Reklama

Lovíme duchy před MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 16:17
Lovíme duchy před MS

Ahojky, tak kdo se přidá k lovkyním duchů před MS? :mrgreen: Od toho tady to emimino hlavně máme, takže pojďme se těšit. Pochopitelně zatím zůstanu anonym. Jsem 5 dní před očekávanou MS a je tam slabý duch. V minulém těhotenství jsem to měla také tak, mám brzy ovulaci. Přidejte se testovací maniačky :)

Reklama

Reakce:

Bobby
Extra třída :D 14018 příspěvků 06.01.17 16:36

Taková diskuze o lovení duchů už je :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 16:40

Aktuální?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 16:41

Já lovila a lovit budu :D jedu a třetího potomka - teď čekám na ovu která už buší na dveře a pak hurá duchařit :)
prostě mě to baví - to vzrušení u toho :mrgreen: :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 16:44
@Anonymní píše:
Já lovila a lovit budu :D jedu a třetího potomka - teď čekám na ovu která už buší na dveře a pak hurá duchařit :)
prostě mě to baví - to vzrušení u toho :mrgreen: :palec:

Tyjo máš ještě chut do třetího potomka jo? Tak to je paráda! Já jsem zvědavá, jak s odstupem rok a půl zvládnu dvě děti :D. Ale zatím jen duchaříme, tak uvidíme, jak to dopadne. Držím nám palce
 Zakl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 19:29

Jojo -chuť je :lol: na prvním se člověk zacvičí a otrká a pak to jde tak nějak samo :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 20:24
@Anonymní píše:
Jojo -chuť je :lol: na prvním se člověk zacvičí a otrká a pak to jde tak nějak samo :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: No mně dva kousky snad budou stačit :mrgreen:
 zakl.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama