Lze bydlet v komerčních prostorech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 23:41
Lze bydlet v komerčních prostorech?

Čau, hledám bydlení.. Všechno drahý, že mě žere nervy. A jak se tak dívám po nabídkách pronájmů, stále častěji narážím na komerční prostory za krásné ceny měsíčně :D :D. Za tu cenu by mi ani nevadilo, že tam není sprcha či wc :oops: :zed:. Hold blbá situace… Myslíte nebo spíš víte zda to jde? Domluvit si s realitakem pronájem, sepsat smlouvu a za týden si tam dotáhnout dvě psiska, postel, skříň :lol: :lol:. Prošlo by to? Chodí kontroly? Díky za odpověď :hug:
Radši anonymně.. Chodí mi sem kámošky :lol: :pocitac:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 23:44
@Anonymní píše: Čau, hledám bydlení.. Všechno drahý, že mě žere nervy. A jak se tak dívám po nabídkách pronájmů, stále častěji narážím na komerční prostory za krásné ceny měsíčně :D :D. Za tu cenu by mi ani nevadilo, že tam není sprcha či wc :oops: :zed:. Hold blbá situace… Myslíte nebo spíš víte zda to jde? Domluvit si s realitakem pronájem, sepsat smlouvu a za týden si tam dotáhnout dvě psiska, postel, skříň :lol: :lol:. Prošlo by to? Chodí kontroly? Díky za odpověď :hug:
Radši anonymně.. Chodí mi sem kámošky :lol: :pocitac:

Viz. Jihomoravský kraj 1+1 9500kc/mes
Pěknej kanclik jhm. Kraj 5000kc/mes :lol:

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 29.08.19 23:54

Tak lze. Pokud vam nevadi ze tam nemate sprchu, wc a kuchyn. Tak tam muzete v klidu bivakovat.

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 29.08.19 23:56

No, bez WC si bydlení nějak neumím představit… jak bys to řešila v praxi??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 23:58

@Cenarius a neměla bych kvuli tomu problémy?

DustInTheWind
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 29.08.19 23:59

Myslím, že záleží hlavně na pronajímateli, jak se k tomu postaví.

Že někdo prostě fakticky přespává v „kanceláři“, to by se snad dalo zjišťovat, až jestli je v budově vrátný, aby nějak evidoval příchody nebo odchody, nebo nějaký přístupový systém.

Jinak nemyslím, že by někdo ze stavebního úřadu tohle chodil jakkoliv kontrolovat. :think:

Prakticky existují lidé, kteří si v místě, kde podle územního plánu nešla bytová výstavba, postavili „prodejnu“ jako podnikatelský objekt a bydlí tam. Ale to je ve svém podle hesla není žalobce, není soudce.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 29.08.19 23:59
@Anonymní píše:
Viz. Jihomoravský kraj 1+1 9500kc/mes
Pěknej kanclik jhm. Kraj 5000kc/mes :lol:

Tak na Brno to je jeste levny. I 1+kk se pronajima i za cenu pres 12 tis.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 00:01

@Beckyttine5 :lol: sprcha ve fitku, aspoň bych se donutila pravidelné návštěvy :D a to druhé by se dalo z okna třeba :lol:. Ne já netuším, ale jsem v tak blbé situaci, že se to snažím poněkud svým způsobem vyřešit :D. Nebyla bych tam dlouho. Je to kvůli tomu, abych si ten rozdíl z klasického pronájmu šetřila. Nemůžu žít nadoraz

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 30.08.19 00:02
@Anonymní píše:
@Cenarius a neměla bych kvuli tomu problémy?

Pokud vam nevadi, ze se nemate kde vykoupat, kam jit na zachod. Tak pronajimatel asi vic resit nebude. Ale prijde mi lepsi, za ty penize si pronajmout mistnost v byte a mate po problemech.

Janli
Extra třída :D 10187 příspěvků 30.08.19 00:03

V podstatě to jde. Musíš mít nájemní smlouvu na komerční prostor. Co tam budeš dělat, to je tvoje věc. Nutná bude dohoda s majitelem, protože budou nejspíš nutné větší zálohy na energie a majitel by měl vědět, co tam budeš dělat. Uvědom si ale, že nemáš šanci dostat příspěvek na bydlení, nebudeš chráněná zákonem stejně jako nájemník bytu a připrav se na to, že hodně těžko budeš hledat místo, kde ti majitel nechá dva psy. V komerčním prostoru ti totiž zvířata zakázat může.

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 30.08.19 00:08

Jasně, sprcha není problém, ale ten záchod? To by mi dost vadilo… zkus to spoluBYdleni- vlastní pokoj a společne WC a koupelna + kuchyně.. cenově dostupnejsi než garsonka..

pomme
Kecalka 373 příspěvků 30.08.19 00:17

No já vidím jako dost velký problém ty dva psy. Jak pro komerční prostor tak pro spolubydlení. Ono i najít nájem, kde majitel toleruje psy není úplně snadné. Zakázat to nemůže, ale vybrat si nájemníky bez zvířat ano…
Jinak záchod problém je, ale pokud je to kancelář, tak tam přeci nějaké wc být musí. :nevim:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 30.08.19 00:37

A musis tem lidem rikat, ze mas zvirata? Jestli jsou vychovani tak si proste sezen byt a kdyz majitel bude bydlet na druhem konci mesta, ty budes platit vcas, asi se nepotkate, nebudou na psa stiznosti, tak se dozvi prd… komercni prostor - mela jsem atelier, kde jsem i nekdy spala, na chodbe spolecne wc, sprcha. Zkus najit i spolubydleni, kolikrat jsem koukala, ze psiska neva, protoze je maji take.

Kriss Tina
Extra třída :D 12227 příspěvků 30.08.19 04:22

A co spolubydleni? Nicméně velký problém budou ty 2 psy, je problém najit se zvířaty normální nájem, do spolubydleni ti je těžko vezmou a do kancelari už tuplem, v takových budovách jsou zvířata většinou zakázána.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 30.08.19 04:44

Jeste je moznost odstehovat se do lbc. kraje, tady jsem platila za zrenovovanou 2+1 se vsim vsudy 7500 a mohly byt i zviratka:D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama