Reklama

The Sims 3 Studentský život - problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alll021
Povídálka 17 příspěvků 16.02.18 20:59
The sims 3 Studentský život problém

Dobrý den,
potřebovala bych pomoct. Mého simíka jsem poslala na univerzitu, kde studuje Ekonomiku a měl tam být jen jeden semestr, takže jen jeden týden. Když už měl po zkouškách, tak další den v sobotu měl mít správně promoci a pak odejít z univerzity, ale nic takového se nestalo. Jediné co to tam psalo, že simíkovi začínají přednášky za 2 dny. Simík studuje už asi třetí týden a žádná promoce přitom už ji měl mít v tom prvním týdnu, ale vždycky v ten den kdy jí má mít mi to píše, že mu přednášky začínají za 2 dny. Základní hru mám originál, ale studentský život jsem stahovala z game4theworld, tak možná chyba bude v tom, ale nevím to jistě. Předem děkuji za odpověď.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 16.02.18 21:03
8o 8o

Včelička992
Závislačka 3348 příspěvků 16.02.18 21:05
@Petruna21 píše:
8o 8o

Copak? :lol:

kacenka16
Povídálka 39 příspěvků 15 inzerátů 16.02.18 21:16

:think: takové problémy bych taky chtěla mít.

Russet
Extra třída :D 11043 příspěvků 16.02.18 21:24
@alll021 píše:
Dobrý den,
potřebovala bych pomoct. Mého simíka jsem poslala na univerzitu, kde studuje Ekonomiku a měl tam být jen jeden semestr, takže jen jeden týden. Když už měl po zkouškách, tak další den v sobotu měl mít správně promoci a pak odejít z univerzity, ale nic takového se nestalo. Jediné co to tam psalo, že simíkovi začínají přednášky za 2 dny. Simík studuje už asi třetí týden a žádná promoce přitom už ji měl mít v tom prvním týdnu, ale vždycky v ten den kdy jí má mít mi to píše, že mu přednášky začínají za 2 dny. Základní hru mám originál, ale studentský život jsem stahovala z game4theworld, tak možná chyba bude v tom, ale nevím to jistě. Předem děkuji za odpověď.

Je hezké, že máš jen takové starosti!

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 16.02.18 21:28
@Včelička992 píše:
Copak? :lol:

No překvapuje mě že má nejom problémy ve hře The Sims :lol: mít jenom takové starosti tak by to bylo fajn :dance:

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 16.02.18 21:30
@alll021 píše:
Dobrý den,

Dřív jsem to hrála, možná musí zkoušky v semestru mít lepší, musí se víc učit…

dg80
Kecalka 104 příspěvků 57 inzerátů 16.02.18 21:34

Asi se promoce nedelaji v sobotu, proto to pise za dva dny :-)

alll021
Povídálka 17 příspěvků 16.02.18 21:35
@Elísek1983 píše:
Dřív jsem to hrála, možná musí zkoušky v semestru mít lepší, musí se víc učit…

Právě on měl všechny zkoušky na jedničky učil se dobře, tak nevím no :/

alll021
Povídálka 17 příspěvků 16.02.18 21:39
@dg80 píše:
Asi se promoce nedelaji v sobotu, proto to pise za dva dny :-)

Ne to píše o přednáškách, ale každý pátek jsou zkoušky a promoce se konají vždy v sobotu, když mi to předtím ještě fungovalo, tak aspon to tak bylo :-)

Jahru
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 16.02.18 22:43

@alll021 Asi je simík úplně blbý a musí opakovat zkoušky :nevim: Takže musel odložit i promoci. Takových studentů je. Zkrouhla bych mu kapesné a poslala ho makat :mrgreen:

alll021
Povídálka 17 příspěvků 16.02.18 23:11
@Jahru píše:
@alll021 Asi je simík úplně blbý a musí opakovat zkoušky :nevim: Takže musel odložit i promoci. Takových studentů je. Zkrouhla bych mu kapesné a poslala ho makat :mrgreen:

No úplně blbý asi nebude, když měl všechny zkoušky za jedna :mrgreen: S tímhle prospěchem by právě měl jít na promoci a dostat i diplom, ale ta hra nějak blbne a nejde to.

Sleepy.Monkey
Kecalka 274 příspěvků 16.02.18 23:35

Taky jsem to hrávala, kdysi. To byly bezstarostné časy.. :dance:
Myslím, že bude někde chyba. Mě se to také občas stalo, ale u jedničky.

růžový achát
Závislačka 4269 příspěvků 16.02.18 23:41

Ja to hrala asi pred 12 lety :P, vzdycky jsem je nechala umřít ( zazdila jsem jim dveře) a pak jsem tam měla hřbitov a lítali tam duchové… tohle bychs tim flinkem tedy udělala, ja bych mu dala zásek by koukal.

Jindriska88
Kecalka 219 příspěvků 17.02.18 00:26

Jeee, The Sims, to jsem hrávala :D. Myslím, že bude chyba ve hře. Buď stáhnout odjinud nebo se mrknout po cheatech a budeš mít vyřešeno.

Nostalgicky vzpomínám jak jsem pařívala :D. Zapocený zadek na židli, klikačka a strategie jak naplodit nejvíc dětí. Jednou mi je omylem sebrala sociálka. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >