Pracovní jméno miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
xammy
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 09.10.18 11:21
Pracovní jméno miminka

Ležím se zánětem dutin, je to celkem utrpení, tak mě napadlo založit téma na pobavení. Jaká jste měli pracovní jména pro miminka v bříšku? Já u prvního syna Vavřinec a u druhého Ambrož. Nakonec máme Vojtu a Ondru :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 1584 příspěvků 09.10.18 11:25
@xammy píše:
Ležím se zánětem dutin, je to celkem utrpení, tak mě napadlo založit téma na pobavení. Jaká jste měli pracovní jména pro miminka v bříšku? Já u prvního syna Vavřinec a u druhého Ambrož. Nakonec máme Vojtu a Ondru :)

Pan domácí. / internista

Meily
Kecalka 257 příspěvků 09.10.18 11:26

Přítel si zas „dělá“ legrácky, že to bude Gertruda a nebo Vilibald :D :lol:

elen-ka
Extra třída :D 12573 příspěvků 23 inzerátů 09.10.18 11:28

@xammy u prvního dítka (dcera) jsme říkali, že budeme mít Xenii a Vilibalda nebo Atilu Tituse. :mrgreen: Tenkrát jsme rodině nepřiznali ani pohlaví.

Ivčis
Závislačka 3964 příspěvků 09.10.18 11:28

Ja mu říkám Mimin :mrgreen: . Teď uz je to od včera kluk jsem ve 20tt a vymyšlime jméno.

Tichošlápek
Extra třída :D 10916 příspěvků 09.10.18 11:28

Cypřiš, protože rodina furt ryla kvůli jménu, tak jsem jim řekla, ze jestli mi nedaj pokoj, tak mu fakt dam tohle jméno. Druhatko bylo Cypřiš č.2

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8809 příspěvků 09.10.18 11:29

U prvního jsme říkali nejdřív fazolka a pak normálně jménem. Teď jelikož nechceme vědět pohlaví a nechceme říkat ani jména tak říkáme melounek a nebo Bohouš (to vymyslel manžel :lol: )
Jinak doma máme Jáchyma :)

Emka135
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 09.10.18 11:31

Dcera byla Frantík až do 21tt, kdy na velkém ultrazvuku zjistili, že nemá frantíka :lol: Pak jsme jí říkali mimoušek

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8809 příspěvků 09.10.18 11:32

@Tichošlápek Ježíš to je dobrý Cypřiš, to jsme měli znát dřív :lol: :potlesk: to by se nám teď hodilo když nevíme pohlaví a nechceme říct ani jméno a všichni furt prudí :roll:

pajisek90
Závislačka 2544 příspěvků 09.10.18 11:33

Žížala a vetřelec :lol:

Anna766
Hvězda diskuse 72188 příspěvků 09.10.18 11:34
@Kristyna.Vechto­va píše:
@Tichošlápek Ježíš to je dobrý Cypřiš, to jsme měli znát dřív :lol: :potlesk: to by se nám teď hodilo když nevíme pohlaví a nechceme říct ani jméno a všichni furt prudí :roll:

ahoj :mavam: a už máš předvymyšleno co asi?

Anna766
Hvězda diskuse 72188 příspěvků 09.10.18 11:36

Muž říkal oběma pišpunta nebo pišpunťák a říkal jim tak i po narození.

xammy
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 09.10.18 11:36

@pajisek90 jo vetřelec jsem říkala taky :lol: oběma. Hlavně když se mi pořádně vyboulovalo bricho

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 09.10.18 11:39
@Kristyna.Vechto­va píše:
U prvního jsme říkali nejdřív fazolka a pak normálně jménem. Teď jelikož nechceme vědět pohlaví a nechceme říkat ani jména tak říkáme melounek a nebo Bohouš (to vymyslel manžel :lol: )
Jinak doma máme Jáchyma :)

Jeee :srdce: :srdce: :srdce: Jáchym.

My měli v břiše áčko a béčko…

Billi
Nadpozemská drbna 25902 příspěvků 09.10.18 11:39

Desider a Kunigunda - to byly pracovní jména pro prarodiče. Jinak do 20tt to bylo prostě mimco a pak jsme používali jméno.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >