Vedení mi ublížilo tím, že jsou se mnou spokojení

Anonymní
3.2.20 17:47

Vedení mi ublížilo tím, že jsou se mnou spokojeni

Ahoj všichni, jdu se spíš vypsat a ráda uvítám názory z druhé strany, ať už budou jakékoli. Nemám si o tom s kým povykládat. Pracovala jsem v jedné práci 1,5 roku. Zaměstnanci jsou tam dlouhodobý, dá se říct, že minimálně deset let a výš. Já tam byla jediná takto nová.. Vedení se tam změnilo před třemi lety. Hlavní šéf zůstal stejný. Co jsem si všimla, tak kolegové a kolegyně si moc s vedením nerozuměli. Já mohla porovnávat, jelikož jsem předtím vystřídala několik prací a byla jsem velmi spokojená. Hodně vyšli všem vstříc, finančně to samé, byli přátelský a stejně se prostě všem nezavděčili. Já tu práci měla hrozně ráda, těšila se, podmínky byly fajn, náplň mě hrozně bavila.. Nejsem konfliktní typ. A přesto mi přišlo, že mě kolektiv začíná nesnášet. Ženský mě začaly schválně deptat, hledaly každou pracovní chybu, dělaly ze mě hlupáka, dusná atmosféra, že se to nedalo vydržet. Párkrát mě pochválil vedoucí před kolektivem a bylo zle. Do toho začal být na mě hodný i hlavní šéf, zase před ženskou partou a bylo to. Nejsem typ, co by lezl někomu do zadku, s vedením mluvím převážně o pracovních věcech a přesto se ke mě donesly různé drby. Byla jsem tak vydeptaná, že jsem začala v práci dělat chyby.. Chtěla jsem odejít a šéf si mě zavolal do kanclu, že o mě nechce přijít. Přeřadil mě na jinou pobočku, ale mezitím atmosféra ještě víc zhoustla, za ten měsíc, než jsem odešla. Došlo mi, že chce nejspíš někoho vyhodit, jelikož i tak nás tam bylo až až. Jsem již na jiné pobočce, šéf je stejný, vedoucí jiný jeden a já si stále za ty dva měsíce nemůžu pomoct, ale pořád mám v srdci bývalou práci. Teď je práce klidnější, spíše nudná a já jsem z toho hotová. Finančně jsem dostala přidáno, jsem tu nadbytečná, jsem spíš zvyklá na jiný frmol. V bývalé práci se doteď ke mě nic nedostalo.. Potkala jsem bývalou kolegyni, ani mě nepozdravila, jak kdybych jí něco udělala. Ozvaly se mi jen dvě, jedna spíš chtěla vyzvídat, doteď se o to snaží, ta druhá byla v pohodě. Spíš mi přišlo, že chtějí, abych odešla úplně. Strašně mě štve, že mi to i svým způsobem takhle vedení zkazilo. Tento vedoucí se ke mě naštěstí chová před kolektivem normálně, ale když jsme sami, tak je na mě taky hodný, včera mě za něco pochválil a mě to bylo nepříjemné. Přitom jsem ráda, že je vedení v pohodě. Připadám si děsně. Štve mě i to, že prostě neumím být splachovací a že se nechala vykolejit tak, že jsem prostě odešla. Děkuji holky za dočtení, ráda to prodiskutuji a více zkusím i popsat. Jinak děkuji za ponechání anonymu, musela bych jinak dát téma smazat

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.2.20 18:09

Prožívala jsem něco podobného před skoro třiceti lety. Je to o toleranci. Tenkrát jsem také byla odsunuta na „lepší“.
Roky člověk zpohodlní a hůře mění nové návyky. Stále je to o respektování (z obou stran), snaze vyjít vstříc a učit se novinkám.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.2.20 18:34
@Anonymní píše:
Prožívala jsem něco podobného před skoro třiceti lety. Je to o toleranci. Tenkrát jsem také byla odsunuta na „lepší“.
Roky člověk zpohodlní a hůře mění nové návyky. Stále je to o respektování (z obou stran), snaze vyjít vstříc a učit se novinkám.

A zažila jsi před 30 lety taky něco podobného? A taky koukáš teď na novou krev dá se říct jinak? Já včera potkala tu exkolegyni a doteď je mi to líto a nějak to na mě padlo. Nikomu jsem nic neudělala. Nejsem ani žádná holka hned po škole, je mi 32, mám dvě děti a prostě můžu říct, že to byla pro mě dobrá práce. Teď mám také dobrou práci, ale je pro mě ta náplň hrozně nudná

• Nahlásit
  • Citovat
6524
4.2.20 08:26

To je klasika. Když je hejno nespokejené, nadává na vedení, tak spokojený je pro hejno zrádce. Co s tím, to netuším. S bývalými kolegyněmi nekomunikuj, pokud jen zjišťují informace pro své drby. Na nové pobočce máte lepší kolektiv, ktetý tě bere mezi sebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 16:04
@Petule030 píše:
To je klasika. Když je hejno nespokejené, nadává na vedení, tak spokojený je pro hejno zrádce. Co s tím, to netuším. S bývalými kolegyněmi nekomunikuj, pokud jen zjišťují informace pro své drby. Na nové pobočce máte lepší kolektiv, ktetý tě bere mezi sebe?

Dá se říct, že lepší, sice pořád je tu větší převaha ženských, takže i drbárna. Ale nikdo se nade mnou nepovyšuje. Jde znát, že vedení stále při mě drží, i když to naštěstí nedávají najevo před kolektivem. Spíš si musím zvyknout. Jsem prostě hotová z té nudné práce. I když i vděčná, že práci mám. Ale není den, abych nemyslela na bývalou práci a snažím se pořád opakovat, ať jsem ráda, že už tam nejsem. Ve skrytu duše ale i doufám, že se tam zas vrátím. Pokud někdo odejde… Ach jo, nemám to ani komu říct, jen sem prostě a potřebuji to ze sebe dostat

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama