Dokáže tohle matka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 20:41
Dokáže tohle matka?

Už jsem starší, a neřeším to tolik, jako dřív, když jsem byla mladší a chyběla mi máma. Věc se má tak, že moje matka, mě porodila když jí bylo 20 let, byla mladá, nevyřáděná, tak pořád někde lítala po diskotékách, po chlapech.. A já většinu času trávila u babičky a dědy. Svého otce doteď neznám, jen z povídání, že to byl prý hajzl, co moji matku bil..
Takže jsme bydleli všichni dohromady já, babi, děda a matka.. Dokud si nenašla chlapa, který byl mimochodem ženatý, a hned se k němu chtěla nastěhovat, samozřejmě semnou, já nechtěla, jelikož jsem byla zvyklá na babi a dědu a dá se říct, nahradili mi rodiče.. No bohuzel jsem byla donucen se přestěhovat i s ní, každou noc jsem jako malá plakala, že tam být s ní nechci, pořád se jen hádali, nakonec se na ni vysral a ona jen chlastala a nezajímala se o mě.. Došla jsem domů ze školy, ona seděla v kuchyni s flašku v ruce a nevnímala mě ani, často mě nechávala doma samotnou, a to mi bylo cca 8 let.
Kdzy zjistila, že si po večerech volam s babi, sebrala mi telefon a zakázala mi to.. Nakonec to dopadlo tak, že jsem se přestěhovala k babi a dědovi a ti mě vychovavali, ona se mezitím kurvila a hledala další chlapy.. Přes rok jsem s ní nebyla v kontaktu, na moje narozeniny se ozvala, že má pro mě dárek, já byla šťastná, že jsem konečně zacla zajímat svou mámu, došla k nám, vyhrnula si tričko se slovy, že budu mít sestřičku.. Zacla jsem brečet, bylo mi to šíleně líto, na mě se vykašlala, rok se neozvala a udělala si další dítě..
Jak čas plynul, já se s ní občas viděla, ale nebyl to vztah jako matka a dcera, vychovala mě babička s dědou.. Ona na mě brala jen peníze, přídavky a příspěvky na bydlení atd. Když mi padlo 18, skončila jsem školu a zacala pracovat, tak začala se ukazovat její prava tvar, začala mi nadávat, že kvůli mě přichází o peníze, skrz to že pracuju.. Pak mi přestala prat na narozeniny, když mě viděla na ulici, raději přešla na druhý chodnik.. A tím se nějak nás vztah ukončil.. Nedávno jsem zjistila, že čeká další dítě, nedalo mi to, tak jsem na Facebook napsala veřejný příspěvek, že takový člověk jako je ona ať si lidi radši neděla, na své první se vykašlala a udělala si další dvě a já jakoby jsem neexistovala. Ne dokážete si představit jak šíleně jsem jako malá trpěla, jak mi to ublížilo a bolí mě to až doteď.. Jakmile jsme napsa ten příspěvek, celé mé město mi tam psalo komentáře a dali mi za pravdu, že je to hyena a nedá se jí říkat matka.. A na to se ozvala ona se slovy.. Že nejsem její dcera a nikdy jsem nebyla a jsem jen pouhý životní omyl.. :(
Jak se vůbec může takhle někdo zachovat? Kde se v lidech bere takový hyenismus? Každopádně jsem šťastná za babi a dědu, jsou pro mě vším, miluji je nejvíc na světě, bez nich bych skončila hodně špatně, jsou to mojí andělé :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 11582 příspěvků 20.06.19 20:46

Tvoje matka je krava, ale vis to ty, vi to i tve okoli. Je nutne prat spinave pradlo na verejnosti? Tobe to nepomuze, ani tvym sourozencum :nevim: jim spis naopak. :zed: nepochopim co te vedlo k tomu, to cpat nejakym cizakum na socialni sit. Tady jsi alespon anonymni.

Pifinka
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 20.06.19 20:47

To je šílené!! Moc ti přeju, ať už jsi jen šťastná, ať si najdeš - nebo už máš..? - milujícího partnera a měj děti, které mazli co to jen půjde. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 20:49

@Šarlota4 Predevsema hrála matku roku, tak jsem chtěla ukázat jen pravdu a ukázat pravou tvář. A nebylo to cizím lidem, na Facebooku mám pouze rodinu a kamarády, který stejně většinu vi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 20:50

@Pifinka moc děkuji :srdce: ano mikujiciho přítele mám, ale jedno pozitivum to mělo - nikdy nebudu taková matka jako ona, a svým dětem dám jen to nejlepší a budu je milovat celým svým srdcem :)

debra.morgan
Echt Kelišová 9478 příspěvků 20.06.19 20:51

No, rozhodne to neni matka roku, ale ty ses taky nezachovala s tim prispevkem na fb skvele, cos cekala? ze za tebou pobezi s prosikem? v tom byla jeji reakce celkem adekvatni, taky bych nenapsala nic pekneho cloveku, co ma potrebu psat takove veci verejne na fb. proste bych kontakt uplne utla. neni moc co resit.

terien
Extra třída :D 11739 příspěvků 20.06.19 20:54
@Anonymní píše:
@Šarlota4 Predevsema hrála matku roku, tak jsem chtěla ukázat jen pravdu a ukázat pravou tvář. A nebylo to cizím lidem, na Facebooku mám pouze rodinu a kamarády, který stejně většinu vi.

Upřímně, to bylo hodně zbytečné. Když to všichni ví, tak na co takové představení?

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 20.06.19 20:55

Tvoje matka je příšerný člověk, ale Ty to v sobě musíš zpracovat a v rámci možností jí odpustit. Nemyslím, že jí máš padnout do náruče a snažit se něco napravit či zachránit, ale vnitřně to pustit z hlavy. Z Tvého příspěvku je cítit (pochopitelná a legitimní) bolest a vztek, tím ale neubližuješ jí, jen sama sobě. A to si nezasloužíš.

eva valoi
Extra třída :D 12081 příspěvků 20.06.19 20:55

Nejhorsi je, ze ona nekde ve skrytu duse touzi, aby ji jeji matka mela rada.. Mela potrebu tu bolest rict nahlas, hleda podporu jinde, u matky ji nemela, nema… Jenze…

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 20.06.19 20:58

Nemám extra zapotřebí filtrovat své emoce na FB, ale někdo takové pohnutky mít může no, co na to říct.. Tvá babička s dědou jsou super, že se o tebe postarali. Buď jim vděčná.. Matku bych asi ignorovala.. Máš na ni vztek ale asi ti na ni a celé situaci stejně záleží, byť jen málo, jinak by tě to tak neiritovalo.. Ať se má, jak se má, ty se snaž se mít líp! :kytka:

Třeba v tobě tvá matka viděla odraz toho „hajzla“ se kterým tě měla a proto si k tobě nikdy nesnažila najít cestu.. Takových dětí existuje mnoho, co o tomto pocitu nechtěných dětí psaly :nevim:

Buď ráda, že máš kolem sebe dobré přátelé a rodinu, která ti tu chybějící matku nahradí :kytka:

Šarlota4
Extra třída :D 11582 příspěvků 20.06.19 20:58
@Anonymní píše:
@Šarlota4 Predevsema hrála matku roku, tak jsem chtěla ukázat jen pravdu a ukázat pravou tvář. A nebylo to cizím lidem, na Facebooku mám pouze rodinu a kamarády, který stejně většinu vi.

Tak napsala jsi “cele me mesto”. Ja tvou frustraci chapu, ale tohle bylo zbytecne. At se ti dari :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 20:59

Ano vím, že psát to veřejně nebyl předtím nejlepší nápad že všech, jenže v tu chvíli jsem byla plná emocí, že to muselo ven. A pořád jsem se s tím nějak nevyrovnala, celé dětství jsem se o to ale snažila. Teď už jsem dospělá, a je to lepší, ale občas mám takové chvilky, že mě to mrzí a tak nějak bolí, že jsem nikdy neměla mámu, ano měla jsem a stále mám úžasnou babičku, ale..

terien
Extra třída :D 11739 příspěvků 20.06.19 21:01
@Anonymní píše:
Ano vím, že psát to veřejně nebyl předtím nejlepší nápad že všech, jenže v tu chvíli jsem byla plná emocí, že to muselo ven. A pořád jsem se s tím nějak nevyrovnala, celé dětství jsem se o to ale snažila. Teď už jsem dospělá, a je to lepší, ale občas mám takové chvilky, že mě to mrzí a tak nějak bolí, že jsem nikdy neměla mámu, ano měla jsem a stále mám úžasnou babičku, ale..

Někdo nemá ani to…

janablizkova
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 20.06.19 21:05

Tvá matka se ani nedá říct že je to matka a přeji ti v životě hodně štěstí a skvělou rodinu.

Payus
Ukecaná baba ;) 1263 příspěvků 20.06.19 21:09

Je mi z toho smutno. Vim ze chces, aby te mama mela rada a byla ti mamou, ale myslim, ze pro tebe by bylo nejlepsi se s celou tou skutecnosti smirit..mama uz se nezmeni a nebude asi tou maminou co bys rada mela. Bud rada, ze ti byla rodinou babicka s dedou, to bylo tve velke stesti… Mej se dobre a uz se netrap a nepis hlouposti na fb, to ti nepomuze holka :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama