Listopadová miminka 2017

1130
6.4.17 17:40

Listopadová miminka 2017

Zdravím všechny nastávající maminky, co čekají listopadová miminka v roce 2017. :mavam: Už jsou tady sice dvě podobné diskuze, ale ty jsou rozjeté a přijde mi takové už trošku mimo, psát si v diskuzi Duchové v limitu i po limitu :mrgreen:
Budu ráda, když se přidáte a budeme moct sdílet naše prožitky a pocity a těšit se na listopad :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1341
6.4.17 17:53

Ahoj, velmi ráda že přidám. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1341
6.4.17 17:54

Teda :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
6.4.17 17:54

Ahoj, mám termin 11.11 :mrgreen: a ty? Ja mam teda pořád trochu strach v prosinci jsem byla na revizi kvůli zamlklemu těhotenství, tak dokud neporodím, tak budu mít asi strach :lol: to bude tvoje první mimi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1341
6.4.17 18:00

@katrih ahoj, mě zas straší představa dalšího předčasného porodu. Takže mám už syna, teď mu je 2 a čtvrt roku a rodila jsem v sedmém měsíci.. Takže to je jediný strašák :roll: dle utz mám termín 16.11. A tvoje to bude první mimi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
6.4.17 18:09

@chilli ja už mám dvě holčičky, no holčičky jedné je 9 a druhé bude 14 :mrgreen: ale začínala jsem mladá, tak to s mým věkem ještě není tak hrozné :lol: bratránek ma dvě děti a obě narozené také kolem toho 7 měsíce. To si ani neumím představit, jaký to musi byt hrozný strach o miminko takhle brzo narozené. Snad to tentokrát bude aspoň o trochu déle :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
6.4.17 19:29

Ahoj holky, taky se přidávám :) TP mám 9.11. Bohužel už jsem doma na neschopence, mám hematom, tak doufám že se vstřebá, zatím pořád jen ležím. Musím říct, že nezvracim ale nevolnosti mám pěkný, doufám že to brzy přejde :roll: a co vy? jak vám je? Predcasneho porodu se taky bojím, jsem po konizaci čípku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
6.4.17 19:42

Ahoj holky, TP mám kolem 19.11., podle ms jsem dnes 7+4 tt. Zítra jdu na druhou kontrolu, kde snad už uvidíme srdíčko. Na té před dvěma týdny byl vidět jen gestační váček. Mimi je mé první, je mi 20. :) Přeji všem pohodové těhu s úspěšným koncem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1343
6.4.17 19:45

Taky čekám druhé v listopadu. Teď jsem začátek 9tt. Bývá vám zle? Já to u prvního neznám. Ale teď mi bývá nevolno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
6.4.17 19:52

@marketak5 mě špatně je, ale úplně jinak než u předchozích těhotenství. Předtím jsem zvracela občas a pak mi bylo dobře. Teď se mi každou chvíli zvedá žaludek, ale nezvracím, zato mi je zase špatně většinu dne :mrgreen: pořád si říkám ať mi je klidně blbě celý den, hlavně ať je vše v pořádku :mrgreen: a co máš první dítě? Holka nebo kluk? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
6.4.17 19:53

@robatko23 já byla teď v úterý a když jsem tam to srdíčko viděla, tak jsem se neudržela a začala jsem bulet :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
6.4.17 19:56

@Fogy87 před 14 dny akorát rodila kamarádka co doma ležela skoro celé tehu kvůli hematomu, tak hlavně pořádně odpočívej :mrgreen: a přesně jak ty, nezvracím, ale blbě mi je skoro celé dny :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
6.4.17 20:00
@katrih píše:
@robatko23 já byla teď v úterý a když jsem tam to srdíčko viděla, tak jsem se neudržela a začala jsem bulet :mrgreen:

Jee tak doufam, ze zitra na tom budu stejne:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
6.4.17 20:02

Jinak holky jak to máte s příznaky? U mě je to jako na houpačce, jeden týden mi je blbě celé dny, prsa mě bolí šíleně. Další týden můžu jíst co chci a není mi vůbec nic, prsa skoro necítím. Pak jeden den zvracím, druhý den mě bolí prsa, další den bych jen spala, pak zase vůbec nic…a takhle bych mohla pokračovat. :-D Máte to některá také takto chaotické? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
6.4.17 20:03

@katrih já teda zatím i zhubla tři kila, protože ta nevolnost mi dává zabrat :( když jsem viděla srdíčko taky jsem bulela :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama