Já chci druhé dítě, on ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 20:41
Já chci druhé dítě, on ne

Pěkný večer. Já chci druhé dítě a partner ne. Ráda bych znala Vaše zkušenosti s touto situací. Jak jste ji řešili a jak to dopadlo. Děkuji moc za všechny příspěvky. :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30346 příspěvků 17.03.19 20:44
@Anonymní píše:
Pěkný večer. Já chci druhé dítě a partner ne. Ráda bych znala Vaše zkušenosti s touto situací. Jak jste ji řešili a jak to dopadlo. Děkuji moc za všechny příspěvky. :kytka:

Cizí zkušenosti jsou nepřenosné. Tak asi má nějaký důvod.Nejprve se snad zeptej jeho, proč druhé dítě nechce.Z jakých důvodů - finančních, partnerských…odpověď leží v dialogu, ne tady.

Chytrak
Závislačka 3137 příspěvků 17.03.19 20:44
@Anonymní píše:
Pěkný večer. Já chci druhé dítě a partner ne. Ráda bych znala Vaše zkušenosti s touto situací. Jak jste ji řešili a jak to dopadlo. Děkuji moc za všechny příspěvky. :kytka:

Potaji vysadit prasky :lol:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30346 příspěvků 17.03.19 20:47
@Chytrak píše:
Potaji vysadit prasky :lol:

tak to udělá s prominutím leda s-vině. No a pak je tu diskuse ala ten h-ajzl mě opustil těhotnou.

M-A
Kecalka 257 příspěvků 17.03.19 20:48

Muj taky nechtel druhy, byl rad ze jsem byla vydelecne cinna (2 roky), nakonec bylo rozhodnuti na nem, nemeli jsme zadnou ochranu, a jednoho dne „dodelal“ do konce a ted jsem 22.tt :lol: :dance:

Aduš8
Závislačka 4120 příspěvků 17.03.19 20:48

Dítě musí chtít oba partneři, zřejmě k tomu má svůj důvod. Já chci, já chci a ptáš se ho, co a proč chce/nechce on? On bude další tři roky mít zodpovědnost za vaši rodinu, tak má taky nárok do toho mluvit, ne…

Petullka82
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 17.03.19 20:49

U nás moc nechtěl první, druhý taky ne a třetí ho ani nenapadlo. Časem se smířil a má děti moc rád.

Rive
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 17.03.19 20:52

A co ti řekl partner?
My jsme si třeba hned na začátku vyjasnili, kolik kdo chce dětí a v jakém časovém horizontu.

Chytrak
Závislačka 3137 příspěvků 17.03.19 20:54
@Burj Chalifa píše:
tak to udělá s prominutím leda s-vině. No a pak je tu diskuse ala ten h-ajzl mě opustil těhotnou.

Taky proto je tam ten smajlik, ze si z toho delam prdel. Nepredpokladam, ze by se touhle radou nekdo vazne ridil…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 20:56

Vyměnit chlapa :D

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 17.03.19 20:56

My jsme si hned na začátku, když jsme spolu začali žít, že jako dvě děti. Nikdy jsem nechtěla jedináčka. Když jsme to jedno měli, taky by mu bývalo stačilo, ale byla dohoda. Kdyby cukl, nevím úplně, jak bych se cítila a co bych dělala, protože ta touha po tom druhém byla veliká. Já bych ještě dala třetí, dodnes mám pocit, že mi chybí, ale manžel nechtěl ani slyšet. A já dodržela dohodu a dál nenaléhala. Kdyby nechtěl druhé, pravděpodobně by to podstatně narušilo náš vztah.

ivašot.
Kelišová 7495 příspěvků 17.03.19 21:01
@Petullka82 píše:
U nás moc nechtěl první, druhý taky ne a třetí ho ani nenapadlo. Časem se smířil a má děti moc rád.

Nechtěl děti a antikoncepci neřešil ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 21:01

Prostě chci vědět Vaše zkušenosti jak dopadl vztah, jak jste dopadli vy, zda jste se s tím smířili a vyrovnali či nikoliv bez rozebírání důvodů proč nechce atd. Děkuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 21:01

U nás to bylo podobné, ale se třetím dítětem. Přestala jsem to řešit a najednou sám začal plíživě měnit názor. Ale celou dobu věděl, že chci víc než 2 děti.

@Rive my si to taky vyjasnili. A víš co? Manžel po druhém dítěti změnil názor a najednou otočil, že víc děti už nechce. Před svatbou jsme chtěli 3-4 děti. Najednou byly 2 děti akorát. Takže ani domluva předem nic nezaručí. U nás to nakonec dopadlo dobře, ale původně jsme chtěli rozdíl maximálně 6 let mezi nejmladším a nejstarším a bude to poměrně víc.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30346 příspěvků 17.03.19 21:03
@Anonymní píše:
Prostě chci vědět Vaše zkušenosti jak dopadl vztah, jak jste dopadli vy, zda jste se s tím smířili a vyrovnali či nikoliv bez rozebírání důvodů proč nechce atd. Děkuji

děláš nějakou obecnou statistiku, k ničemu jinému ty údaje o cizích nejsou :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama