Lichořeřišnice na hyperaktivní močový měchýř pomůže?

Anonymní
15.3.21 22:47

Lichořeřišnice pomůže?

Ahoj.. :)
Když mám možná hyperaktivní močový měchýř a nemohu žádné leki při kojení.
Můžu aspoň Lichořeřišnici?
Pomůže to nějak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1232
15.3.21 22:54

Osobně si myslím, že nepomůže… Lichořeřišnice je přírodní ATB… Na hyperaktivní močový měchýř by mělo fungovat např. nějaké pravidelné cvičení, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 23:04

@Pocahonta právě že já vůbec nevím už od ledna 2019 mám pocity, takové nutkání na malou gynekoložka mi nějak nepomohla.
Skusila jsem nedávno urologa, ten mě vyšetřil vše v pořádku řekl že při kojení mi nic nedá ale mám skusit nějaké bylinky atd. A že bych mohla mýt syndrom hyperaktivního močoveho měchýře. Nic víc ale všude čtu co to je a takové příznaky nemám.

• Citovat
  • Nahlásit
15.3.21 23:10
@Anonymní píše:
Pomůže to nějak?

Možná ano ale musela by jsi to užívat dlouhodobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.3.21 23:13
@Anonymní píše:
Pomůže to nějak?

Doporučuji se držet podle toho, co jsem zaslala jako fotku. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1232
16.3.21 08:21
@Anonymní píše:
@Pocahonta právě že já vůbec nevím už od ledna 2019 mám pocity, takové nutkání na malou gynekoložka mi nějak nepomohla.
Skusila jsem nedávno urologa, ten mě vyšetřil vše v pořádku řekl že při kojení mi nic nedá ale mám skusit nějaké bylinky atd. A že bych mohla mýt syndrom hyperaktivního močoveho měchýře. Nic víc ale všude čtu co to je a takové příznaky nemám.

A jaké bylinky doporučil? A nemůže to být i nějakého psychosomatického problému? Já bych zkusila i cviky na posílení pánevního dna - třeba Mojžíšovka je výborná, ale musí se cvičit opravdu pravidelně (každý den).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 11:03

@Pocahonta no řekl tu lichořeřišnici, heřmánek, ne urologické čaje..a mám skusit do té prodejný z bylinkami jestli něco poradí tak nevim. A jinak děkuju skusim cvičit.

• Citovat
  • Nahlásit
16.3.21 11:09

Ja bych tu lichorerisnici zkusila, kdyz ti ji doporucil, za to nic nedas. Ja mela jeden cas a trvalo to treba půl roku, ze jsem mela taky dny kdy jsem kazdou chvilku potrebovala curat, litala jsem na gyn a urologii a nikde nic, lichorerisnici jsem taky pouzivala a pomohla mi… Ale u me to bylo urcite i nejake psychosomaticke, prestala jsem to resit a pak ani nevim kdy, to prestalo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1232
16.3.21 11:14
@Anonymní píše:
@Pocahonta no řekl tu lichořeřišnici, heřmánek, ne urologické čaje..a mám skusit do té prodejný z bylinkami jestli něco poradí tak nevim. A jinak děkuju skusim cvičit.

Doporučím stránku elixiry.cz, pán se tam vyzná v bylinné léčbě… Přímo bych se ho zeptala… A určitě to cvičení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 13:27

@Evendolín vážně? Já už mám taky hodně dlouho a používala jste kapky? Nebo?

• Citovat
  • Nahlásit
16.3.21 20:24
@Anonymní píše:
@Evendolín vážně? Já už mám taky hodně dlouho a používala jste kapky? Nebo?

Ano, klasicke kapky, v lékárně jsem je koupila. Mne na ten mocak hned zabiraly, když sem citila, ze uz zas nejak „lítám“ tak jsem nakapala na noc a druhy den dobry.. Pak to nejak preslo samo úplně :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat