Reklama

Těhotenský test sleva dr.Max

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

herecka1
Povídálka 19 příspěvků 06.01.17 13:04
těhotenský test sleva dr.Max

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda platí slevová kartička dr.Max na těhotenský test. Pokud stím některá z vás máte zkušenost. Děkuji za odpověď.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Hanka_S_V
Echt Kelišová 9451 příspěvků 06.01.17 13:13

Jakou myslíš kartičku? Mají zákaznickou kartu, ale ta většinou už cenu moc nesníží, jen na vybrané výrobky je třeba akce jen s kartičkou. V prosinci byla akce 2 plus 1 na výrobky dr.max, to se vyplatilo testy nakupovat ve velkém, ale i teď ten obyč test není nijak drahý.

herecka1
Povídálka 19 příspěvků 06.01.17 13:19

@Hanka_S_V dobře děkuji :)

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 370 inzerátů 06.01.17 13:54

Vždyt ten test stojí tuším 35kč za 2 kusy, takže bych klidne koupila i bez slevy!-)

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 06.01.17 14:08

@herecka1 jestli ti jde o cenu, nabízím levnější testy (osvědčily se mě i mnoha maminkám zde na webu ;) )

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 06.01.17 14:09

@smudlinky za tu cenu jich u mě má pět :kytka:

herecka1
Povídálka 19 příspěvků 06.01.17 15:44

@reinkarnace no viděla jsem i nabídku 1ks za 14 a doprava zdarma :) ale vedle baráku mám dr Maxe takže ta karta co mám na to neplatí nevadí tak si zakoupím mama test když příští týden vynechá. Jelikož mám menstruaci vždycky 7 dni a ta poslední byla dva dny a pociťuji příznaky těhotenství, tak se domnívám, že jsem tak v 4tt.

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 06.01.17 15:46

@herecka1 mo. jeden za 14 vč. pošty není moc výhra…když si někdo bere u mě 10ks (za 140,–) tak má poštu zdarma takže to je ještě výhodnější :hug:

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 06.01.17 15:46

@herecka1 a držím palce!!! :kytka:

herecka1
Povídálka 19 příspěvků 06.01.17 15:49

@reinkarnace víš mám rok a půl starý dítě a manžel má invalidní důchod a Já kvůli tomu se věnuji herectví v divadle a televizi když žijeme z koruny na korunu tak sháním i pod 10 Kč ale max jsem našla za 14. Ale pokud 11.1. Nedorazí ozvu se ti stvou nabídkou aspoň jich bude zásoba pro další. :kytka:

herecka1
Povídálka 19 příspěvků 06.01.17 15:50

@reinkarnace Děkuji a děkuji i za nabídku koupit od tebe :), třebas to příští týden využiji. Jsme z Prahy

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 06.01.17 15:52

@herecka1 a třeba už to příští měsíc nebude potřeba :andel: (v případě potřeby mám i možnost kombinovat - třeba těhotenských a ovulačních)

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 06.01.17 16:06

Někdo test podélně rozstřihuje, ze dvou jsou hned 4 užší

herecka1
Povídálka 19 příspěvků 06.01.17 16:11

@ilonka12? Co Já když jsem čekala Mirečka jsem ten od kolegyně z prace nestříhala. A to je potom funkční? To se mi nějak nezdá.

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 06.01.17 16:17

@herecka1 mám to vyčtené z nějaké diskuze, ale myslím, že funkční to bylo, ruku do ohně za to ale nedám

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Reklama