Reklama

Slabé čárky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 09:26
Slabé čárky..

Maminky, snažíme se měsíce o miminko a konečně mi venechala ms, ale zdá se mi, že čárka nesílí a je pořád dost slabá, na foto 1. test 2.1. ráno
2. test včera odpoledne
3. test dnes ráno..
Myslíte, že je to v pořádku? poslední ms byla 30.11. :zed:

Reklama

Reakce:

saphire
Kelišová 6534 příspěvků 05.01.17 09:32

Podle čárek bych se moc neřídila a nestresovala se, fakt je, že jsou maminky lterým sílily čárky pomalu a nedopadlo to, ale jsou i ty, které mají zdravé krásné miminko. Pokud by byla taková čárka i za měsíc, řešila bych to víc, teď bych se být tebou radovala ze // :kytka:

terinka4444
Hvězda diskuse 66618 příspěvků 05.01.17 09:33

Promiň, nezdá se mi to v pořádku, může být, ale nezdá se mi to. Hrozně bych tě nechtěla vyděsit a moc bych ti přála, aby to bylo v pořádku. Ale přesně takhle se u mě chovalo mimoděložní těhotenství, zajdi si k doktorovi. Zase ale trošinku zesílila, ale pro jistotu běž.

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 09:33

Podle mě naprosto v pořádku, gratuluji :kytka: já nikdy neměla opravdu silnou druhou čárku.. nebo možná by byla, ale už jsem měla v tu dobu po kontrole u dr.,takže jsem dál netestovala :)

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9648 příspěvků 05.01.17 09:39

V pořádku měla jsem to velmi podobné, navíc netestujes vždy stejne koncentrovanou moc ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 09:40

No tak uvidíme ještě počkám do pondělí… snad to bude v pořádku :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 09:42

Mě to děsí hlavně z toho důvodu, že u předchozího těhotenství jsem měla dvě jasně viditelné čárky snad okamžitě a teď i docela dlouho trvá ne se objeví mrcha jedna :D

terinka4444
Hvězda diskuse 66618 příspěvků 05.01.17 09:43
@Anonymní píše:
Mě to děsí hlavně z toho důvodu, že u předchozího těhotenství jsem měla dvě jasně viditelné čárky snad okamžitě a teď i docela dlouho trvá ne se objeví mrcha jedna :D

počkej do pondělí, kdyby se to neměnilo, zajdi k doktorovi. Naprosto přesně vím, o čem píšeš.

Markéta80
Hvězda diskuse 39342 příspěvků 05.01.17 09:53

Ze začátku hcg roste dost rychle, ten rozdíl dle fotek v průběhu 4 dnů nic moc. Uvidíš, dle krve by to bylo poznat hned, testni za 2 dny a čárka už by měla být výraznější. Držim palce at je vše ok :hug:

Lucake
Neúnavná pisatelka 18687 příspěvků 05.01.17 10:02

Tohle je hrozne individualni, ja chodila na krev co dva dny, HCG uz davno bylo v tisicich a carky nic moc a ani moc nesilily. Mela jsem navic odpoledne silnejsi nez rano. Ono totiz zalezi, jak dobre tve telo vylucuje HCG z krve do moce. Pri biochemickem mi naopak carky silily. Drzim pesti, at to dobre dopadne.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 05.01.17 10:19

Těžko rict, má se testovat každé 2-3 dny z ranni moči…Možná by bylo fajn zajit na gynekologii, aby ti vzal krev

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 11:27

Holky tak dnes jsem si udělala test a čárka je tam úplně krásná jinak vám děkuji za podporu a přikládám foto :dance:

Lucake
Neúnavná pisatelka 18687 příspěvků 10.01.17 12:15

Super. Moc gratuluji :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama