Mobil a přítel

Anonymní
20.4.20 01:22

Mobil a pritel

Lezete tajné pritelovi do mobilu?
A příjde vám to normální když ano?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
396
20.4.20 01:36

Nelezu a nepřijde mi to normální. Nezlob se, ale tohle se nedělá, tobě by se to taky nelíbilo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10798
20.4.20 01:44

Ne a ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.20 01:54

Ne, ale občas mě to láká musím přiznat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.20 04:55

Ne, to bych manželovi nikdy neudělala.. to se prostě nedělá..

• Citovat
  • Nahlásit
2302
20.4.20 04:57

Nelezu, nelaka, a mam k nemu naprosto volny pristup a znam heslo a kdyz potrebuju neco na internetu a nemam u sebe svuj mobil tak klidne muzu pouzit manzeluv, ale v zivote by me nenapadlo mu tam koukat do zprav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9731
20.4.20 05:47
@Anonymní píše:
Lezete tajné pritelovi do mobilu?
A příjde vám to normální když ano?

Je to naprosto normalni. Budte v klidu. Chlapi se prece musi hlidat ne? Jeste doporucuju prolezat PC a tam emaily, historii a taky socialni site apod. Ono se urcite na nej nekde neco najde, to by v tom byl cert, aby ne! A pokud vubec nic nenajdete, tak se mejte na pozoru, jelikoz vsechno maze a schovava a musite na nej hnedka uderit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
20.4.20 05:58

Jako mlada puboska jsem to samozrejme udelala. Zjistila jsem, co jsem teda zjistit nechtela, ale jsem za to rada.
Soucasnemu do telefonu lezu casto, znam heslo. Ale je to bud o tom, ze mi rekne at mu prectu kdo pise a co pise. Nebo at kouknu na ten clanek co ma rozecteny a tak. On moje heslo vi taky.
Jo a dost casto se stava, ze mu pise nejaka zenska :lol: exka posila fotky z porodnice, znama pise jak se ma a podobne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.4.20 06:08

Nekoukam pritelovi do zprav, protze nemam zadne podezreni. Ale pokud bych mela VAZNE!!! podezreni na neveru a trapila se, asi bych se koukla. Co je horsi precin ve vztahu? Nevera, nebo to ze nekdo nekomu koukne do zprav. Kamaradka mela mnoho mesicu podezreni na neveru ale odmitala partnerovi zpravy cist. Kdyz uz si byla sko jista a on stale zapiral a delal blazna z ni, ze vse prehani a je stihacka, nakonec prece jen otevrela mailovou schranku. A tam MRAKY ZPRAV Z EROTICKYCH SEZNAMEK. Podvadel ji s nekolika zenami za mesic. A to mohla dekovat bohu, ze ji neprinesl zadnou pohlavni nemoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1291
20.4.20 06:13

Lezu, ale ne tajně. Zprávy si čteme normálně, když ten druhej zrovna nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
20.4.20 06:21

Nelezu a normální mi to nepřijde. Ale můj manžel mi tam lezl a přečetl si co neměl. Byly to zamilovaný SMS od jednoho chudáka, furt mi je psal. Ale bylo to silně jednostrnné. Tak mi aspoň smazal jeho číslo :cert: :cert: :cert:. A včera mi volal kolega a já mu to nevzala a zpátky jsem se mu nemohla dovolat. Když se to podařilo, ta mi řekl, že se moje číslo nějakým záhadným způsobem dostalo na černou listinu. :pankac: :pankac: :pankac: No kdopak by ho tam asi dal, když ne on? Pořád má podezření, že mu leze žena do mobilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24148
20.4.20 06:48
@Cenarius píše:
Je to naprosto normalni. Budte v klidu. Chlapi se prece musi hlidat ne? Jeste doporucuju prolezat PC a tam emaily, historii a taky socialni site apod. Ono se urcite na nej nekde neco najde, to by v tom byl cert, aby ne! A pokud vubec nic nenajdete, tak se mejte na pozoru, jelikoz vsechno maze a schovava a musite na nej hnedka uderit.

Občas bych ještě tajně odebrala vzorky, je to jistější, než prolézání zpráv. A taky je potřeba kontrolovat chlapa, když se koupe. Jakmile vyplavou, má je prázdný a byl někde na záletech, prasák jeden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18479
20.4.20 06:51

Nelezu a přijde mi to ubohý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2963
20.4.20 06:57

Lezení mobilu mi opravdu vadí (ztráta soukromí - hodně kamarádek mi píše jak to mají doma s chlapem nebo jaké mají intimní problémy - nepřijde mi, že je to věc kterou by partner měl vědět) a nepřijde mi to normální. S manželem máme společný počítač a je všude přihlášený on. Nekoukla jsem se ani jednou, nepotřebuji ho kontrolovat - je dospěly a svéprávný - za své činy si každý ponese následky sám :lol:
On nemá problém okamžitě odemknout mobil a půjčit mi ho a já také ne :nevim:

Ale já jsem vlezla exmanželovi 1× a stačilo mi to - chtela jsem vedet jak dopadla jedno “utajená nevěra” - měl propojený messenger s mojim tabletem, tak jsem viděla, že se domlouvá s moji kamarádkou na kafe u ní a ptal se ji a co má na sobě a tak… :lol: druhý den jsem mu “ano, sjela mobil” jak to dopadlo :lol: - pak to bylo rychlé :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
20.4.20 07:07

Kdysi jsem to udělala, no přečetla jsem si, co jsem neměla :D a už to v životě neudělám. Co bych tím stejně změnila. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat