Lidl - zamestnani

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barborika
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 20.06.19 21:50
Lidl - zamestnani

Ahoj, Jane mate prosim zkusenosti s praci v Lidlu? Diky

Reakce:
Ufinka87
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 20.06.19 22:13

Pracovala jsem 6 let… Upřímně.. Už bych se nevrátila… Peníze sice jsou ale jsou těžce vydařené… Hodně záleží na vedení.. Nepravidelná prac doba, volno o víkendu je svátek, dovolená mnohdy problém že není kdy vybrat… Člověk se fakt nadře.. Nikdy nevíte kdy půjdete na přestávku… Za první tři měsíce jsem zhubla 12 kg.. Ale to mi jen prospělo… :roll: za tuto mzdu vyžaduje vedení adekvátní prac. Tempo… Krabice se zeleninou Maj kolem 15 kg, krabice s chleby v pekárně přibližně taky.. Navíc mysteryshoping.. Ale jak říkám záleží na vedení.

Ufinka87
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 20.06.19 22:20

Navíc jsem byla věčně spálená od plechů a vozíku z pekárny, ruce rozřezané z krabic… Na jase v pohodě je třeba znát nazpaměť cca 120kodů a vědět co je co za pečivo.. Je třeba mít všeobecný přehled. Za mě se chodilo v akční dny na 5:00 do 14:00 v neděli se chodilo až na 7 s tím že tam pak člověk byl cca do 15:30…odpolední na 13:30 s tím že se chodilo domu kolem 9 večer ve st a neděli klidně i po půlnoci.. To se chystá akce.. Prostě dokud se neudělalo nešlo se domů… Ale možná se to zlepšilo

Khalesi
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 21.06.19 07:22

Ja mam zase jine srovnani a za me lidl super. Psala jsem uz v jinych diskuzich, pohledej. Je to narocna prace ale za me za to stoji. Penize skvely. Jedine souhlasim s tim ze musis kapnout na super bandu a dobry vedeni.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 21.06.19 08:00

Dobre penize, ktere jsou opravdu vydrene.

Váš příspěvek
Reklama