Litujete někdo umělých prsou?

361
7.8.20 06:45

Litujete někdo umělých prsou?

Ahoj,

Zajímalo by, jestli je tady někdo, kdo má uměla prsa a lituje toho zákroku a proč.
Měla jsem vždy krasne pevné dvojky, ale 3roky kojení dvou děti mi z nich udělaly vytahané nulky. Chtěla bych nosit obleceni bez podprsenky, která je mi nepříjemná, ale k tomu by to chtěla nějaká prsa. Bojím se, ze je to nevratných zákrok, sice se implantáty daji i vyndat, ale jizvy a ještě více vytahana prsa zůstanou. Mam strach, abych někdy nelitovala, ikdyz nevím proč :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.8.20 06:50

Moje ségra po jich toužila a ten sen si po čtyřicítce splnila. Vyloženě nelituje, ale po dvou letech, jak jí prsa maličko spadla, jsou implantáty maličko cítit, když na prso zatlačí. Jsou prostě umělá a jde to j vidět, tak cítit. Partner z nich taky není zrovna odvařený. Ne, že by vyloženě litovala, ale říká, že dneska by ty peníze raději utratila za něco jiného.

• Citovat
  • Nahlásit
953
7.8.20 07:05

To je během krátké chvíle už asi 4. dotaz na stejné téma. To si neumíte dohledávat jestli už tu takové téma není? Dyť to emimi ukazuje v návrzích hned při zakládání diskuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
7.8.20 07:08
@gabrriel píše:
To je během krátké chvíle už asi 4. dotaz na stejné téma. To si neumíte dohledávat jestli už tu takové téma není? Dyť to emimi ukazuje v návrzích hned při zakládání diskuze.

Při zakládání diskuze mi to žádné podobne tema nenašlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
7.8.20 07:12
@mesiah píše:
Při zakládání diskuze mi to žádné podobne tema nenašlo.

zvláštní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 07:18

Po sedmi letech kojení mi původně opravdu hodně malá prsa naprosto zmizela. Nic vytahaného, prostě naprosto chlapecký hrudník. Před dvěma lety jsem si je nechala ne zvětšit, ale prostě udělat prsa :-) A nic velkého, tuším 220 ml, jsem hodně štíhlá. A beru to jako jedno z nejlepších rozhodnutí mého života.

• Citovat
  • Nahlásit
5863
7.8.20 07:33

Je to vždy riziko. Může ti to sednout a dopomoci ke štěstí a může ti to způsobit zdravotní problémy a to nemalé. A za každou reoperaci platíš a platíš. O těch rizicích tě málokdo dostatečně poučí. Je to velký byznys ten obchod s dokonalostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1068
7.8.20 08:01

Hele a jak dlouho nekojíš? Já měla těsně po ukončení kojení taky psí uši, ale pak jsem trochu přibrala a tak do roka jsem měla prsa jak před kojením… je jasné, že tohle bude hodně individuální, ale aby ses zbytečně neunáhlila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1068
7.8.20 08:03
@gabrriel píše:

A co jako? Tak si běž vyřezávat káču nebo číst Kafku (když jsi takový inteligent) a nečum furt sem, pak tě to nebude dráždit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1941
7.8.20 08:06

@mesiah prsa mám svoje pěkný, pevný, takže neřeším. Ale co vím z doslechu, tak většinou těchto rozhodnutí svých žen litují především chlapi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
7.8.20 08:16

@gabrriel třeba chce mit zakladatelka i svou diskusi, co je na tom špatného? Nechapu, proč to některé tak pohoršuje, akorat je to otravny a nic jinyho. Když te tema nezajímá, tak ho nečti a vyřešeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
7.8.20 08:24

@Pantalaimon já to měla podobně, ale u me to trvalo více let a mám paradoxně pocit, ze mi dost pomohlo tu podprsenku nenosit, pak se mi ta prsa zpevnila. Nosila jsem pouze obtahla tilka a taky je podrzela a trochu natvarovala. Člověk se sice musí se svým vzhledem smířit, ale tem prsou to pomůže (a psychice vlastně taky) a pocit volnosti bez podprsenky je proste k nezaplacení :srdce:. A taky jsem potom přibrala, to je fakt. Nicméně z toho plyne, ze definitivní stav to rozhodne byt nemusí.

A zakladatelko, existuje i modelace, já bych se třeba implantátů bála, ale pokud by mi prsa měla zůstat v hodně špatném stavu (ale to je velmi velmi subjektivní), tak bych eventuálně zvažovala pouze úpravu tvaru bez výplně i třeba za cenu zmenšení. A jinak jestli te mohu trochu uklidnit, v přechodu se ti určitě výrazně vyplní a zvětší :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.8.20 08:40

Já mám odjakživa malá prsa, rodiče vtipkovali, že mám prsa po tátovi (jo to pubertačce moc nepřidá), v těhotenství a po něm jsem měla nejkrásnější prsa co jsem kdy měla, plná, kulatá no připadala jsem si sexy :oops: pak jsem se vrátila ke svým jedničkám, kdy mám prsa zároven s břichem (vel 40) a neřekla bych, že z toho mám vyloženě deprese, ale dostala jsem se do stádia, kdy jsem si řekla, že celý život dělám pro druhé a tak ke třicetinám, které ted budu mít budu děsně sobecká a ty prsa si prostě zaplatím. Sním o tom od 20let, ve 21 jsem na ně měla našetřeno, ale bohužel přišla autonehoda na totálku a peníze šly do nového auta. :mrgreen:

Mám dvě kamarádky s umělýma a obě jsou velice štastné. Obě mají anatomický tvar. Jedna měla silnou asymetrii, takže to operací řešila a druhá po prvním porodu. Do dvou let od operace otěhotněla a vše v pořádku. Jejich muži jsou naopak nadšení. :nevim:

Muj muž mě v tom plně podporuje, za předpokladu, že mu pak nezdrhnu :lol: a stihne si jich prý užít :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
334
7.8.20 09:02

Také jsem o nich přemýšlela. Chodím každý rok na sono „prsou“ a tam mi paní doktorka říkala, ať to nedělám, že toho hodně žen lituje :nevim:.. Chlap mi je i po druhém dítěti slíbil, ale pak zas tvrdil, že bych mu utekla :cert:. Každopádně teď máme hypotéku a já bych chtěla ještě jedno dítko. Takže nejsou ani peníze. Sestřenice měla třeba prsa pěkná při kojení, fakt velká, po dětech má ani ne jedničky a je jí to úplně jedno. Já neměla nikdy nic, jen při kojení se trochu zpevnila, když bylo plno mléka. Takže jsem se s tím nesmířila nikdy :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11695
7.8.20 09:05

Já chci jít v zimě na modelaci, zvětšení nepotřebuji. Respektive určitě si nechám poradit od lékaře, pokud mi něco malého doporučí, protože to bude vypadat u mých prsou lépe, než pouhá modelace, tak to udělám. Jinak prsa malá rozhodně nemám.
Co ale chci říct, rozhodně bych si budu hodně vybírat kliniku. Protože to není o tom, co je nejblíž bydliště, kde to je za dobré peníze, nebo co doporučují instanádhery, protože jim to udělali zadarmo. Tam je podle mého hranice mezi spokojeností a nespokojeností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama