Žijící v UK

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 25.09.14 20:10
Žijící v UK

Ahoj všichni,

ráda bych se s Vámi poradila :) Chceme jet za známými do Londýna na prodloužený víkend - pá-po, nebo čt-po. Nějaký víkend v listopadu.
Poradíte prosím jestli busem se St. Agency nebo letecky? Znáte nějaké levné letenky?
Stačí OP?

Přátelé by nám určitě pomohli, poradili, ale nechceme být úplně dutý :)
Jinak znáte nějaký dobrý obchody levný?? Jako je např. v USA Walmart, Keymart?
Slyšela jsem nějaký Primark? Případně i nějaké haly se sekáčem?

Moc díky za rady :)

Reakce:
Lenka76
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 25.09.14 20:26

Ahoj, kdyz si booknes letenku ted, tak by mela jeste vyjit levne, podivej se na easyjet, ryanair. Jeslti pojedete jen na prodouzeny vikend, tak ten bus by byl opruz.

Obcanka Vam staci jako cestovni doklad.

Pokud budete v Londyne, tak Vam uplne postaci Oxford street, tam je i Primark a spousta obchodu.

Zirafka11
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 25.09.14 20:32

Díky moc za rady a tipy :)
Právě jsem myslela třeba nějakej velkej obchodák s hadrama levnej nebo tak :)

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 25.09.14 21:03

Velkej obchodak s levnym oblecenim asi nenajdes. Je tu Asda, TEsco, Sainsbury's, ale to je jidlo a obleceni. Nebo je obchodak Westfiled, najdi si to na netu. ale myslim, ze lepsi ceny najdes na Oxford street.

Petulinaxx
Ukecaná baba ;) 2283 příspěvků 25.09.14 21:19

Urcite letecky, podivala bych se na wizz air, easy jet nebo ryanair. Letenky urcite budou levnejsi pokud budete odletat treba v ten ctvrtek, vikendove jsou nejdrazsi.
Na nakupy staci Oxford street, tam je obchodu mraky, nebo nakupni centrum Westfield

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.14 22:13

Ahoj, my litame Ryanairem, ale do NI. Pak ještě leta EasyJet, Wizzair, british airways (ty jsou ale drahy jako prase)… PRIMARK je brutálně levný obchod, tam vždycky nechám majlant, i na děti tam mají krásné vecicky. Pak jsou tam Poundlandy a Poundworldy, tam je všechno za libru… Sainsbury's, ASDA… Nevím co je všechno stejně v Londýně :think: a na jídlo je dobrý a levný Iceland. Ale jak říkám, my litame do NI :nevim:

liky
Echt Kelišová 9374 příspěvků 26.09.14 08:42

@lulinaaa omlouvam se za pleveleni- odkud z NI jsi?? my uz jsme v CR ale styska se mi… :oops: ;)

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 11:56
@liky píše:
@lulinaaa omlouvam se za pleveleni- odkud z NI jsi?? my uz jsme v CR ale styska se mi… :oops: ;)

Bydleli jsme v Ballymeně, ale byt jsme pak koupili v Belfastu. My jsme taky už v ČR, hrozně se mi stýskalo. Ale teď se mi zase stýská po lidech tam, ne vyloženě po někom konkrétním, ale po té mentalitě a povaze. Na zimu se tam zas béřeme :) takže to máme jako zimní sídlo jakoby :D

Zuzlounek
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 26.09.14 12:03

My létali s Easyjetem na Gatwick. Primark na Oxford street je super a pak ještě na sportovní věci je velký obchoďák na Piccadilly Circus

liky
Echt Kelišová 9374 příspěvků 27.09.14 07:11

@lulinaaa zavidim… my jsme na tom podobne, jen se vratit uz nemuzeme- mame dve male deti…ale tez se mi styska a chceme tam jet aspon na dovolenou… v belfastu jsme meli hooodne znamych, ale hlavne slovaku, mozna mame nejake spolecne, my zili v Larne…

k diskuzi: autobusem bych do Londynu nejela, je to moc dlouha cesta, zvl.na vikend, letenky koupene ve spravny cas mi prijdou cenove podobne… :nevim:

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 10:07

@liky jj, nekdy i za litr jenom :palec:…jakto že se nemůžete vrátit? My jsem taky měli hodně slováků, ale ti byli spíš s takových těch končin, ne přímo z města. Jinak my jsme bydleli v Sandy Row v domku :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >