Syn má dva roky a osm měsíců a neustále pláče

19
2.3.16 12:51

Syn má dva roky a osm měsíců a neustále pláče

Dobrý den, můj syn má dva roky a osm měsíců a neustále pláče (řve) mluvit ještě neumí tak se od něj ani nedozvím co mu vadí… V noci se probudil a do šesti hodin do rána jen knoural, brečel. Pak na dvě hodiny usnul pak se probudil a opět zase jen řev :-( vůbec nevím co mu může vadit.. Může někdo poradit co s ním? Jestli mám zajít k dětské psycholožce nebo co? Není to poprvé tohle dělá téměř každý den :,( za další celou dobu měl strach chodit na záchod či nočník, teď si řekne když chce čůrat nebo kakat ale jak mile ho poradím na nočník nebo záchod tak začne zdržovat a opět brečet :-( opakovat slova taky nechce, když mu řeknu nějaké slovo ať mi zopakuje tak mi akorát prstem ukáže na určitou věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58667
2.3.16 12:58

@nestastna1 to může mít moře příčin, nerostou mu třeba tesáky, není přetažený? Nebo nevysledovalas, že by ho něco bolelo atd? těžko po netu radit, Tvé dítko nikdo neznáme :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
2.3.16 13:02

Chvíli si hraje, kouká na pohádky a pak z ničeho nic šílená scéna, řev, pláč :( zoubky už má všechny… Poslední dobou si připadám že ho ani já neznám, když nevím co ho trápí :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
519
2.3.16 13:12

Radu nemám, ale snad Tě uklidní, že mám doma úplně to samé. Syn 25 měsíců neumí vůbec žádné slovo a všechno řeší taky jen pláčem nebo vztekáním. U něčeho už uhodnu co mu vadí, u něčeho nevím, takže je to u nás taky denně jak v cirkuse. Furt se utěšuju, že se to zlepší až začne mluvit, ale ten pacholek nechce a nechce.. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.16 13:14

A jak dlouho to trvá? V noci může mít špatné sny a pak se bojí, přes den je asi unavenej a přetaženej, když v noci nespí. Nebo zuby, nebo tisíc dalších věcí. :nevim: Když nikdo nezná příčinu, těžko ti poradí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
2.3.16 13:20

2r a 8m - neumi rict vubec nic?

jak dlouho to trva?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1724
2.3.16 13:26

Tak mám dvouletaka, taky neumí moc mluvit, zatím jen nějaká slova, ne ve větách. Když se mu něco nelíbí, začne se vzteka nebo brečet. někdy taky už poznám, co chce, někdy bohužel ne :( už aby pořádně mluvil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6289
2.3.16 13:33

Dva roky a osm mesicu je pomerne dost.muze v tom byt ledaacos. Rozumi reci? Kdyz si hraje, ukaze Ti treba co postavil nebo tak? Jak se chova k dospelym, k detem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6289
2.3.16 13:37

At je to jak je to dojsi k detske. At mu prosahne brisko. Koukne do pusy. Krku. Pro sichr. Pak popros o zadanku na foniatrii. a pokud nic nenajdou tak dobreho dětského psychologa.
V tomhle veku uz by mel mluvit. Zrejme nemůže. Navic je uzkostny. Neco je blbe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
2.3.16 13:42

Treba je to tim, ze se neumi vyjadrit, neumi ti rict, ze neco chce, nebo, ze se mu neco nelibi a tak place. Asi mu samotnemu vadi, ze se nedorozumi. Asi bych s nim nekam zasla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1012
2.3.16 13:42

Tipuji, že to celé souvisí s tím vylučováním… vykadí se aspoň někam???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
2.3.16 13:43

Jak tak ctu tve jedine predchozi tema, byt dost stare - jaka je situace doma? na deti ma vliv spousta veci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
2.3.16 13:46

@Ali-Ali mluví základy, ahoj, čau, ham, mňam fuj, máma, táta, baba, děda, lulat, fuj (kaku),auto, kolo, haji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
2.3.16 13:47

@verusak.berusak teď nespal první noc. Když ho dám přes den spát tak buď jen leží a dělá blbosti nebo vyleze z postele a jde si hrát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
2.3.16 13:48

@Terka1603 no malý právě jen ukáže určitou věc…každý den na něj celé hodiny mluvím a on se mi vysmeje a mámo stavej se na hlavu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama