Logopedie v Chotěšově

306
8.3.16 20:08

Logopedie v Chotěšově

Dobrý den, má někdo zkušenost s logopedii v Chotěšově s Mgr. Kateřina Láfová???Dostali jsme na ní doporučení od psycholožky. Ale nikde nemůžu najít náké zkušenosti jiných rodičů. Ani nevím jestli mohu mít k paní doporučení od lékaře. Na netu jsem totiž našla ceník podle délky konzultace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
245
8.3.16 21:10

Chodili jsme k ni loni kdyz mela ordinaci ve FN lochotin(tam pry skoncila a venuje se jen praxi v Chotesove.)Maly se narodil predcasne a taky od psycholozky z vyvojoveho centra jsme na ni dostali doporuceni, ze je nejlepsi, ale opak byl pravdou, kazdy mesic jsme tam jezdili a jen jsem slysela ze to chce cas, kazdy mesic az jsem toho mela dost a nasla jinou, dostali jsme cviceni a konecne jsou videt vysledky. Pokud to mate taky z vyvojoveho centra? tak spis to je dohazovani kseftu, jako logopedka neni nic moc a jeste jestli se to plati(coz si myslim ze jo, protoze je to soukrome)tak je to vyhazovani penez…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
8.3.16 21:34

Děkuji, syn se taky narodil předčasně a je trochu opožděný, tak že ve 30 měsících ještě nemluví a celkově odpovídá teprve na 2 leté dítě. Psycholožka nám říkala že jí příjde že má vývojovou dysfázii, což mě příjde na takovou diagnozu brzo když se ještě pořádně nezačal projevovat mluvením. To začal až po kontrole u psycholožky už má snahu sem tam něco zopakovat. Říká si to teda trochu po svým, sýr je sýý, stůl je tůů, děti jsou diti ale to si myslim že u 2 letých dětí je ještě normální, máme ho totiž brát jako dvouletýho. Tak holt tam zajedem a uvidíme co nám řekne, ale na náký častý ježdění to nevidím máme to přes 2 hodiny cesty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat