Lidl výplata

Anonymní
4.2.20 20:33

Lidl výplata

Chtěla bych se zeptat na práci v Lidlu, konkrétně na úvazek 35 hodin týdně.

Jak je to s přesčasy? Jsou? Pokud ano, proplácí se, nebo je za to volno?
Všude se píše, že lidl proplácí každou minutu.

Pokud je tedy ten úvazek 35hodin a nástupní mzda 24.500 a já budu mít dejme tomu 10 hodin přesčasu, jak se to projeví na výplatě? Nebo je prostě ta mzda daná a přes to nejede vlak?

Prosím o zachování anonymu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.2.20 20:37

Ahoj, ano je pravda že Lidl proplácí všechno odpracované. Ale přesčasům je tam dost. Vše záleží na filiálce, teda pokud se bavíme o práci na prodejně :)

• Nahlásit
  • Citovat
70013
4.2.20 20:37

Může se to lišit po prodejnách, ale co vím od kamarádky, tak u těhle 35 hodinových úvazků se Lidl snaží, aby hodiny navíc nebyly nebo jen v malé míře. A jinak hodiny do 40 hodin týdně nejsou přesčas, zaplacené je samozřejmě dostaneš, ale žádný příplatek za ně není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 20:40
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat na práci v Lidlu, konkrétně na úvazek 35 hodin týdně.

Jak je to s přesčasy? Jsou? Pokud ano, proplácí se, nebo je za to volno?
Všude se píše, že lidl proplácí každou minutu.

Pokud je tedy ten úvazek 35hodin a nástupní mzda 24.500 a já budu mít dejme tomu 10 hodin přesčasu, jak se to projeví na výplatě? Nebo je prostě ta mzda daná a přes to nejede vlak?

Prosím o zachování anonymu.

Přesčasů je vážně hodně, blízký člověk, který tam dělá má 30h úvazek a pavidělně týdně oddělá o 10h víc…prachy tam skutečně nejsou všechno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70013
4.2.20 20:45

@lleennttiillkkaa Vidíš a v tom, co dělá kamarádka zas celkem hlídají, aby je lidé s kratšími neměli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 20:45
@Anonymní píše:
Ahoj, ano je pravda že Lidl proplácí všechno odpracované. Ale přesčasům je tam dost. Vše záleží na filiálce, teda pokud se bavíme o práci na prodejně :)

Ano, jde o práci na prodejně. Prostě prodavačka.

@j.a.n.i1 píše:
Může se to lišit po prodejnách, ale co vím od kamarádky, tak u těhle 35 hodinových úvazků se Lidl snaží, aby hodiny navíc nebyly nebo jen v malé míře. A jinak hodiny do 40 hodin týdně nejsou přesčas, zaplacené je samozřejmě dostaneš, ale žádný příplatek za ně není.

Mně by vlastně nevadila ani varianta přesčasy, tam vidím pozitivum tedy víc peněz, příplatek nevadí, ale co je tedy hodinová mzda? Ta nabízená děleno 20? a děleno 7?
A varianta bez přesčasů tam zase vidím pozitivum více volného času.

Vím, že jsou ranní, odpolední a nějaké mezisměny. Ranní od 5 a odpol. do 22.

Takže ta ranní cca 5-12.30, odpol 14,30-22? A něco mezi?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.2.20 20:48

Ono záleží filiálka od filiálky no. Na druhou stranu pokud těch 35 hodin neuděláš, tak peníze máš pořád stejný :) takže mas vždycky těch 24500 nebo víc :) všechno se dozvíš první den..ale práce je to teda náročná no..

• Nahlásit
  • Citovat
4.2.20 20:51
@j.a.n.i1 píše:
@lleennttiillkkaa Vidíš a v tom, co dělá kamarádka zas celkem hlídají, aby je lidé s kratšími neměli.

No na tý filiálce, kde dělá ona, to taky občas hlídají a jednou za čas přijde nařízení z hora, že nesmí. Vydrží to 14 dní a už zase jedou ve starých kolejích, ale nutno uznat, že mají neschopnýho vedoucího prodejny.
Byly ovšem doby, kdy tam bývali třeba do půlnoci a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70013
4.2.20 20:54

@lleennttiillkkaa Tak to bude ono, na téhle mají vedoucí celkem schopnou a nemají ani zásadní podstav. Tak do půlnoci se občas povede i tady.

Jinak zakladatelko ty mezisměny mohou být celkem cokoliv. Jo a rozpis směn bývá tak týden předem a celý volný víkend tak jednou do měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 21:04

A jestli teda někdo z vás tam přímo dělá.

Znám práci z obchodu a znám fyzicky těžkou práci.
Ale stejně si to úplně v tom lidlu neumím představit.

Denně prý vybalují 30 palet. Jak to probíhá? To is každá prodavačka jede svojí paletu, nebo se všichni vrhnou na jednu? Jak se „měří“ výkon, jeslti jsem dost rychlá atd?

• Nahlásit
  • Citovat
4.2.20 21:08
@Anonymní píše:
A jestli teda někdo z vás tam přímo dělá.

Znám práci z obchodu a znám fyzicky těžkou práci.
Ale stejně si to úplně v tom lidlu neumím představit.

Denně prý vybalují 30 palet. Jak to probíhá? To is každá prodavačka jede svojí paletu, nebo se všichni vrhnou na jednu? Jak se „měří“ výkon, jeslti jsem dost rychlá atd?

Co vím já, tak každá má svůj úsek a jedou, jestli 30 palet denně, to nevím, záleží na filiálce.
Ovšem kromě toho, že vybaluje, tak odbíhá na kasu atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70013
4.2.20 21:17

Vyloženě svůj úsek myslím nikdo nemá, tedy ve smyslu, že by ho měl furt, prostě vedoucí či zástupce je tam od organizace práce, takže někdo je v daný den na pekárně, někdo vybaluje, někdo je skoro furt na kase, někteří vybalující víc odbíhá na kasu, některý skoro vůbec, někdo děla nonfood… prostě Ferda mravenec, práce všeho druhu. Jinak výkon jako takový se myslím neměří, nicméně pokud je někdo echt pomalý a se. e tím zbytek směny, tak se to asi řeší, co se hlídá a kontroluje je „správné chování“ na kase, tedy jestli kontroluješ vozíky, zda se nekrade, zda kontroluješ plnoletost a tak.
Ad počet palet nevím, ale 30 mi jich přijde naprosto reálných, kor když začínají akce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 21:38

Děkuji všem za reakce.

Já právě už byla na pohovoru a mám tuto nabídku na práci. Jinou práci mám, ale za míň peněz, míň dovolený a osmihodinovka. Ale zase volné víkend a svátky.

Těch 30 palet ( z toho asi 8 ovoce zelenina) se týká toho konkrétního obchodu. Rozpis směn je na 3 týdny dopředu, manažerka prodejny je tam už přes 10 let a působí velmi sympaticky a vypadá to tam organizovaně a funkčně. Říkala mi, že všichni dělají všechno, určuje to vedoucí směny. Jen je každý den jedna hlavní pokladní a ta z té kasy neodchází.

• Nahlásit
  • Citovat
4.2.20 21:47
@Anonymní píše:
Děkuji všem za reakce.

Já právě už byla na pohovoru a mám tuto nabídku na práci. Jinou práci mám, ale za míň peněz, míň dovolený a osmihodinovka. Ale zase volné víkend a svátky.

Těch 30 palet ( z toho asi 8 ovoce zelenina) se týká toho konkrétního obchodu. Rozpis směn je na 3 týdny dopředu, manažerka prodejny je tam už přes 10 let a působí velmi sympaticky a vypadá to tam organizovaně a funkčně. Říkala mi, že všichni dělají všechno, určuje to vedoucí směny. Jen je každý den jedna hlavní pokladní a ta z té kasy neodchází.

Správný názor večer raději na sucho volný čas je cennější, ten se nedá zaplatit :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 21:53
@Anonymní píše:
Děkuji všem za reakce.

Správný názor večer raději na sucho volný čas je cennější, ten se nedá zaplatit :mavam:
@Anonymní píše:
Ono záleží filiálka od filiálky no. Na druhou stranu pokud těch 35 hodin neuděláš, tak peníze máš pořád stejný :) takže mas vždycky těch 24500 nebo víc :) všechno se dozvíš první den..ale práce je to teda náročná no..

Dotaz : přepočítávají peníze po ukončení směny, před vámi?? Diška vám nechávají??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama