Tlusté prsty - co s tím mám dělat?

Anonymní
15.8.19 03:03

Liposukce prstů.

Ahoj, existuje liposukce prstů? Nebo dají se nějak zhubnout? mám velikost 64, což je strašný. Pánská velikost. Prosím pomoc! Není mi ani žádný zásnubní prstýnek! :,( :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3065
15.8.19 03:51

Vezne liposukce prstu? :mrgreen: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.19 04:14
@Safrik píše:
Vezne liposukce prstu? :mrgreen: :potlesk:

Jojo. Co jinýho.

• Citovat
  • Nahlásit
1810
15.8.19 07:27

Ano, daji se zhubnout prsty…tim ze zhubnes cela :kytka: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
15.8.19 07:37
@Ernais
@Ernais píše:
Ano, daji se zhubnout prsty…tim ze zhubnes cela :kytka: :hug:

To taky není pravda. Zhubla jsem 20kg na velikost 36 / S, takže jsem fakt drobná a prsty mám baculaté stále.

@Anonymní píše:
Ahoj, existuje liposukce prstů? Nebo dají se nějak zhubnout? mám velikost 64, což je strašný. Pánská velikost. Prosím pomoc! Není mi ani žádný zásnubní prstýnek! :,( :,( :,(

Nesmeju se Ti, taky mě táhl blbost napadla. Ale nakonec odvadim pozornost od prstů upravenymi nehty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15561
23.8.19 19:23

@alimdar vaše starosti mít :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
23.8.19 21:33

@Ernais to není tak úplně pravda, já nikdy tlustá nebyla, vel. XS/S a prsty mám prostě krátké a tlusté odjakživa :think:

@Anonymní píše:
Ahoj, existuje liposukce prstů? Nebo dají se nějak zhubnout? mám velikost 64, což je strašný. Pánská velikost. Prosím pomoc! Není mi ani žádný zásnubní prstýnek! :,( :,( :,(

Chápu tě, jedna z mým nejmíň oblíbených části mého těla jsou právě ruce, kvůli nehezkým buřtíkovým prstům. Ale jak je psáno výše, dobrá manikúra a tvar nehtů můžou prsty alespoň opticky prodloužit :) a třeba mně přijde, že hodně zkracuji i prsteny, nejvíc takový ty hodně mohutný, co zaberou půlku prstu :mrgreen: takže teď nenosím vůbec žádný, ale už teď mě děsí, jak jednou bude na moji ruce vypadat zásnubní :zed: :oops: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
24.8.19 09:42
@stinga píše:
@alimdar vaše starosti mít :nevim:

Ano, tohle je problém spíš k zasmání. Ale prostě když to tak je, tak to trápí stejně jako malý prsa nebo velký zadek a rozhodně to není nic, proč se druhým smát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
24.8.19 09:44

@PepiKo přesně, mám ráda své tělo, mám pěknou postavu a ty ruce se mi prostě taky nelíbí. Prstýnky nosím, ty taky naopak odvedou pozornost, ale nehty dělají vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
24.8.19 09:54

Já mám taky velikost 64 :-) aspoň nejsem sama…no a prstýnky ti poradím jedině na zakázku. Měla jsem vždycky tlustší prsty než všichni moji chlapi, sranda :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15561
24.8.19 14:17

@alimdar tak prsa nebo zadek jsou vidět už na dálku, navíc jsou to erotické symboly pro partnera, ale nepamatuji se, že bych se někdy nějak moc někomu dívala na prsty na rukou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
24.8.19 14:30
@stinga píše:
@alimdar tak prsa nebo zadek jsou vidět už na dálku, navíc jsou to erotické symboly pro partnera, ale nepamatuji se, že bych se někdy nějak moc někomu dívala na prsty na rukou

Co si pamatuješ ty, není podstatné. Hezké ruce jsou pro kultivované ženy(i muže) opravdu hodnota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15561
24.8.19 15:24

@amylon já považuji za hodnotu u člověka úplně jiné věci než ruce, hlavně takové ty hodnoty, co nejsou vidět. A jestli někdo hodnotí ostatní podle toho, jestli mají hezké ruce, tak je to hodně povrchní.
Je důležité mít ruce čisté a upravené. Ale pokud někomu narostly tlusté prsty, tak si je podle tebe má dát amputovat? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1237
24.8.19 19:46
@stinga píše:
@amylon já považuji za hodnotu u člověka úplně jiné věci než ruce, hlavně takové ty hodnoty, co nejsou vidět. A jestli někdo hodnotí ostatní podle toho, jestli mají hezké ruce, tak je to hodně povrchní.
Je důležité mít ruce čisté a upravené. Ale pokud někomu narostly tlusté prsty, tak si je podle tebe má dát amputovat? :zed:
@stinga píše:
@alimdar tak prsa nebo zadek jsou vidět už na dálku, navíc jsou to erotické symboly pro partnera, ale nepamatuji se, že bych se někdy nějak moc někomu dívala na prsty na rukou

Plastový prsa jsou erotickým symbokem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15561
24.8.19 19:57

@alimdar proč plastové? já jsem odpovídala na to, že někdo má mindrák z malých prsou nebo velkého zadku. O plastových prsech tam nic nebylo.
Mělo to znamenat, že chápu, že má někdo mindrák z malých prsou a velkého zadku, ale nechápu, jak někdo může mít mindrák z takové malichernosti jako jsou tlusté prsty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama