k němu vracela? musela? 8o :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24095
30.7.13 16:09

Vymenit zamek, vyhod mu veci. Kdyz se bude dobyvat zpet zavolej policajty. Co ti udelal ted? Je to viditelne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama