LIDL manažer prodejny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janka24
Kecalka 158 příspěvků 23.02.17 20:44
LIDL manažer prodejny

Ahoj. Chci se zeptat, kdo má zkušenosti s pozicí v Lidlu manažer prodejny? Nástupní plat 45 000,– a postupně 60 000,–. Zajímá mě pracovní doba, náplň práce, jestli je služební telefon. Platí se za služební auto?

Uvažuji o odchodu ze stávající práce, která je hůře placena.

Děkuji za každé info

Reakce:

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 23.02.17 20:56

Manzelovi byla jejich personalistkou nabidnuta prace „manazer pro jihomoravsky kraj“. Tak jel na pohovor a tam zjistil, ze by se musel 2 roky „zaucovat“ nejdriv na pozici obycejneho prodavace a pak postupne „lezt nahoru“. Coz bylo pro nej a pro nasi celou rodinu neprijatelny kvuli penezum…
Takze to neni jen tak… ;)

Janka24
Kecalka 158 příspěvků 23.02.17 20:59
@Zorbas
@Zorbas píše:
Manzelovi byla jejich personalistkou nabidnuta prace „manazer pro jihomoravsky kraj“. Tak jel na pohovor a tam zjistil, ze by se musel 2 roky „zaucovat“ nejdriv na pozici obycejneho prodavace a pak postupne „lezt nahoru“. Coz bylo pro nej a pro nasi celou rodinu neprijatelny kvuli penezum…
Takze to neni jen tak… ;)

Ano, to by měla být pozice „Regionální manažer“ - ale u něj je nutná vysoká škola. Nicméně zaučování píšou 6 měsíční u obou pozic - ale při tom by se měl brát plat práce 45 000,– který je nástupní a posléze 50 000,–

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 23.02.17 21:02

@Janka24 jak mu to rekli, tak pisu :nevim: ale pravda, ze uz to bylo na jare min rok, tak treba to zkratili, protoze se jim na to kazdy vykaslal…

Janka24
Kecalka 158 příspěvků 23.02.17 21:05

@Zorbas Ano i to je možné. Protože dva roky se zapracovat je hloupost. 6 měsíců je adekvátní, protože těžko se vedou zaměstnanci, když o práci člověk nic neví. Teď píšou u regionálů nástup 60 000,– po 3,5 letech 100 000,– to je už dost slušné

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.17 21:10

Tady píšou plat cca 50.000 po TŘECH letech.

http://kariera.lidl.cz/…jny-1458.htm

Kolik je nástup tam raději nepíšou:-). Taky jsem se na pozici hlásila, ale nepozvali mě na pohovor. Myslím však, že to bude přinejmenším dost časově náročné. Ale jinak je LIDL asi jeden z nejlepších zaměstnavatelů tohoto druhu, co jsem slyšela.

Tady jsou nějako zkušenosti zaměstnanců:
https://www.jobinsider.cz/…s/zkusenosti?…

Kdyby mě na pohovor pozvali, rozhodně bych to zkusila, už jen pro tu zkušenost.

Janka24
Kecalka 158 příspěvků 23.02.17 21:13

Ano, to je myslím starší verze. Zde je aktuální inzerát

http://www.jobs.cz/rpd/976753975/?…

Navyšovali mzdy. Jde mi o to, že nyní dělám v nejmenované společnosti manažerku - v pojišťovně. Jsem i 3 dny mimo domov, ale víkendy volné. Víkendy volné bych také ráda stále zachovala.

Pořád přemýšlím o změně - protože bych na této nabízené pozici dělala o cca 15 000,– v čistém více :-(

Ale nechci riskovat odejití z pozice, kde jsem teď, za něco, co by za to nestálo.

Moc děkuji za informace

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 23.02.17 21:58

Hele upřímně, Lidl není nic moc.

Hlavně na manažery berou hlavně mladé kluky, aspon u nás jsou to VŠICHNI manažeři. Jak moc tam šlo o kvalifikaci.. Nijak se nevypracovali, v Lidlu nikdy nedělali a šup rovnou manažer.
Práce je to pohodová, jenom řídíš prodavače, kontroluješ jestli makají a řeší nějaké strategie. Těžká práce (fyzicky) to není vůbec. Nicméně v Lidlu se hodně přesčasuje a budeš to lidem oznamovat, a to že tam jsou pak prodavačky do jedné do rána ti nepoděkujou.. Chce to být asertivní :nevim:

Hele zkus to a uvidíš, nevím jestli na tebe budou ochotni počkat kvůli výpovědní době v aktuální práci, zájemců na každou pozici mají kvanta a teď se u nás vyhazovalo pro nadbytečnost protože těch zaměstnanců vzali hodně. Rozhodně bych předem nekončila v práci ale zkus to, třeba se poštěstí.

Janka24
Kecalka 158 příspěvků 23.02.17 22:43

@Aletheia A mohu se prosím zeptat, co si myslíš o pozici regionální manažer prodeje? Vezmou i když nemáš vysokou školu?
A děkuji z informace. Ani mě moji poradci neděkuji i když pro ně dělám maximum, na to jsem zvyklá. Jen nynější příjem mi přijde za takovou práci neadekvátní A nevíš náhodou jestli se dávají manažerům prodejen nebo regionálům nějaké odměny?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >