Snaží se být lepší než táta než já máma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 14:03
Dotaz na chování otce

Dobrý den, obracím se sem na diskusi pro názor. Jsem z toho už zoufalá. S přítelem máme dvouletého chlapečka. Vztah nám nefunguje už delší dobu. Zaráží a hodně mi vadí pritelovo chování ke mě a k synovi. Přítel se dá se říct neustále snaží být lepší než já pro syna, mluví na něj hodně nahlas a když si s ním hraje, pořád nahlas říká táta táta (přítel). Kupuje mu hodně dárků, pořád mu naznačuje že to je od TÁTY. Rozmazluje ho, dělá přesně co syn chce, syn tím pádem chce být s ním, když jsem doma ja i přítel. Kdekoliv, hlavně na návštěvách a před babickami, chce být syn jen u táty a nikoho jiného nechce. Pokud si ho mám vzít ja do náručí tak strašně řve, na to konto mi přítel řekne dej mi ho zpátky syn nechce být u mámy. K babičce taky nechce, chce jen otce (mého přítele). Přítel se pak tváří že vyhrál, malého se pak přede mnou provokativně zeptá chceš k mámě? a dá mi ho do náručí, když si malého probíram tak začne řvát. Přítel ho zas hned vezme zpět a řekne vidíš nechce být u mámy a sklebi se na mě (jako že vyhrál). Pro mě je toto jako pro matku strašné. Také mě pred synem pomlouva, například nechá ho si hrát delší dobu s mobilem a když zasahnu, mít říká synovi máma vše zakazuje. Přítel me také před synem neustále ponizuje, shazuje, kritizuje a přitom nemá důvod. Když se bráním, začne zvyšovat hlas a ne velice nepříjemný před synem, vezme ho do náruče a začne mit dlouhý monolog že ja jsem tak špatna (protože jsem si dovolila oponovat mu). Známí s nami byli na dovolené a co viděli, tak mi řekni, že se přítel snaží syna programovat tak, abych ja byla zavrzeny rodič (syndrom zavrzeneho rodiče). Vypadá jeho chování na to? Jaké důvody může mít to, že syn v jeho přítomnosti chce být jen s ním, ale když přítel není doma, tak je sym v normálu a chová se ke mě normálně. dejte sem prosím svůj názor jsem z toho špatná :(.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tarjei
Závislačka 4588 příspěvků 17.03.19 14:13

Deb.il co si hoji ego, pokud muzes pryc od nej.

Malina7
Závislačka 2794 příspěvků 17.03.19 14:17

Proč s ním jsi? Chceš být máma? Buď naplno a nenech se nějakým cvokem zahnat do kouta. Tohle normální vážně není a nechápu, že to dovolíš.

Proximus
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 17.03.19 14:25
@Malina7 píše:
Proč s ním jsi? Chceš být máma? Buď naplno a nenech se nějakým cvokem zahnat do kouta. Tohle normální vážně není a nechápu, že to dovolíš.

Nepřeháněj, tohle dělají ženský chlapům normálně. A když je to tady obráceně tak je to najednou VELKÝ problém.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 14:25

@Malina7 Zvažuji rozchod, ale. bojím se. dlouhého a nepříjemného soudu o dítě. Nerada bych, aby jemu vyšla stridava péče. a zároveň z ekonomických důvodů, budu muset na pronájem sama s dítětem.

terien
Extra třída :D 10679 příspěvků 17.03.19 14:28
@Tarjei píše:
Deb.il co si hoji ego, pokud muzes pryc od nej.

Obávám se, že tohle ji moc nepomůže, spíš naopak. Jakmile půjdou od sebe, tak on kluka zpracuje ještě víc. Je prostě v pasti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 14:31

@terien Ano přesně toho se bojím a budu ráda za názory jestli se s tím dá něco dělat?

annasmyc
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 17.03.19 14:35

radu nemám, ale nahrávala bych si to, ať to máš uložené pro případ, kdyby to chtěl otec popřít..

terien
Extra třída :D 10679 příspěvků 17.03.19 14:36
@Anonymní píše:
@terien Ano přesně toho se bojím a budu ráda za názory jestli se s tím dá něco dělat?

Jaký je váš vztah? Chcete spolu vůbec být? Domluvíte se na základních věcech? Chcete váš vztah napravit?

Aduš8
Závislačka 4121 příspěvků 17.03.19 14:42

Tak na první pohled to vypadá zvláštně, ale řekla bych, že spousta žen atohle nevědomky dělá svým mužům :nevim: spíš mi je líto dítěte, protože když nejsou rodiče ve výchově za jedno, tak z něj vyroste jen rozmazlenec,který, co na jedné straně nedostane, tak si to vydupe na druhé. Bohužel si myslím, že to bude pokračovat i v případě rozchodu a možná v ještě větší míře.

Hoa Mai
Kelišová 6202 příspěvků 18 inzerátů 17.03.19 14:53
@Anonymní píše:
@terien Ano přesně toho se bojím a budu ráda za názory jestli se s tím dá něco dělat?

taky si myslim,ze v tomhle pripade by ciste rozchod spis veci jen zhorsil. Ja bych se v prvni rade obratila na detskeho psychologa,mediatora a manzelskou poradnu. Je mi jasne,ze partner asi nebude chtit spolupracovat,ale oni budou mit zkusenosti s tim,co se v tqkovych propadech da delat a muzou poradit,jak minimalizovat dopad na dite.

Chytrak
Závislačka 3137 příspěvků 17.03.19 14:54
@Anonymní píše:

Smirit se s tim? ;) Jako jeho chovani mi standartni urcite neprijde, ale kdovi jak to je v realu. Zname jen jednu stranu.

Netopirek
Echt Kelišová 9044 příspěvků 17.03.19 14:58

Tak spoustu matek to dělá chlapům. Není to úplně nenormální, ale není to ideální.
Bojuje se proti tomu blbě. To, že kluk upřednostňuje tátu bych přecházela. Zasahovala bych jen když by tě před klukem srážel. Bych se ho zeptala co by dělal, kdyby jsi to dělala taky. Když dá klukovi mobil, tak bych mu ho nechala. Ať mu ho sebere sám.

Hofida
Kecalka 305 příspěvků 1 inzerát 17.03.19 15:01

A řekla jsi někdy příteli, že ti to vadí a že není pro kluka zdravé vyrůstat v prostředí, kde fungují rodiče jako rivalové?
Miluješ ho? A on tebe? Jste rodina nebo dva singl vedle sebe? Finance máte v pohodě?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 15:18

@Hofida Když mu říkám, že mi to vadí, tak obrátí diskuzi na mě že já jsem ta špatná, ale důvody nema. Finance fungují napůl, da se říct jen spolu bydlime… u rozchodu se bojím toho že on bude malého čím dál víc ovlivňovat

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama