Líbí se vám ranní sex?

3281
20.4.20 07:32

Líbí se vám ranní sex?

Máte vy nebo vaši muži rádi sex ráno? Když je teď ta karanténa a není nutné vstávat do práce a je více času, tak k tomu situace přímo vybízí. Nebo vám to ráno není pochuti, člověk přece jen není upravený, čistý atd.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22724
20.4.20 07:44

Není nic, co by člověk zušlechtěný posledními výdobytky civilizace ocenil více než ranní mrtvolný závan z tělesných otvorů partnera :jazyk:
Ranní sex doma je pochopitelně fajn, ale jen v roušce a zezadu :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
20.4.20 07:46
@izquierdo píše:
Máte vy nebo vaši muži rádi sex ráno? Když je teď ta karanténa a není nutné vstávat do práce a je více času, tak k tomu situace přímo vybízí. Nebo vám to ráno není pochuti, člověk přece jen není upravený, čistý atd.?

Pak že o sexu žádné diskuse nezakládáš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2963
20.4.20 07:47

@Chauvinist
A odstup minimálně 2metry :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1803
20.4.20 07:52

Přítel má nejraději sex ráno, prvně sprcha a potom sex. Já bych kolikrát raději večer..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
20.4.20 07:57

@izquierdo @izquierdo Nevím jak jste přišla na to že je více času a nemusí se vstávat do práce. Jinak ano máme to rádi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22724
20.4.20 08:04
@petula.bir píše:
@Chauvinist
A odstup minimálně 2metry :lol: :lol: :lol:

Minimálně! :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1889
20.4.20 08:04

No vstavame sice pozdeji, nejaky casovy prostor by byl, ale mame deti nasavkivane v posteli, takze nehrozi…jinak manzel ma tohle rad, ja si po probuzeni dam radsi kafe :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
20.4.20 08:07
@Betty MacDonald píše:
Pak že o sexu žádné diskuse nezakládáš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No právě, říkala jsem si, že tu dlouho nic nebylo kromě toho, že ženy mají stále málo sexu, to je tu obden a už mě to nebaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29957
20.4.20 08:08

Líbí se mi tyto diskuze. Jak si ráno nenajdu aspoň jednu od @izquierdo, hroutí se mi všechny emimi jistoty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
20.4.20 08:10
@Mango_Lassi píše:
Líbí se mi tyto diskuze. Jak si ráno nenajdu aspoň jednu od @izquierdo, hroutí se mi všechny emimi jistoty
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ano, ano, tohle je ta pravá emimi jistota :mrgreen: :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
20.4.20 08:10
@kalie píše:
No vstavame sice pozdeji, nejaky casovy prostor by byl, ale mame deti nasavkivane v posteli, takze nehrozi…jinak manzel ma tohle rad, ja si po probuzeni dam radsi kafe :lol:

Jak jsou staré děti? Já si říkám, kdy to u nás přejde. A ještě vstáváme pořád brzy, i když nemusíme. Normálně se už automaticky budíme kolem šesté, jsme tak už zvyklí od dětí. Po šesté přichází téměř pravidelně syn, kterému je deset a půl. Někdy zaspí nebo se trochu zdrží, a pak je prostor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
20.4.20 08:11
@Mango_Lassi píše:

Že? Já si na to též zvykla, že se tam sejdu s Tebou a s Venetia :) Mám vás děvčata ráda, jsem ráda, že jsem mezi vámi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29957
20.4.20 08:13
@izquierdo píše: Že? Já si na to též zvykla, že se tam sejdu s Tebou a s Venetia :) Mám vás děvčata ráda, jsem ráda, že jsem mezi vámi.

S Venetii kvalitně pokecáme úplně kdekoli. :lol:
Nicméně jak na to koukám, těch diskuzí zakládáš pořád málo
https://www.emimino.cz/maminky/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1889
20.4.20 08:16

@izquierdo 9 a 2, oni s nama teda spi celou noc…a nevypada to, ze by chtely prestat. Clovek se ani nevyspi poradne :lol:
Jinak manzel ma uzasnej talent najit casovou skulinku behem dne, treba kdyz se decka zrovna divaji na pohadku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat