Lituji očkování proti Covidu

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.10.21 07:14

Lituji očkování proti Covidu

Ahoj,

prosím o zachování anonymu, kvůli rodině.

Je to už přes mesic, co jsme se po dlouhém zvazovani nechali s manželem naočkovat vakcinou Janssen, která nám byla doporučena od velmi blízkého známe lékaře, kterému důvěřujeme. Je nám 30let. Děti máme.

Jenže.. dlouhou dobu jsem byla proti ockovani, proste není to vyzkoušené a bála jsem se. Nakonec jsem tedy podlehla a rozhodla se pro ockovani.

Teď toho ale často lituji, bojím se, co to časem muže způsobit. Všude na mě vyskakují články o genocidě apod.. a často to na mě padá. Na jednu stranu jsem víc v klidu, protože mam nějaké chronické nemoci, ale na druhou to porad nemohu přijmout.

Mate to někdo podobně? Kde najít ověřené informace o ockovani? Přijde mi, ze snad nikde..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51450
28.10.21 07:17

Ty clanky o genocide apod. hledas na otevrisvoumysl apod.? Tam opravdu overene informace nenajdes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14311
28.10.21 07:19

A nepadá na tebe i to, co se světem udělal covid?
Mě jeden lékař poradil jinou věc - jakmile uslyším/uvidím slovo covid - přepnout tv, jít na jinou stránku.. Bude ti lépe :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2434
28.10.21 07:20

Čeho se přesně bojíš? Měla jsi nějaké následky po očkování?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9455
28.10.21 07:20

To ti ale nikdo neřekne, co to s tebou konkrétně udělá, protože to prostě nikdo neví :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10924
28.10.21 07:21

Dejte si křen, to naruší grafenovou mřížku, která vzniká v tkáni po očkování. Jen díky ní se tam může udržet ten čip.

Jinak co když ta genocida bude přesně naopak? Že se teďka lidí čipuji a pak vypustil do světa COVid poslední mutací a ta zabije všechny, kteří očkování nejsou? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 07:27

@matkabagristy prave, ze ne. Je to samozřejmě jen Instagram a Facebook.. ale v člověku to proste hlodá.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 07:29

@Jolka86 nene, neměla. Ale ze všech stran slyším, jak ten zná tolik lidi, co mají následky po ockovani, ten zase tolik… ja nevím. Nějak se v tom plácám. Prvně jsem byla rezolutně proti a teď jsem se rozhodla, ale nějak se s tím nemůžu srovnat.. mam strach, co do mě vlastní pichli.. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
4296
28.10.21 07:30
@Anonymní píše:
Ahoj,

prosím o zachování anonymu, kvůli rodině.

Je to už přes mesic, co jsme se po dlouhém zvazovani nechali s manželem naočkovat vakcinou Janssen, která nám byla doporučena od velmi blízkého známe lékaře, kterému důvěřujeme. Je nám 30let. Děti máme.

Jenže.. dlouhou dobu jsem byla proti ockovani, proste není to vyzkoušené a bála jsem se. Nakonec jsem tedy podlehla a rozhodla se pro ockovani.

Teď toho ale často lituji, bojím se, co to časem muže způsobit. Všude na mě vyskakují články o genocidě apod.. a často to na mě padá. Na jednu stranu jsem víc v klidu, protože mam nějaké chronické nemoci, ale na druhou to porad nemohu přijmout.

Mate to někdo podobně? Kde najít ověřené informace o ockovani? Přijde mi, ze snad nikde..

Predpokladam, že to je provokace :P

Hod sem nejakou tu genocidu, pls, at se muzem taky vydesit :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 07:30

@Cenarius Jasne, samozřejmě si predstavuji situaci, kdy ockovani nejsem… měla bych vlastně taky strach.. ze mě covid třeba zabije nebo budu mít následky.. je mi z toho proste nějak divne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 07:31

@FlorenceF Jenkins není to provokace. Hodně toho běží na IG profilu michalshark apod.. ja vim, ze to hloupost, ale v člověku to porad tak hloda..

• Citovat
  • Nahlásit
51450
28.10.21 07:33
@Anonymní píše:
@matkabagristy prave, ze ne. Je to samozřejmě jen Instagram a Facebook.. ale v člověku to proste hlodá.

no a na tom facebooku a instagramu lidi sdileji ptakoviny z napr. otevrisvoumysl. Ti lide nemaji zdravotnicke vzdelani, chybi jim kriticke mysleni, neumi si zjistit, kdo a proc danou informaci vypustil do sveta.
Ockovano u nas je asi 90% lekaru, nekteri pisi i tady na epipi. Vedi, proc a cim se nechali ockovat.
Doporucuji ti necist, co te tolik rozciluje. Neublizi ti ockovani, ale rozhozena psychika. Je hezky, jdete ven na prochazku, podzim je nadherne barevny, slunicko jeste hreje. Misto surfovani po FB si pust pohodovy film.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51450
28.10.21 07:36
@Anonymní píše:
@FlorenceF Jenkins není to provokace. Hodně toho běží na IG profilu michalshark apod.. ja vim, ze to hloupost, ale v člověku to porad tak hloda..

tak jsem si ho vyguglila, informace cerpa z otevrisvoumysl, aeronet… To jsou dezinformacni weby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 07:37

@matkabagristy děkuji, trochu mě to uklidnilo.. protože kdyby to měla být pravda, tak je to fakt desivy

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.21 07:38

@matkabagristy děkuji, jsem mírně klidnější.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat