Lodger Bunker v autosedačce

10623
25.7.13 14:51

Lodger Bunker v autosedačce

Maminky, chtěla jsem se vás zeptat, jaké máte zkušenosti s tímto fusakem v autosedačce skupiny 0? Popř. jestli máte nějaké foto, jak vůbec ve vajíčku vypadá, jestli není moc veliký a tak. Moc děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12071
25.7.13 14:58

@Flooa veci od Lodgeru jsou super, do autosedacky jsme ale poridili http://www.littleangel.cz/…--mazlik/189
a sedi paradne!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14857
25.7.13 14:59

Zkusenost mam dobrou, jezdili jsme s nim, kdyz jsme jezdili s autosedačkou vlakem, trchu to u nozek couha, ale jinak super. Foto asi nemam, mozna z porodnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1520
25.7.13 15:28

Bunker máme, ale používáme až od sporťáku. Do autosedačky mě dát nenapadla, je dost dlouhá. Pro autosedačku jsem koupila Lodger shelter.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2019
25.7.13 15:29

Ahojky…také máme Lodger…a jsem sním maximálně spokojená…malá je narozená v únoru a parádně jsme ho užili, hned od narození…i v autosedačce super. Sice ho bylo v nožičkách trochu více nachumlaného, ale aspon bylo malé teploučko. A my máme atosedačku od casualplay atam je i nánožník k tomu, takže se to zakrylo nánožníkem a nebylo vidět, že v nožičkách je ho trochu více. Tuto zimu, už bude malá větší, tak do něj padne, jako ulitá…
Za mě veliká spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2019
25.7.13 15:32

A je suprově teploučkej…pak na jaře jsem vyndala tu vnitřní teploučkou vložku a využila ho i na jaře, když bylo chladněji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10623
2.8.13 11:48

@kotýsek Muzu se zeptat, jakou autosedacku mate a o kolik cca precuhoval? Dekuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama