Lže mi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Boteovatereza27
Povídálka 16 příspěvků 18.03.19 01:02
lže mi?

Hezký den. Přišla jsem na to, že muž si píše s nějakou slečnou…Je teď na školení, protože ho v práci povýšili…je tam již 8 týdnů, 2 ještě bude.Na začátku kurzu chodili do tamní pizzerky na pivo..skoro každý den po práci..pak to nějak ustálo a chodil max jednou za týden. Párkrát se mi zmínil jen tak mezi řečí, že tam dělá nějaká servírka, že třeba tam měla problémy, že tam do ní nějaký opilec dělal a tak můj muž se jí zastával či co. Nic co bych řešila, běžně se bavíme o ženách a mužích :) Ve čtvrtek psal, že jdou pít. Nemám s tím žádný problém, ať se jde bavit. Kolem půlnoci jsem mu napsala zda je vše v pořádku a on že ano a že jde spát. Asi o hodině se mi rozsvítil na fb a tak jsem mu napsala, zda je vše v pořádku, že jsem myslela že už spí. Napsal, že nemůže spát..pak už nepsal. V pátek u něj ovšem vypadlo, že v 10 večer zavřeli hospodu, tak šli s klukama ještě pít na pokoj. Nechápala jsem proč mi lhal, ale budiš. A dnes Jsem bohužel viděla, že mu píše servírka z té hospody a že si píšou…Psala jen jestli dorazí na pivo. Ale předchozí konverzace smazaná. Musím dodat, že by mi rozhodně nevadilo, kdyby si jen tak psal s nějakou kamarádkou..To spíš můj parter je toho názoru, že kamarádství mezi ženou a mužem není možné. Nevydržela jsem to a napsala mu, zda ho baví ze mě dělat vola..Nejdřív zatloukal a samozřejmě hned jak jsem tohle napsala smazal ještě ten zbytek té konverzace se slečnou servírkou. Jeho odpověď na tohle celé bylo, že nepodstatné konverzace maže, že miluje jen mě…Tak by mě zajímalo zda si stejně jako já myslíte, že je to prostě jen výmluva a něco v tom je..nejsem naivní abych věřila že je tohle důvod pro mazání zpráv…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 18.03.19 01:06

Proč mu lezeš na jeho FB? :think: FB je typický zabiják vztahů ,co oči nevidí to srdce nebolí..

Boteovatereza27
Povídálka 16 příspěvků 18.03.19 01:09

nechtěla jsem. Bohužel zustal přihlášený na notebooku, A když nám přijde zpráva, ukáže se to v pravém rohu…

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15103 příspěvků 18.03.19 01:11

@Boteovatereza27
Jsi si jistá, že je na školení? 8o

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 18.03.19 01:13

@Russet tak to už mě taky napadlo :lol:

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15103 příspěvků 18.03.19 01:15
@Ennny píše:
@Russet tak to už mě taky napadlo :lol:

Chtěla bych vidět firmu, co platí 2 měsíce školení :roll:

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 18.03.19 01:18

@Russet taky se mi to moc nezdá , takže buď kecá on ji nebo zakladatelka nám :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 01:20

Cteni si cizich zprav malem nas vztah zabil. Tak ho z notebooku odhlas a nic necti. Nejlepsi rada. Samozrejme nemuzu vedet co ma tvuj muz za lubem ale jednou jsem taky mazala konverzaci s kamaradem ikdyz jsem si s nim nepsala vlastne nic spatneho ale nechtela jsem aby se me pritel zas vyptaval proc si s nim pisu a co si pisem… proste jsem chtela predejit blbymu rozhovoru a tak jsem to radsi smazala… :nevim:

Boteovatereza27
Povídálka 16 příspěvků 18.03.19 01:21

Přítel je voják, tudíš je ve Vyškově na poddůstojnickým kurzu :)

Adelkadd
Kecalka 430 příspěvků 18.03.19 01:21

A to vi, ze je FB prihlaseny an spolecnem PC? Pokud by a bi opravdu neco měl/ plánoval, tak by to snad neřešil na otevřeném fb ?

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15103 příspěvků 18.03.19 01:24
@Boteovatereza27 píše:
Přítel je voják, tudíš je ve Vyškově na poddůstojnickým kurzu :)

A je asi trošku mimoň, když se neumí odhlásit. No, co chtít od vojáka…

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 18.03.19 01:42
@Ennny píše:
Proč mu lezeš na jeho FB? :think: FB je typický zabiják vztahů ,co oči nevidí to srdce nebolí..

Tak to nevím, manželce ukazuju svů FB běžně, sice občas kouká po ženskejch co sdílejí ale nijak to s ní nehne..

Zoe1
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 18.03.19 05:53

Manžel si taky pořád s někým píše, netuším, jestli s kolegynemi nebo kolegou, na facebook ani do mobilu mu nelezu, i kdyby se neodhlasil. Však jeho blbost, kdyby si někde s někym něco začal,máme spolu dítě, druhé na cestě a přišel by o deti a o supr manželku, co pořád říká, takže já mu věřím, že o to by přijít nechtěl a kdyby náhodou někdy jo, tak s tím nic neudělám, naštěstí se o sebe umím postarat a sama bych se postarala i o naše děti, závislá na něm nejsem, takže když on udělá špatně rozhodnutí, bude to čistě jeho blbost, které by pak asi hodně litoval a proto nemám vůbec potřebu něco zjišťovat a prověřovat s kým si kde pise.

mau-mau
Závislačka 3656 příspěvků 18.03.19 06:15

Servírka v hospodě, kam jezdí vojáci na školení, ta nemůže mít o sex nouzi a doma mění lajntuchy asi hodně často :lol: :mrgreen: Takže pokud by s ní něco měl, nebude z toho vztah, neboj. Přijede nová dávka fešných poddůstojníků a tvůj už bude dávno doma. :mrgreen: Přestaň se mu šťourat v účtu a máš klid :palec:

Lychee13
Závislačka 3154 příspěvků 18.03.19 06:24
@Russet píše:
A je asi trošku mimoň, když se neumí odhlásit. No, co chtít od vojáka…

Teda,ty jsi poslední dobou milá. :roll:
Jinak zakladatelko,nikam mu příště nelez,stejně kdyby Tě chtěl podvést,tak to udělá,ať si o tom přečteš,nebo ne. ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama