poradte! TT...

24
25.2.05 16:05

poradte! TT...

Ahoj holky, moc prosim o radu ve sve prastene situaci: kolem 10.2. jsem mela dostat MS. Neprichazela, tak jsem si 13. 2. udelala test (Best). Negativni. Hned jsem ho vyhodila. Cekala jsem dal, ale nic. Minuly vikend byly naplanovane nejake vetsi oslavy (no ano, s alkoholem). tak jsem si pro jistotu udelala 18.2. jeste jeden test - opet negativni. V rychlosti jsem ho strcila do kapsy kalhot a zapomnela na nej. Ted jsem davala kalhoty do pracky a testik na me vypadl se slaboulililinkou (ale fakt skoro neviditelnou) testovaci carkou. A ted nevim: pravdepodobnost tehotenstvi je sice miziva, ale asi ne nulova. Jenze za chvili mam odjizdet na vikend na snowboard a nechtela bych riskovat. Na druhou stranu se mi nechce jen prochazet se pod sjezdovkou, aby si vsichni mysleli, ze jsem tehule, a ono nakonec nic. Jeste takovy detail: HA jsem vy:,–(ila v srpnu, pred timto dlouhatanskym cyklem (dnes 50. DC) probehly tedy ctyri cykly jakz takz pravidelne - 31 az 34 dni. Tehu priznaky nemam, snad jen trosku prsa pobolivaji a jsem zrava, ale to je oboji u me normalni. :)
Predem mockrat dekuju za kazkou reakci! Hanka
P.S.: Miminko moc chci, i kdyz jsem takovy trdlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

416
25.2.05 16:12

Ahoj Hani,

výsledek TT by se měl odečíst maximálně do 10-15min, za delší dobu pak už ne. Jestli jsi tam ten test měla třeba den, tak myslím, že ta druhá čárka neplatí. Já osobně si myslím, že těhotná nejsi (podle toho testu) a klidně bych si ten víkendna horách pořádně užila. :P Čau Lennys

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
25.2.05 16:24

Lennys, diky. To jsem potrebovala slyset. Tedy ja bych stejne na ty hory jela, ale kdyz jsem pred chvili mrkla do kalendare a zjistila, ze uz 50 dni nic, tak mi trochu zatrnulo. U me totiz nikdy nemuze byt nic normalni… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
25.2.05 16:31

Na hory klidne jed. I kdybys nakrasne byla tehotna, tak ted by se jeste pri padech a tak nemelo nic stat, takze si to uzij :P

Ale na Tvem miste bych si udelala, treba hned zitra ;) jeste jeden test. Tehotna totiz klidne byt muzes. Staci, abys mela trochu nizsi hladinu hCG nez je obvykle a falesna negativita je na svete…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
25.2.05 16:58

Ahoj,
ja si narozdil od holek nemyslim, ze carka, ktera se objevi az za delsi cas nic neznamena! Pokud je tehotenstvi casne, tak carka muze byt opravdu tak slabounka, ze na jeste „mokrem“ testu neni videt a je videt az kdyz test uplne vyschne. Vim o cem mluvim, protoze ja byla takova nedockavka, ze jsem testovala uz v terminu MS a zadna carka tam po 5 minutach nebyla, nicmene druhy den po podrobnem zkoumani toho testu jsem carku videla, tak jsem nakoupila dalsi testy a ty uz ukazaly sice slabou, ale carku, a opravdu jsem byla tehotna. Dle lekarnice pry hrozne zalezi na typu testu nejlepsi je test Clear blue a pokud se pry na nem objevi carka kdykoliv a jakkoliv silna tak to na 99% je tehotentsvi a naopak pokud carka neni na Clear Blue tak je to opet temer an 100% ze tehu neni.
Nicmene na hory bych klidne jela, to miminku urcite neuskodi :) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.2.05 17:05

Ahoj Hani,

testy Best jsou jedny z nejlevnejsich a ne moc presne. Me ukazaly tehotenstvi asi az po hodine a to jsem je nahodou vytahla z kose. Byla tam jenom takova slaboulinka carka. A tehotna jsem byla. Zkus si v lekarne koupit drazsi test a udelat jej rano.

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
25.2.05 18:09

Tak nevím, já jsem taky měla jasně pozitivní test Clear Blue, dokonce dva a těhotná jsem nebyla. Nevím jak je to možné.

• Nahlásit
  • Citovat
12466
25.2.05 18:24

Jeste k predchozimu prispevku. Dle te jiz zminovane lekarnice dva pozitivni Clear Blue=100% tehotenstvi. Mohlo se jednat o velmi casny potrat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
25.2.05 18:32

No, já bych řekla, že těhotná jsi. Když jsi měla vždy pravidelnou MS, tak bych řekla, že na 100% to bude tím, že jsi těhu. :lol:
Mě se ty čárečky taky objevily až tak za 2 hoďky. :D
Až přijedeš z hor, tak dej vědět! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.2.05 18:22

Ahoj, u mě slabá druhá čárka na testu Best taky znamenala těhotenství i když se ukázala až po delší době.
A.

• Nahlásit
  • Citovat
75
28.2.05 09:17

Ahoj Hani,
Ja jsem měla po dvou dnech od vynechani MS taky negativní test a MS pořád nikde. Za další tři dny znovu negativní, ale asi po 30ti minutách slabá čárka. Po dalších 4 dnech už byla čárka zřetelnější po minutách 5ti. Po návštěvě u doktora se zjistilo, že těhotná skutečně jsem, ale otěhotněla jsem až zhruba 2 dny před plánovanou MS. Takže nějaká ovulace v polovině cyklu u mě nehrozila:)). Teď jsem v 10tt :))
Přeju moooc štěstí
Garbi + lumpik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
2.3.05 22:44

tak asi jo?!

Ahoj holky,
tak jsem se vratila z hor a udelala dalsi test. Tentokrat nikoli Best, ale HCG. Druha carka vylezla behem tri vterin, tlusta jako prase. :)))
Tak nevim, jak to se mnou vsechno bylo, Best byl negativni i vice nez 10 dnu po ocekavane MS, ale co uz. Zitra si asi radsi koupim jeste jeden, abych tomu mohla uverit.
Dekuju Vam za vsecky rady,
Hanka
P.S.: Pozitri jedu pro zmenu na tyden do Alp. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.3.05 08:27

Ahoj Hacinko,
GRATULUJI!!!
Závidím ti upřímně, taky bych chtěla pozitivní TT. Snažím se už dlouho.
Hodně jsem na tebe myslela a chodila na tuto diskuzi, a dneska mám z tvé zprávy radost, nějak mě to povzbudilo a dodalo optimismus a hned mám lepší náladu.
Do Alp určitě jeď, hlavně buď v pohodě a ničeho se neboj. Jestli máš potratit, tak stejně tomu nezabráníš, z vlastní zkušenosti vím, chce to být 100% v pohodě a pak to vyjde!
Držím ti moc palce!
Daria (dnes nepřihlášená, píšu z práce)

• Nahlásit
  • Citovat
75
3.3.05 09:32

Ahoj Hani,
GRATULUJU k // :D
Už radši za testiky neutrácej, myslím, že falešně pozitivní nebývají - spíš naopak. Ja jsem pořád testovala a můj přítel už byl z toho na prášky a tajně mi psal kolik jsem za ně utratila - byla to pěkná pálka :oops:
Garbi + lumpik 11tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.3.05 11:42

No ono by asi bylo nejlepší si po těch horách zajít k doktorovi…Do té doby se s tím neznepokojuj, všechno bude tak jak to má být, ať těhotná nebo zatím ne :lol: Ale držím palce, je to skvělé být maminou - já jsem byla taky dobré třeštidlo a jde mi to :wink:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama