Londýn únor-březen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Misimar
Nováček 10 příspěvků 01.10.14 16:14
Londýn únor-březen

Ahoj, na přelomu února a března se chystám do Londýna. Jedu tam poprvé a chtěla bych nějaké tipy-co s sebou, jaké oblečení, na co si dát pozor atd…Moc děkuji ;)

Reakce:
darkblack
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 01.10.14 16:22

@Misimar určitě deštník ;) oblečení asi jak u nás na jaře.. nikdo ti asi nepoví jak přesně bude příští rok ;) u nich je jen o něco mírnější zima než u nás, ale bůhví jak bude že :jazyk: Na co pozor? Na davy lidí v centru :mrgreen:

Bačavelmistarý
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 01.10.14 16:29

Oblečení bych moc neřešila, vem si spíš míň, to si kdyžtak koupíš, ne? Já jsem toho měla zbytečně moc a pak jsem skoro neměla kam dát to nové :mrgreen: :lol:
Akorát tě musím upozornit, že je tam cca 50% muslimů a arabů obecně, já jsem si spíš připadala jako že jsem někde v tunisku apod. A na oxfordstreet je aji obchod s burkinama. Na co si dát pozor… to nevím:-) je to evropa, takže až na ty araby je to stejné, jako u nás, akorát se tam mluví anglicky, nic extra jiného tam není. Ale jídlo v KFC máme lepší zde :P A jestli chceš jít na nákupy v té oxfordstreet, připravila bych se na to, že tam bude neskutečný nával, strašně špatně se tam chodilo a je docela dlouhá, tak to člověka hodně zmůže. A jsou se stojany s koly, která si můžeš volně za poplatek půjčit a pak ho zase odevzdáš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě, vítězoslavné výkřiky na internetu si... číst dále >

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >