Logopedie - hry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára 1
Echt Kelišová 8483 příspěvků 27.02.18 15:00
Logopedie - hry

Máte tip na nějakou logopedickou hru? Mám predskolaka, který špatně mluví. Sice jednu hru máme, ale je to pro víc lidí a jde to hrát jen občas. Chtěla bych nějakou hru, stavebnici…, aby to bylo pouze pro jednoho. Klidně i můžete dát tip na nějaké sesity, knížky.

Reklama

Reakce:

Melpel
Ukecaná baba ;) 1838 příspěvků 27.02.18 15:10

Proč pro jednoho? S dítětem by měl vždy pracovat dospělý, aby dítě opravoval a korigoval. Pro jednoho leda hry na počítači/tabletu.

BaMaK
Závislačka 2746 příspěvků 5 inzerátů 27.02.18 15:10

@Sára 1 mame stazenou logopedii v tabletu, je tam poslech, hadani obrazku, opakovani, pexeso. Malou to moc bavi. Jinak vim o knize kdyz roboti brebenti, doma jsme vyrobili karticky a hrajeme ruzne obmeny clovece, urcite bude i nejake pexeso. Taky mame hru tik tak bum- muzes zadat slova od urciteho pismena…

Sára 1
Echt Kelišová 8483 příspěvků 27.02.18 15:41

@Melpel Tak hry pro jednoho ve chvíli, kdy prostě nemám šanci se dítěti stoprocentně věnovat - kvůli mladšímu. Tablet ani počítač nechci. Teď máme nově MiniLuk a přijde mi to super. Dcera to udělá, za chvilku na to koukneme spolu. Někdy to udělám já. Je to fakt super. Prostě něco navíc k tomu, co děláme. Logopedie není jen opakování slovíček.

Sára 1
Echt Kelišová 8483 příspěvků 27.02.18 15:43

@BaMaK Pexesa máme - a fakt jich máme hodně. Ale to musíme hrát ve dvou. Když roboti brebentí už máme.

vlahec
Nováček 2 příspěvky 27.02.18 15:45
My měli

Knihu Brousek pro tvůj jazýček, jsou v ní říkanky a jsou k ní i stejnojmenná CD kde se recituje a zpívá, malou to bavilo :-) také hra Malý špion do PC - doporučuji…

cilly
Generální žvanilka 21865 příspěvků 27.02.18 16:05

@BaMaK a jak se to konkrétně jmenuje? Taky bych rada něco takového pro dceru do tabletu. Děkuji.

dada85
Kecalka 248 příspěvků 27.02.18 16:11

@BaMaK jak se jmenuje ta hra do tabletu?

vlahec
Nováček 2 příspěvky 27.02.18 16:50
Malý špion

Dcera ho hrála od 3 let a moc ji bavil :-)

BaMaK
Závislačka 2746 příspěvků 5 inzerátů 27.02.18 16:57

@Sára 1 Dcera klidne hraje pexeso sama:-)

BaMaK
Závislačka 2746 příspěvků 5 inzerátů 27.02.18 17:00

@dada85 @cilly jmenuje se to Logopedie :-). Ma tri casti, Nektera pismenka zdarma na ukazku, zbytek placene-ale mam dojem, ze cca 2 stovky.

Meeshab
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 27.02.18 17:30

My máme společenskou hru „rozhýbej svůj jazýček“. Můžu doporučit.

Sára 1
Echt Kelišová 8483 příspěvků 27.02.18 18:04

@Meeshab Tu máme.

aknah31
Neúnavná pisatelka 15232 příspěvků 27.02.18 20:28

Logopedicke pohadky kniha + cd,
Logico piccolo,
Mindok smart games,
Pexetrio,
Hry pro predskolaky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Pravda, nebo mýtus? Maminky upřednostňují syny a na dcery jsou přísné

Když se narodí kluk, většinou přejí příbuzní novopečeným rodičům ještě... číst dále >

Reklama