Nemáme peníze

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 12:18
Nemáme peníze

Ahojky mám problém, nevím jak dál. Nemáme peníze, mazel je denně xhodin v práci a stejne to nestačí na jidlo, pohledávky a na věci pro malou. Teď nás čekají různé narozeniny a když slyším o vánocích, tak mi je na zvracení. Dáváme měsíčně X tisíc do léků pro psa, do umělého mléka. 15tis nájem.. Auto se nám rozpadá a nemáme skoro co jíst. Kolem mě jsou všichni šťastný na mateřský, jejich děti mají vše co jim na očích vidí a já jen uvnitř placu, že malá má vše že sekace a z druhé ruky.. Tak strašně moc bych ji chtěla koupit něco krásného. Na brigádu teď nemůžu, nemám hlídání a nevím kam dát holčičku. Je někdo v podobné situaci?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »
Reakce:
Hanka1
Neúnavná pisatelka 15559 příspěvků 13.08.19 12:21

A co cekas tady? Ze ti budem posilat peníze, abys nemusela nakupovat v sekacích? Muzes roznášet letaky, to jde delat i s dítětem nebo na brigádu jit vecer, az bude muz doma…

Kriss Tina
Extra třída :D 11678 příspěvků 13.08.19 12:23

Na narozeniny a vánoce kašli, rodina snad pochopí že nemáte peníze na dárky, kupte jenom něco malé pro radost, děti z toho stejně nemají rozum. 15 tisíc nájem je dost, to bydlíte tak v Praze ne? Nejhorší je asi ta částka za pejska, veterina se prodraží, ale to asi nebude položka na delší dobu ne? A určitě nejsi jediná, kdo je v situaci, že si na materske nemůže dovolit vše co by chtěla. Myslím že většina lidí se s dítětem prostě musí uskromnit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 12:23
@Hanka1 píše:
A co cekas tady? Ze ti budem posilat peníze, abys nemusela nakupovat v sekacích? Muzes roznášet letaky, to jde delat i s dítětem nebo na brigádu jit vecer, az bude muz doma…

Jen jsem se chtěla vypovídat, rozhidne nechci od nikoho peníze. Jen jestli je někdo v podobě situaci

Malike
Extra třída :D 14379 příspěvků 13.08.19 12:23
@Anonymní píše:
Ahojky mám problém, nevím jak dál. Nemáme peníze, mazel je denně xhodin v práci a stejne to nestačí na jidlo, pohledávky a na věci pro malou. Teď nás čekají různé narozeniny a když slyším o vánocích, tak mi je na zvracení. Dáváme měsíčně X tisíc do léků pro psa, do umělého mléka. 15tis nájem.. Auto se nám rozpadá a nemáme skoro co jíst. Kolem mě jsou všichni šťastný na mateřský, jejich děti mají vše co jim na očích vidí a já jen uvnitř placu, že malá má vše že sekace a z druhé ruky.. Tak strašně moc bych ji chtěla koupit něco krásného. Na brigádu teď nemůžu, nemám hlídání a nevím kam dát holčičku. Je někdo v podobné situaci?

No já nevím, ale psa mám mít až budu mít vhodné podmínky a to samé dítě.. :nevim:
Svého psa miluji ale dítě víc a raději bych se pokoušela dat psa do dobře rodiny a bylo by pak víc na jídlo i třeba nějaký dárek.

pikola
Generální žvanilka 21660 příspěvků 13.08.19 12:23

Tak jsou možnosti, máte malý příjem a vysoké výdaje, dluhy? Auto je potřeba?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 12:23

Sežeňte si levnější bydlení, a zvažte jestli má cenu utrácet x tisíc za léky pro psa. Se psem to nemyslím nijak zle. Taky máme psa. Jen jestli tou léčbou psa spíš netrápíte.

Šmoulice
Kelišová 7417 příspěvků 13.08.19 12:24
@Anonymní píše:

Tak má asi manžel špatnou práci a měl by se poohlédnout po něčem jiném…
nájem se nedá najít levnější jak 15tyček? :think:

Brigáda by se jistě nějaká našla. Např. jak píše @Hanka1

pikola
Generální žvanilka 21660 příspěvků 13.08.19 12:25

A na narozeniny se vykašli, prostě když není tak není. Rodina to pochopí nebo jim něco vyrob sama.

Šmoulice
Kelišová 7417 příspěvků 13.08.19 12:25

Co je psovi? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 12:25

@Kriss Tina nejhorší jsou ty vánoce, to nevím jak zvládnu.. :( nájem je dost to je i s energií..

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15906 příspěvků 13.08.19 12:26

No a jak je starý dítě?

mamina89
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 13.08.19 12:27

Jo holka, to sis asi měla spočítat dříve. Co si najít levnější bydlení? Jinak věci ze sekáče jsou naopak super. Stejně z toho to dítě vyroste za chvíli, roztrhá, zašpiní. Můžu ti říct upřímně, že i když my peníze mame, tak nakupují převážně z druhé ruky taky ;) :nevim: nebo v pepcu, kde to je za hubičku :* zkus si najít nějakou brigádu na doma nebo ten roznos letáku, ale tohle období uteče, malá vyroste a půjdeš zase do práce. Holt se teď na pár let uskromnis :kytka:

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15559 příspěvků 13.08.19 12:28

Tak jestli platite 15 tisíc i s energiema za najem, tak na Prahu je to ještě slusna castka. Jedine se prestehovat do mensiho a levnějšího. Pokud nemam co do huby, tak nebudu zivit psa, a to mame psa taky…

pikola
Generální žvanilka 21660 příspěvků 13.08.19 12:30
A na narozeniny se vykašli, prostě když není tak není. Rodina to pochopí nebo jim něco vyrob sama.
@Anonymní píše:
@Kriss Tina nejhorší jsou ty vánoce, to nevím jak zvládnu.. :( nájem je dost to je i s energií..

A co chceš zvládat? Je srpen :nevim: vy dospělí si ni dávat nemusíte, jestli je dítě mimino tak to nemusíte vůbec řešit. Nemusí všeho být hromady a dávat si drahé dárky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »
Váš příspěvek
Reklama