Má mě opravdu ráda?

33
24.3.17 19:43

Má mě opravdu ráda?

Zdravím,
obracím se na Vás, s pomocí a možná i uklidněním.
Mám dva roky přítelkyni, je to mladá, okouzlující a nesmírně inteligentní žena. Už od začátku se jí prý líbím, pozvala mě do kina, prožili jsme spolu spoustu zážitků - i spolu plánujeme budoucnost.
Mám však jeden problém, který mě zevnitř užírá. Já jsem schopen ji vyznat lásku každý den, ona když vyslyší má láskyplná slova, mě obejme, polibek dá - ale většinou k tomu nic neřekne.
Vím, že je to tichý tvor, párkrát mi řekla, že mě miluje - ale stále se mi zdá, že pro ní nejsem moc dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

24.3.17 19:46

@allan Já jsem asi něco podobného co tvoje přítelkyně, také na vyznání lásky odpovím místo slovy obejmutím či polibkem, takže to není nic až tak neobvyklé a nemyslím si, že by k tobě nic necítila nebo že bys nebyl pro ni dobrý, jen každý má svůj způsob, jak to tomu druhému dát najevo, někdo slovně a někdo fyzicky, jak je komu co přirozenější a pro ni asi takto. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 19:48

Hele někdo na to není. Upřímně, mě by chlap co každý den nyje láskou spíš odpuzoval. Aby ta tvoje nebyla ze stejného těsta. Já bych to spočítala na prstech jedné ruky, kolikrát mi chlap za 12 let řekl, že mě miluje, ale mě to fakt vůbec nevadí. Je přece mnohem důležitější jak se ten druhý chová, jak je pozorný… :nevim: Já bych jenom z tohoto tedy nevyvozovala žádné závěry

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 19:52

Taky jsem měla vztah, kdy mi ten můj vyznával neustále lásku a jak jsem pro něj ta nejlepší, no všeho moc škodí a člověku to začne lézt na nervy po čase, jestli už to taky není ten případ tak trochu. Tak to asi moc nepřehánět, aby to bylo vzácnější, dle mě ji to už ani nemůže těšit, když to slyší denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
24.3.17 19:58

To jsou pro me jen slova. Ja sama to moc nerikam, spise ukazuji.. Činy jsou lepsi nez slova, alespon ja to tak mam. Chlap mi miluji te rika casteji nez ja jemu a taky mu to obcas vadi. Ale on to vi, ze ho miluji :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohledmuze
24.3.17 20:05

Tak je jasny, ze ji milujes vic nez ona tebe, tak to proste ve vztazich obcas byva, jeden miluje vic nez druhej. :think: Ale hlavne ji tou svou laskou neudus. A kdyz vis, ze to tolik nerika, tak to nerikej ani ty. 8o

• Citovat
  • Upravit
2042
24.3.17 20:35

Já to taky nikdy neřekla. Až teď manželovi a to asi po 2 letech vztahu(to je teda extrem).Prostě nejsem ta, co má potřebu říkat x krát denně /týdně miluju tě. Důležitější než slova jsou dle mě činy. A osobně teda ani nemám potřebu slyšet to pořád, ztrácí to jakési kouzlo a je z toho automatično. Už to prostě tak netěší…toť můj pohled.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
24.3.17 20:42

Nevím no… my si i po 8,5 letech říkáme,,miluju tě" často, několikrát týdně určitě a nebo jeden řekne,,miluju tě" a druhý odpoví,,já tebe taky" a přijde nám to přirozené… když to tak cítíme tak proč to neříct. Mě by vadilo kdyby mi to partner neříkal. Pak bych to taky neříkala tak často jako teď, nechtěla bych dolejzat :mrgreen: ale nežilo by se mi dobře. Ale naštěstí je to u nás vzájemné :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1072
24.3.17 20:48

Zažila jsem několikaletý vztah, v němž mi muž nikdy neřekl, že mě miluje, ale dával je najevo činy. A taky vztah, kde mi muž vyznával lásku aspoň 5× denně a pořád jsem poslouchala, jak jsem dokonalá, úžasná a jedinečná. Asi se jednalo o taktiku, ale ve finále byla kontraproduktivní…vyznívalo to spíš jako parodie. Žádný z těchto extrémů není dobrý.

Podle popisu Tě přítelkyně miluje, jen je typ, který city nevyjadřuje slovně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8998
24.3.17 21:26

Víš co, asi takto, každý dává lásku najevo jinak, tady ti nikdo neřekneme jaká je v tomto tvoje přítelkyně, ale za sebe radím, soustřeď se spíše na činy, než slova ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
24.3.17 21:41

Svou lásku plním i činy - kupříkladu, již po dva roky chodím cestu k její škole, odkud jí vyprovázím, vždy nabídnu, že ji vemu tašku. Většinou odmítne, jen občas si jí nechá vzít.
Včera, když jsme byli venku, tak odešla dřív - že byla unavená, ale poté mi řekla, že by šla možná ještě běhat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.17 21:44

@allan A nedusíš ji trochu svou láskou a přítomností? Na mě to trochu tak působí, že by to mohlo být na ni někdy moc třeba. Trochu „volnosti“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
24.3.17 21:51

Možná jí dávám častěji najevo lásku než bych měl, ale nevidíme se pořád - většinou tak dvacet minut za den, o víkendu vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
583
24.3.17 21:57

Pět jazyku lásky

Ahoj na tohle neskutečné dopirucuju knihu Pět jazyku lásky. V podstatě je to o tom, ze je 5 způsobu vnímáni lásky a každy člověk ma jeden az dva z toho. Pokud se nenaucime „hovořit“ jazykem toho druhého tak vlastne cely život necítí ze ho milujeme… Ví to (řekli jsme mu to, chápe to), ale necítí to.. :srdce: :hug: hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pohledmuze
24.3.17 22:11
@allan píše:
Možná jí dávám častěji najevo lásku než bych měl, ale nevidíme se pořád - většinou tak dvacet minut za den, o víkendu vůbec.

Co prosim??? 8o A kdy to spolu jako delate? Nebo sex neni soucast vaseho vztahu? 8o Jo tak mozna te ma na haku a jses pro ni jen blbecek. :think:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama