Los černá perla - jaké losy jste vyzkoušeli?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olkipe
Povídálka 31 příspěvků 26.10.18 20:24
Los černá perla ?!

Ahojte ptám se jen tak ze zajímavosti občas si koupím los černou perlu. Buď za 50,–‚to jsem na ni vyhralá celkem 1000 a za.100,– tak jsem vyhrála celkem 500,– ale tak ve 2‘losech. Chtěla jsem se zeptat, jaký losy máte vyzkoušený vy? A jaký zkušenosti vy s černou perlou? Díky

Reakce:
Zdeni86
Kecalka 229 příspěvků 26.10.18 20:38

Na cerny perle max. 200, obcas se zadarilo na mega rentierovi a zlaty rybce a ted budou zase losy Adventni kalendar, tam jsme meli vyhru snad na kazdym druhym, ale nejvic teda asi 1400 :D

hanča74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 26.10.18 21:00

Včera jsem si koupila perlu za 200 a vyhrála jsem 2000.

Frozenheart
Stálice 51 příspěvků 26.10.18 21:36

na černé perle pravidelně 50 kč , jednou 5OO na zlaté rybce :-)

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 26.10.18 22:03

já většinou nemám nic, asi nemám to štěstí vyhrát.

GabinkaCh
Závislačka 2980 příspěvků 27.10.18 20:19

Já taky na losy nemám štěstí.Kupuju velmi zřídka

finduska
Extra třída :D 14621 příspěvků 27.10.18 20:36

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: vezmu to ze strany druhe - co vim co u nas lide vyhravaji - rentier,perla,zlata rybka(vyhravaji docela dost,ne vzdy samozrejme) pak jsou od tipsportu zviratkove ty jsou za 20 a za 50 a na ty se vyhrava take dost.
Pak tedy vanocni za 500 ty jsou take casto vyherni s tema chodi obdarovani po Vanocich jako sileni a pro nas dobry,ze to otoci :lol: :lol:
Jeste tak premyslim co vyhrava,ale tuto mam v hlave pac jsou nejvic prodavane.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >