Chvilku sama doma, velké plány...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pufik20
Kecalka 343 příspěvků 18.09.18 10:42
Chvilku sama doma, velké plány...

Jsem na RD. Po dlouhé době mám dopoledne pro sebe. Nemusím hlídat dvouletou dceru což je luxus. Měla jsem plán jak budu žehlit, vytřu podlahu, přečtu si kousek knihy…A nic, od rána sedím u tabletu, udělala jsem si masku na vlasy a obličej. Za chvilku půjdu pro syna do školky. A že bych se cítila odpočatá…ani ne. Máte to některá taky tak? Co děláte, když jste po dlouhé době sami doma? Toto téma je čistě povídací. Rozhodně si nestežuji. Diky :kytka:

Reakce:
kruel
Kecalka 303 příspěvků 18.09.18 10:51

Tak samo jako ty :D vždycky si říkám co budu dělat a co stihnu a pak si užívám nohy hore a nedělámnic. Ale takových dnů kdy jsem sama doma mám málo ;)

Bubla_Bučková
Závislačka 4060 příspěvků 18.09.18 10:53

@pufik20 mám to stejně :lol: a dát si relax.. Pořádně se namazat kremama..třeba ještě čokoládu, co jinak s volným zaslouženým dopolednem?Žehlit fakt neee :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 18.09.18 11:02

Rozhodne neuklizim :lol: to dělám s dětmi, ať taky vidí, ze je potřeba makat. Většinou si čtu, varim věci, co děti nesni a mam na ne chuť, drezuruju štěně a utracim po netu. Bohužel jsem sama doma tak dvakrát do roka, takže nic moc

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20066 příspěvků 18.09.18 11:02

On někdo při volném dopoledni žehlí??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jinak jedno dopoledne se mi zdá strašně málo na odpočinutí, to se nedivim, žes neměla pocit oddechnutí. Než člověk vyleze z postele, tak je dopoledne pryč.

A to je i moje „rada“, když je volné jen dopoledne, takže možná čtyři hodiny, tak bych je strávila s knížkou a v posteli.

alenka84
Neúnavná pisatelka 19041 příspěvků 18.09.18 11:09

To mám dneska, dítě ve školce, plány veliký, zatím jsme neudělala absolutně nic. :mrgreen:

Hobitka
Závislačka 3695 příspěvků 18.09.18 11:14

@Mar__tanka1983 No, ne ze bych zehlila (tuto cinnost jsem pred nekolika mesici ukoncila uplne :mrgreen: ), ale kdyz uz nahodou chlap odvlece vsechny tri deti, tak se snazim uklizenim strhnout :oops: . A pak, kdyz prijdou, tak si asi tak 5 minut uzivam uklizenou domacnost. :mrgreen:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20066 příspěvků 18.09.18 11:17
@Hobitka píše:
@Mar__tanka1983 No, ne ze bych zehlila (tuto cinnost jsem pred nekolika mesici ukoncila uplne :mrgreen: ), ale kdyz uz nahodou chlap odvlece vsechny tri deti, tak se snazim uklizenim strhnout :oops: . A pak, kdyz prijdou, tak si asi tak 5 minut uzivam uklizenou domacnost. :mrgreen:

a stojí tě to za to? :lol: :lol: :lol:

kacakaca
Závislačka 2611 příspěvků 18.09.18 11:31

Pracovni deformace: jak vidim volne ruce, rozdavam ukoly a motivuju svym akcnim prikladem. Takze vic udelam s plnym barakem skodicu. Jak vsichni vypadnou, hodim sipku do perin a nez zacne muj serial, mam v sobe medovnik a spim. Kdyz me nikdo (hlavne ja) nehlida, jsem lina.

Na materske jsem si v pet rano napsala seznam, co chci udelat, bleskem jsem to behem dvou-tri hodin odskrtala a zbytek dne si uzivala volno s detmi a pocitem spoousty vykonane prace. Muj by ten seznam nedal za dva dny, takze vlastne opravnene.

vertunka
Závislačka 4713 příspěvků 18.09.18 11:34

Ja cumim na ulic a ordinaci, u toho snídám a svačim, čučim na internet apod. Naházela jsem nádobí do myčky, zapnula pračku a sušičku. To je moje dnešní dopoledne. Ale já mám teda ještě doma mimino.

-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 18.09.18 11:37

Já mám děti tři. Ráno vstanu v 6 vzbudím dvě děti a ty odcházejí sami do školy.mimino vstává v 9 tak do te doby si stihnu uvařit vyprat atd.pak jde mimi spát okolo 12 tak jdu taky :mrgreen: nebo čumím na tv lakuju si nehty užívám si.uplne sama jsem ještě nebyla 8o

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5643 příspěvků 18.09.18 11:45

Jako vzdy…jdu behat :mrgreen: …teda obcas i neco jinyho. Vcera jsem tu chvilku mela, sedla jsem na kolo a jela k nam k jezeru se vykoupat. Rikala jsem si, ze to je mozna uz naposled :(

Hobitka
Závislačka 3695 příspěvků 18.09.18 11:57
@Mar__tanka1983 píše:
a stojí tě to za to? :lol: :lol: :lol:

Ale asi jo, kdyz to delam pokazdy :mrgreen: . Driv jsem chodivala i na pulhodku zabehat, ale me to nejak 1krat za dva, tri mesice nenaplnuje, ja bych potrebovala systematicky trenink…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >