Nenechám se očkovat

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2410
26.10.21 22:04

Nenecham se ockovat

Nenecham se ockovat na covid. Clovek aby se bal tohle na verejnosti rict. Mate to tak take? Neverim tem vakcinam. Mate to tak take? Nebo jste jednoznacne pro

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
637
26.10.21 22:04

Jsem jednoznačně pro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
26.10.21 22:06

Tvoje věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1852
26.10.21 22:11

Též tu sra**u nechci, ať si to dají ti, co to chtějí a necpou to do lidí, co to nechtějí!! :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.21 22:12

Neuznával… Jsem zásadně proti… Nehodlám do sebe cpat sajrajty. Znám případ, kdy 30 letá žena po druhé Vakcine spadla do kómatu a nikdo neví co jí je… Takže děkuji ale nenechám sebou manipulovat a naočkovat se nenechám..

• Citovat
  • Nahlásit
79507
26.10.21 22:13

@Renca8 Tak se nenechavej, je to tvoje vec. Me se vic nelibily reálné nasledky prodelaneho covidu v okoli, nez teoretické po vakcíně. Jo, nerikam, ze je nekdo nema, ale jelikož z meho okoli byly vsechny z kategorie tech „beznych“, tak jsem spise pro. Ne jednoznačně, ne pro úplně kazdeho a ne v kazde situaci, ale pro 40+ bez protilatek ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17072
26.10.21 22:15
@Renca8 píše:
Nenecham se ockovat na covid. Clovek aby se bal tohle na verejnosti rict. Mate to tak take? Neverim tem vakcinam. Mate to tak take? Nebo jste jednoznacne pro

No… tak se nenech… a neotravuj s tím, nikoho to nezajímá :nevim:

Já jsem se očkovat nechala - a taky s tím neotravuju, nikoho to nezajímá :nevim:

Nějak ses rozhodla a jistě víš, proč - takže s tím prostě žij a není potřeba to komukoli sdělovat, jaké „říkání na veřejnosti“ :roll: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6945
26.10.21 22:16

@Renca8 Tvoje věc, zřejmě o tom úplně přesvědčena nejsi když tady hledáš podporu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19352
26.10.21 22:17

Myslím, že je na každém, jak se rozhodne. Nelíbí se mi ale veřejné útoky na očkované/neočkované a celá ta kauza, která se kolem toho vytvořila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7218
26.10.21 22:17

@Renca8
Nechala jsem se očkovat. Mám si taky založit diskuzi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6441
26.10.21 22:18
@Alušáček píše:
@Renca8 Tvoje věc, zřejmě o tom úplně přesvědčena nejsi když tady hledáš podporu.

Souhlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
26.10.21 22:18

Nechapu proc to musite porad nekomu cpat 🤦‍♀️ Chces potlesk? Nebo poplacat po ramenou a rict, jsi skvela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9370
26.10.21 22:19

Ja si zatim stojim za tim, ze se ockovat nenecham.Ale kolem me jsou skoro vsichni ockovani a problem nema ani jedna strana. Kazdeho svobodna volba, zda se da ci ne. Akorat se kazdeho ptam, proc se dal a vetsina nechce odpovidat :mrgreen:.Az dodam, at rekne, ze kazdeho vec a volba, tak odpovi.Ja taky odpovim, proc nechci a taky se me dost lidi pta, zda jsem ockovama a proc ne. Zatim nechci, nevylucuji, ze se nakonec nenecham.Kor kdyz v okoli kazdy rikal ne a uz jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6441
26.10.21 22:20
@bigl píše:
@Renca8
Nechala jsem se očkovat. Mám si taky založit diskuzi?

Popravdě já mám občas strach říci, že ano, protože ta opačná strana začne plantat capiny a já jsem pak drsna, hodně drsná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
26.10.21 22:22

To je zas diskuze. No tak se očkovat nenechávej, je to tvoje věc. Očkování může mít následky, neočkování jakbysmet. Nikdo z nás předem neví, jak bude reagovat na covid nebo vakcínu. Každý si volíme to, co je podle nás menší zlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat