Lze zastavit STRIJE ?

4038
28.2.05 11:13

Lze zastavit STRIJE ?

Ahoj holky,
začínají se mi na prsou dělat strije a to se pravidelně mažu. Sice ne těmi speciálními krémy proti strijím, ale hydratačními a mandlovým olejem.
Copak o to, že je to ošklivý - to přežiju. Ale ono to šíííleně svědí a nesmí se to škrábat :(
Jsou ty drahé spešl krémy vážně účinné nebo je to reklamní trik?
Máte některá zkušenost třeba s něčím přírodním?
NiKi 26 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

196
28.2.05 11:55

Ty spešl krémy proti striím účinné jsou (některé nejsou ani drahé). Již vzniklé strie Ti ale nezmizí po ničem, ale pokud o takto postiženou kůži budeš pravidelně pečovat, nebudou skoro vidět (mám od 15 let strie na prsou a pomáhá mi na to krém nebo tělové mléko od Nivea Body zpevňující s Q10 - trochu vyhlazuje, zpevňuje, odstraňuje svědění).

Z přírodních mám zkušenost s Těhotenským pěstícím olejem od Weledy. Žádná nová strie se neobjevila. ťuk ťuk :wink:

Lucka + Barborka 35tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.2.05 13:31

Strie se mi udelaly kolem pupiku cca dva tydny pred porodem a hned jsem je zacala mazat kremem od zn. Vichy, nepamatuju se presne kolik stal - neco mezi 500-600,–Kc. Predtim jsem stridave pouzivala Bonal, Bonnellu a krem z Mothercare. Strie samozrejme zustaly, ale jsou svetle a jsou dost videt, kdyz jsem vice opalena.
Co jsem ale podcenila bylo mazat prsa v porodnici, kdyz se mi ctvrty den udelalo mleko (rodila jsem planovanym cisarem) - tak nejak mi neslo stridave kojit a odstrikavat mleko s mastnejma prsama a rukama :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
278
28.2.05 14:44

Ahoj Niki,
já používala po celou dobu těhotenství Nivea Body zpevňující s Q10 a žádné strije se mi neudělaly (zato s pomerančem zápasím už léta). A mazala jsem celé tělo. Pokud nejsi nějak alergická na tuto značku, vřele doporučuji. Jinak v porodnici nám doporučovali Calcium Panthothenicum, dá se koupit v lékárně, zkušenosti nemám.

hezké těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
28.2.05 16:13

Ahoj Niki,

ja v tehotenstvi pouzivala Elasti-Q, je k dostani v lekarne za celkem dobrou cenu, jedno baleni vyjde kolem 150 Kc. Nespotrebovala jsem ani druhe baleni cele, to mazu na prsa ted, pri kojeni. Jsem s tim nadmiru spokojena, nevytvorily se mi zadne nove strie. Mam uz nejake z obdobi puberty, hlavne na zadnici :( , to jsem jeste, bohuzel, zadne takove pripravky neznala.

Preju krasne tehotenstvi a co nejmene strii.

Kuzelka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.2.05 18:47

strie

Ahoj Niki,
já jsem se natírala od 3. m. tehotenstvi,peclive,pouzivala jsem jak Niveu Q 10,tak krem proti striim od Avonu,Bonellu i Elasti Q a strie mam hrozne,sice ne na prsou,zato zadek a bricho mam plne strii :(
Radila jsem se s porodní asistenkou a ta rikala,ze to,jestli se udelají strie nebo ne, zálezi hlavne na typu kuze a je to geneticky dáno.
Me se strie udelaly az po 30.týdnu,do té doby jsem si libovala,ze zadne nemam a ani mit nebudu. minika

• Nahlásit
  • Citovat
123
28.2.05 20:39

Ahoj, já se celé obě těhotenství mazala modrou indulonou a nemám ani jednu strii. A že jsem měla pořádný buben.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
177
28.2.05 22:23

strie

Ze začátku jsem mazala Elasti Q a pak taky přírodním olejíčkem Antistri od firmy Salus. Účinek obou je prakticky stejný, olejíček stejně jako krém vystačí tak na 2 měsíce a je o 50 Kč levnější.....Jsem ve 36 tt, mažu se prakticky od začátku (cca 6 tt) a nic…zatím padly 2 Elasti Q a 1 olejíček.
Vidi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama