Vztekání dětí

13
4.3.16 17:42

Vztekani dětí.

Ahojky maliny, moje dcera už má 6 měsíců a začíná se nám pěkně vztekat. Když ji něco nedovolil a nebo ji vezmu veci, které nesmí brát! Já nechci mít typ dítěte které mi bude dělat zceny i později venku. Takže bych někde nerada udělala chybu. Vaše rady a zkušenosti… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1143
4.3.16 17:49

Já myslím že vztekacím obdobím si projde více méně každé dítě, jak intenzivní bude asi záleží spíš na povaze dítěte, nic s tím podle mě udělat nejde…já jsem si pochvalovala jak se moje holčička vůbec nevzteká a teď to u nás teprv začíná, budou jí 2 roky a když se jí něco nelíbí tak sebou začíná flákat o zem :lol: :lol: naštěstí mi to nikde v krámě ještě neudělala :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
4.3.16 18:04

Taky myslím, ze tomu nijak nezabranis. Nas malej byl hodnous od mala, ted je mu 22m a období vzdoru jevu nas v plném proudu, jakmile není po jeho je řev, venku už si i sedá na zem když nechce jit a já ho nechci nest. Je to paráda :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
4.3.16 18:05

Zceny pobavily. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
7512
4.3.16 18:05

:lol: Já bych si to zase bývala ráda odbyla dřív. Syn začal ve třech letech a ještě moc neubral (je mu 4,5roku). Sice se nikde neválí, ale dohaduje se o všem a mívá opravdu lahodný momenty. :cert: Do té doby byl klidné, poslouchající dítě. :nevim: Dceři je 14 měs a zrovna dneska jsem se jí snažila vysvětlit, že už půjdeme z hřiště domů - ano, skončila na zemi na zádech a z pohledu nezasvěceného se jistě chystala vražda dítěte. :roll: Jinak je doma celkem běžný, že jak slyší „ne“ (snad i uprostřed slova :roll: ), začne nabírat vzteklinu, rudne, zatíná pěstičky až se třese, pak spustí lavinu batolecích nadávek a když to nezabere, kousne mě do nohy. :andel: Tak doufám, že se vyřádí a pak dá pokoj! :cert: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
4.3.16 18:07
Zceny pobavily. :mrgreen:
@MuffinkaM píše: :lol: Já bych si to zase bývala ráda odbyla dřív. Syn začal ve třech letech a ještě moc neubral (je mu 4,5roku). Sice se nikde neválí, ale dohaduje se o všem a mívá opravdu lahodný momenty. :cert: Do té doby byl klidné, poslouchající dítě. :nevim: Dceři je 14 měs a zrovna dneska jsem se jí snažila vysvětlit, že už půjdeme z hřiště domů - ano, skončila na zemi na zádech a z pohledu nezasvěceného se jistě chystala vražda dítěte. :roll: Jinak je doma celkem běžný, že jak slyší „ne“ (snad i uprostřed slova :roll: ), začne nabírat vzteklinu, rudne, zatíná pěstičky až se třese, pak spustí lavinu batolecích nadávek a když to nezabere, kousne mě do nohy. :andel: Tak doufám, že se vyřádí a pak dá pokoj! :cert: :D

Jezis, bobik malinka :mrgreen: :srdce:

Příspěvek upraven 04.03.16 v 18:08

• Nahlásit
  • Citovat
9632
4.3.16 18:07

@strasilek Klííííd. Moje tříleťačka sebou teď během 20 minut flákla o zem dvakrát-poprvé když jsem si dovolila zkusit na zemi jeden cvik a podruhé když jsem jí do misky nasypala méně bonbonů než si představovala :mrgreen:
V 6 měsících ještě o nic nejde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
4.3.16 18:41

@strasilek rady a zkusenosti jsou prezit a vydrzet. Prijdou horsi vzdory, v pul roce to je slabej odvar 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
4.3.16 18:52

Me sed ted dene vzteka 27mi mesicni. Vzteka se kvuli vsemu a nicemu, kdyz ho to popadne.Ted jen vzpominam na to mirne vztekani v jeho roce.Ted je to katastrofa. Odpocitavam hodiny, kdy pujde spat. :cert: Neposloucha, furt rve, haze s hrackama, skace na gauci, vyliva piti na zem.Na vsechno rekne ne nebo nechce.No hruza, taky nevim co s tim.Uz aby sel do skolky. :dance: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
4.3.16 18:54

Syn 10mes - kdyz mu neco zakazu, nebo vezmu apod - sedne a rveeeeeeee hystericky bez slzicek. Necham ho sedet a jdu pryc a za chvilu je ticho…navic je to beran - takze reknu 20× ne a on si 21 sahne…takze si asi uzijem :pocitac: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6639
4.3.16 18:55

Když se vztekaji dětičky je to cajk, ale jak začne byt vzdorovitá matka, že nechce uvztekane dite jde do tuhého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
4.3.16 19:09

@suricata :lol: Me se jednou v nedavne dobe syn vztekal luxusne v obchode.Sem pokladni rekla:,,Skoda, ze k nemu mi nedali v porodnici zarucni list." :mrgreen: Pokladni se smala :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
4.3.16 19:13
@jednažena píše:
@suricata :lol: Me se jednou v nedavne dobe syn vztekal luxusne v obchode.Sem pokladni rekla:,,Skoda, ze k nemu mi nedali v porodnici zarucni list." :mrgreen: Pokladni se smala :lol:.
:mrgreen: ja vzdycky lituju, ze uz se mi nevejde do babyboxu
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3390
4.3.16 19:41
@MuffinkaM píše: :lol: Já bych si to zase bývala ráda odbyla dřív. Syn začal ve třech letech a ještě moc neubral (je mu 4,5roku). Sice se nikde neválí, ale dohaduje se o všem a mívá opravdu lahodný momenty. :cert: Do té doby byl klidné, poslouchající dítě. :nevim: Dceři je 14 měs a zrovna dneska jsem se jí snažila vysvětlit, že už půjdeme z hřiště domů - ano, skončila na zemi na zádech a z pohledu nezasvěceného se jistě chystala vražda dítěte. :roll: Jinak je doma celkem běžný, že jak slyší „ne“ (snad i uprostřed slova :roll: ), začne nabírat vzteklinu, rudne, zatíná pěstičky až se třese, pak spustí lavinu batolecích nadávek a když to nezabere, kousne mě do nohy. :andel: Tak doufám, že se vyřádí a pak dá pokoj! :cert: :D

Pobavilas mne :mrgreen: :mrgreen:

Ja mam doma 23 mesicni vzteklinku, takze soucitim s tebou :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1724
4.3.16 19:48

Já mám 24 měsíčního vzteklouna. Jakmile něco zákazu, jeci. Když mu něco vezmu, jeci. Když chce něco dělat sám a já se mu tam pripletu, jeci. Dnes první den ve školce - vše ok, dokud si mohl sám hrát. Jakmile měl dělat co ostatní, konečná :( doufám, že se tam otrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama