Linka lásky Barrandov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gabi32
Stálice 69 příspěvků 21.02.18 08:50
Linka lásky barandov

Ahoj holky :mavam: zajimalo by me jak je to s tou soutezi linka lasky? :D kdyz volate z pausalu plati se neco navic nebo se to zahrnuje do minut zdarma? :D

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4413 příspěvků 21.02.18 09:06

Zde najdeš vše o lince lásky na Barrandov:
https://cs.wikipedia.org/…%93Barrandov

fia80
Závislačka 2991 příspěvků 21.02.18 09:35

Tak jsem si na yotubu našla o co se jedná a chvilku koukala. Fakt musím ocenit, že paní dokáže velmi dobře zdržovat a mluvit o ničem. Je to jen o tom dostat z lidí 90 Kč za minutu, které se samozřejmě musí zaplatit, protože se na to nevztahují volné minuty z paušálu. Každopádně by mě zajímalo, jak dlouho lidi čekají na drátě než je přepojí do studia :think:

Z názvu jsem si myslela, že to je nějaká seznamka a ne takové přiblblé soutěže.

fia80
Závislačka 2991 příspěvků 21.02.18 09:42

https://www.emimino.cz/…ndov-226852/ pokud jsi ten dotaz nemyslela jako srandu, tak si přečti tu diskuzi, ať tě k volání přejde chuť :kytka:

Gabi32
Stálice 69 příspěvků 21.02.18 09:46

@fia80 na internetu jsem četla od lidí, že čekali i pul hodiny :think: takže po tom zaplatili ranec jako blázen :) takže pouze okrádají lidi a jen málo kdo neco opravdu vyhraje… :think:

fia80
Závislačka 2991 příspěvků 21.02.18 11:32

@Gabi32 jasně, na to je tento typ soutěží postavený, aby vydělali oni a ne lidé. Je to postavené na tom, u lidí vyvoláš pocit, že nikdo jiný tam nevolá a proto musí určitě vyhrát. Pak je zabavíš u horoskopů nebo u nějaké jiné blb*ny a minuty letí a nikdo je do studia nepřepíná i když ženská pořád říká - zavolejte - přece chcete vyhrát - máte jedinečnou šanci… a při tom je bůhví kolik lidí čekajících na telefonu.

Mě by zajímalo, zda když na konci v poslední minutě někoho spojí do studia a ten pak vyhraje nějakou tu větší částku, tak zda to je opravdu reálný člověk, který tam na té lince vydržel delší dobu nebo je u telefonu někdo z Barrandova :think: Na youtubu jsem se v rychlosti podívala na 3 videa a na konci pokaždé počítali nějaké momenty a v posledním momentu pokaždé někdo zavolal a vyhrál.

A když nenaletíš, tak můžeš být ráda, že jsi ušetřila peníze.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >