Tlusté prsty - co s tím mám dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 03:03
Liposukce prstů.

Ahoj, existuje liposukce prstů? Nebo dají se nějak zhubnout? mám velikost 64, což je strašný. Pánská velikost. Prosím pomoc! Není mi ani žádný zásnubní prstýnek! :,( :,( :,(

Reakce:
Safrik
Ukecaná baba ;) 1389 příspěvků 15.08.19 03:51

Vezne liposukce prstu? :mrgreen: :potlesk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 04:14
@Safrik píše:
Vezne liposukce prstu? :mrgreen: :potlesk:

Jojo. Co jinýho.

Ernais
Kecalka 426 příspěvků 15.08.19 07:27

Ano, daji se zhubnout prsty…tim ze zhubnes cela :kytka: :hug:

alimdar
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 15.08.19 07:37
@Ernais
@Ernais píše:
Ano, daji se zhubnout prsty…tim ze zhubnes cela :kytka: :hug:

To taky není pravda. Zhubla jsem 20kg na velikost 36 / S, takže jsem fakt drobná a prsty mám baculaté stále.

@Anonymní píše:
Ahoj, existuje liposukce prstů? Nebo dají se nějak zhubnout? mám velikost 64, což je strašný. Pánská velikost. Prosím pomoc! Není mi ani žádný zásnubní prstýnek! :,( :,( :,(

Nesmeju se Ti, taky mě táhl blbost napadla. Ale nakonec odvadim pozornost od prstů upravenymi nehty

stinga
Echt Kelišová 8521 příspěvků včera v 19:23

@alimdar vaše starosti mít :nevim:

Uživatel je onlinePepiKo
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků včera v 21:33

@Ernais to není tak úplně pravda, já nikdy tlustá nebyla, vel. XS/S a prsty mám prostě krátké a tlusté odjakživa :think:

@Anonymní píše:
Ahoj, existuje liposukce prstů? Nebo dají se nějak zhubnout? mám velikost 64, což je strašný. Pánská velikost. Prosím pomoc! Není mi ani žádný zásnubní prstýnek! :,( :,( :,(

Chápu tě, jedna z mým nejmíň oblíbených části mého těla jsou právě ruce, kvůli nehezkým buřtíkovým prstům. Ale jak je psáno výše, dobrá manikúra a tvar nehtů můžou prsty alespoň opticky prodloužit :) a třeba mně přijde, že hodně zkracuji i prsteny, nejvíc takový ty hodně mohutný, co zaberou půlku prstu :mrgreen: takže teď nenosím vůbec žádný, ale už teď mě děsí, jak jednou bude na moji ruce vypadat zásnubní :zed: :oops: :D

Váš příspěvek
Reklama