Přítel a motorka - mám strach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 22:19
Přítel a motorka - mám strach

Přítel si pořídil svoji první motorku a já mám hroznej strach, až začne jezdit..vím už teď, že z toho budu hrozně vynervovaná, aby se mu něco nestalo..
Má tu někdo partnera motorkáře? Jestli jo, jak to snášíte?

Reakce:
stinga
Kelišová 5842 příspěvků 3 inzeráty 17.03.19 22:25
@Anonymní píše:
Přítel si pořídil svoji první motorku a já mám hroznej strach, až začne jezdit..vím už teď, že z toho budu hrozně vynervovaná, aby se mu něco nestalo..
Má tu někdo partnera motorkáře? Jestli jo, jak to snášíte?

hm, můj přítel na motorce dávno jezdí a teď si dělá pilotní kurs , nějak mně nenapadlo to řešit, mamka má kolegyni vdovu, její manžel jel na kole z práce , jeden pán od nás zemřel po vdechnutí mandle z mandlové čokolády , život je prostě nebezpečný

Lucka182
Kecalka 338 příspěvků 17.03.19 22:31

Vůbec to neřeš… přítel je motorkář a nějak mě nenapadlo se o něj nějak víc strachovat. Projeď se někdy s ním a je to… stát se mu něco muže kdekoli.

Dianadiana
Stálice 67 příspěvků 17.03.19 23:17

Jak píšou ostatní, stát se může cokoli a všude. Už mu není 15, aby si neco dokazoval, takže bud v klidu. Ale chápu tvoje obavy :)

kittylittle
Závislačka 4455 příspěvků 17.03.19 23:20

Udělej si papíry na motorku taky a jezděte spolu, nejlepší terapie na všední starosti, co znám ;)

Šarlota4
Extra třída :D 10785 příspěvků 17.03.19 23:20

No jak, pindala jsem a pak jsme spolu projeli na motorce Evropu.

malá_holka
Extra třída :D 10089 příspěvků 17.03.19 23:23

našla bych si jinýho :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 23:26

Moje přítelkyně to bere naprosto v pohodě, páč jezdí taky :lol: Já se o ní na začátku bál dost, přece jenom je to holka na motorce, ale už dávno vím že jezdí snad i líp než já :lol: Já jezdím občas trochu jak magor, tak u mě je větší riziko nějaké nehody než u ní, když jezdí opatrně :lol:

Anonym - přítelkyně i kamarádi znají můj nick, a moc motorkářek v našem okolí opravdu není

Vladi87
Stálice 99 příspěvků 17.03.19 23:46

ahoj, no je to tezky…
muj milovany je motorkar telem i dusi. Jezdit na motorce je nebezpecny. Je rozdil jestli je to nevyboureny mlady jouda nebo vyrovnany jezdec. A i kdyz nekdo jezdi opatrne, nemusi to byt jeho chyba, porad je clovek uplne nechraneny a pri tech rychlostech…
Pritel je zkuseny, jezdi rychle, jezdi supersport. Pokazde mam sileny strach a netrpelive cekam az ho uslysim se vracet z vyjizdky. Nekdy to az fyzicky boli.
Vim ze nektere zeny (zvlast ty s detmi) to chlapum normalne zakazuji. Ja bych to nedokazala, neco zakazovat partnerovi. Je to jeho zivot, jeho zodpovednost a jeho konicek. Miluje to, je stastny a to je to o co v zivote jde. Vybrala jsem si ho dobrovolne i s jeho konicky a tak ho beru bez vyhrad.

Froseth
Kecalka 439 příspěvků 18.03.19 09:23

Kup si helmu a motohadry a jezdi s ním :) My projezdili na naší milované Yamaze celé mládí a nikdy se nám nic nestalo. Manžel měl nezaviněnou autonehodu, kdy ho přehlídla paninka v obrovském SUV, a způsobila mu tříštivé zlomeniny dolních končetin a pánve. Podle doktorů neměl už nikdy chodit, naštěstí se z toho dostal. To bys nesměla vytáhnout paty z domu, přejet tě může někdo, i když půjdeš po chodníku…

Petí2
Povídálka 29 příspěvků 18.03.19 11:36

Taky se o něj bojím ale to i když jede autem.Teď čekáme miminko tak se bojím o to víc ale vždy jsme domluveni,že až si dá pauzu někde na benzině nebo tak, tak mi napíše sms,že je v pořádku.Vím,že to miluje a je to jeho relax a nikdy by mě nenapadlo mu to zakazovat. Pokud tě neláká jet s ním, tak se taky alespoň domluvte,aby po cestě zastavil na pauzu a napsal ti,že je v poho.Mě to vždy uklidní,že se ozve třeba po hodince a nemusím trnout 3 hodiny :D

Váš příspěvek
Reklama