Lubrikacni gel

297
1.11.04 15:00

Lubrikacni gel

Ahojky. mam prosbicku nevite jestli se v tehotenstvi muze pouzivat lubrikacni gel. Ja ma strasnou chut se milovat, ale kdyz na to prijde tak nejsem nejak spravne pripravena :oops: Presi jen asi psychika trosku hloda a rika jestli menuzu cvrckovi ublizit. Urcite by pomohl lubri gel ale nevim jestli je v tehu vhodny :( . Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1785
1.11.04 15:07

Ahojka, lubrikační gel určitě nevadí, pokud ti nevadil před těhotenstvím, tak mimču rozhodně neublíží:-)
Já měla na jeden typ jednou alergii, tak používáme jiný osvědčený, je s Tea Tree olejem, takže má i antiseptické účinky.
Nic se neboj a hurá do sexu, po porodu bude všechno jinak:-))

Jazzi a Vetřelec 16+0

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
1.11.04 15:10

Ahoj…nevím nic o tom, že bys v těhotenství nemohla používat lubrikační gel. Já ho používala také. Vzhledem k tomu, že jsem měla před těhu potíže v oněch místech, byl mi holčičandou doporučen gel Pjour woman. Byla jsem s ním maximálně spokojena. S těmi obyč z krámu jsem neměla moc dobré zkušenosti, ale to už je opravdu individuální. Akorát ho v lékárně museli objednávat.
Každopádně myslím, že není důvod jej nepoužívat. Takže milování zdar:)
Gabča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1027
1.11.04 19:32

Ahoj, já si myslím, že to není žádný problém - „dřít to na sucho“ by to možná bylo ještě horší. Doporučují, ale nějaký neparfemovaný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
1.11.04 21:20

Ahoj,
lublikační gel jsem používala v těhotenství a vlastně pořád.
Nejvíc mi vyhovoval s Tea tree oilem, ale ani obyčejný Primeros není špatný, používam jedině neparfemované.
Milování zdar.
Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.11.04 06:11

Ahojkyvšem,
chtěla bych se zeptat, jestli můžu používat lubrikační gel s Tea tree oil,když chci otěhotnět. Jinak mě styk bolí, tak ho používám, ale zatím se nám to nepovedlo, tak nevím, jestli to nemůže být tím. Dávám si ho jen malinko, tak hrášek jen na kraj.
Díky za odpověď. Peťula

• Nahlásit
  • Citovat
297
2.11.04 07:55

Diky za odopvědi. Teď na to mužem skocit :-)) bez toho aniz bych mela nejake obavy Diky moc Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
2.11.04 09:58

Ahoj Peťulo, já se snažila otěhotnět asi 7 měsíců a pořád nic. Tak jsme s manželem vy:,–(ili lubr. gel a hned první měsíc to vyšlo a teď máme krásnou 2 a půl měsíční holčičku! Potom během těhotenství už jsme gely zase používali a ničemu nevadily! Tak to zvládnite chvilku bez gelu! My jsme museli použít sliny (i když to zní možná hnusně - hlavně že to zabralo!), protože jsem prostě pořád nějaká suchá a na sucho to prostě nejde:-)
Tak snad vám to taky zabere, jako nám, fakt hned napoprvé! Opatruj se a držím pěstičky abys brzo mohla přispívat do nějakého těhudeníčku!
Kristy a Danuška (zítra 11 týdnů)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.11.04 14:09

Peťulko, myslím, že lubrikačního gelu nemusí být jen hrášek, klidně víc…my ho užívali ve větším množství…sice pak klouzalo i prostěradlo na posteli :lol: :wink: , ale stálo to za to a pokud tě to bolí, přidej si více. A používali jsme ho oba najednou.
Gabča

• Nahlásit
  • Citovat
786
2.11.04 16:17

Ahoj Petulko,
nektere lubrikacni gely obsahuji spermicidy - latky, ktere zabijeji spermie. Zkus zkontrolovat slozeni gelu, ktery pouzivas, pripadne se zeptej v lekarne. Pripadne, pokud to jde, tak bych zkusila prirodni lubrikanty - sliny :) Preji brzke zadareni mimiska.
Ahoj,
Kristyna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.11.04 06:27

Abych pravdu řekla, tak nevím,jestli spermicidy obsahuje. Sice jsem to zkoumala, ale nic jsem tam nenašla. Je to gel s Tea tre oil od Dr.Pharma.
Dneska očekávám neočekávám MS, tak uvidíme. BT si ale tento měsíc dělala co chtěla a jen 2×vystoupila nad 37 stupnů, tak tomu moc nevěřím.
U slin se bojím přenosu nějakých bakterií. Dost jsem trpěla na různé výtoky, tak mi to přijde takové divné aby si manžel naslinil prsty a strkal mi to tam. Nevím, mám takový psychický blok. a bez gelu to moc nejde. Opravdu hodně to bolí a pak se třeba dva dny nemůžu milovat, jak jsem namožená. Peťula

• Nahlásit
  • Citovat
401
17.11.04 04:02

Lubrigacni gel

Ahoj Hani a vsem holcinam s podobnym problemem,
pred tehu jsem zacala na doporuceni gynekologa pouzivat LUBRI-6* a nemohla jsem si ho vynachvalit (spousta lubrigantu je iritujicich a mohou vyvolat zanet :! ). Napr. lubrigant Tee Tree oil mi vubec nesedl a X-dalsich.
Partner si na zadny lubrigant nepotrpi, tak pouzivame sliny a taky je to vpohode :lol: .
Vyzkousejte, co Vam obema pri zprijemneni intim-chvilky bude vyhovovat :wink:.

Drzim pesticky a preji prijemny prubeh miliskovani :wink:

Zdravi Markina 23+5

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
15.1.18 10:56

Děvčata, máte některá zkušenosti s lubrikačními gely? Zkoušeli jsme asi dva, ale můj partner je stále nespokojený. Ne během styku nebo „ruční práce“, ale stěžuje si pak na to, že i když se důkladně umyje, zůstává mu na penisu takový jako „umělohmotný“ povlak. Mě to potíže žádné nedělá, tak nevím jestli to není nějaká alergie nebo prostě jen typem toho lubrikantu. Moc tomu nerozumím, prodávají se různé - vodní báze, silikon a další.
Nevíte některá co s tím nebo co je nejlepší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
8.5.20 19:08

My lubrikant používáme pořád a používali jsme ho i během těhotenství :) akorát jsme vynechali ty hřejivé a chladivé a místo nich jsem z ekondomů objednala ten lubrikant na vodní bázi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2669
8.5.20 20:15

Já mám ráda Almost naked s tea tree, je to i prevence mykózy, má přírodní složení, chutná trochu jako vanilkový pudink :* Jsem citlivka, nesnesu jen tak něco a màm sklony k mykózám, tenhle mi moc vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama